Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

KOBIETO!

No w końcu się ruszyłaś i więcej zdjęć!

Masz aparat i naprawdę talent do robienia zdjęć! Czemuż tego przy pięknym bajglu nie wykorzystasz, coo?

Ja chyba plany zmienię i z psiurami dopadnę was gdzieś tam nad morzem żeby Ci lanie dać za nierobienie foteczek :P

 

Ps, No no Córa piękna !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :)

Z aparatem to jest tak, że mamy lepsze i gorsze dni. Czasem przez tydzień, dzień w dzień trzaskam foty... a później stwierdzam, że eeeee, nie ładne, no beznadzieja, nie umiem... i lustro leży przez miesiąc, a ja się zastanawiam czy go nie sprzedać :P Nie mówiąc już o tym, że ta puszka jest cholernie ciężka i nie chce mi się jej taszczyć na spacerach, szczególnie że pies na lince bo mu się obudził super instynkt myśliwski o_O Ale staram się staram :P I sprzedać nie sprzedam, mimo wszystko ;)

A nad morzem nas dopadaj :)))) Proszę bardzo :D Nawet lanie zniosę :> 

Zeus, Shadow, Barko i Lucyna... ale by była ekipa :D

Link to comment
Share on other sites

Taka sobie sytuacja z dzisiejszego popołudnia.

Zeus jest na barfie, więc większe kąski (kości, korpusy) daję mu w ogrodzie. Dziś zbierało się na burzę, pies głodny. No to myślę sobie - dostanie kość na balkonie. Nie był tym faktem zachwycony i za wszelką cenę próbował wnieść gnata do domu. Zamknęłam drzwi balkonowe (o ja wredna) i poszłam robić kawkę.

 

Hmmmm... pieseczek chyba bardzo nie chciał jej tam zjeść...

zz2b.jpg

 

Fota już po próbie reanimacji tego co zostało

zz3_1.jpg

 

Niewiniątko...

zz1_1.jpg

 

A ja tą kocimiętkę z ziarenek wyhodowałam :(

Posiałam 2 lata temu. Dopiero pierwszy raz zakwitła. 

Utłukę go kiedyś ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej, masz śliczną córcię.  Z jakiego miesiąca jest Mati?  Temat hotelu powraca jak bumerang, ale....wygląda na to że jak będą robić wiochę, to we dwójkę. Tak sobie pomyślałam, że widok Zeusa na wakacjach, wywołał by pewnie u mnie atak rozpaczy i tęsknoty

P.S. Jak oni się wzajemnie wyszkolą, to się  zdziwisz czego można się nauczyć na wakacjach :P

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, majoka napisał:

Hej, masz śliczną córcię.  Z jakiego miesiąca jest Mati?  Temat hotelu powraca jak bumerang, ale....wygląda na to że jak będą robić wiochę, to we dwójkę. Tak sobie pomyślałam, że widok Zeusa na wakacjach, wywołał by pewnie u mnie atak rozpaczy i tęsknoty

P.S. Jak oni się wzajemnie wyszkolą, to się  zdziwisz czego można się nauczyć na wakacjach :P

A dziękuję :) Mati jest z końca lipca.

No ja myślę, że tego nie zrobisz psu... i sobie :>

Strach się bać czego się jeden od drugiego nauczy. Dobrze, że córki mamy grzeczne :P

 

2 minuty temu, kropi124 napisał:

Masz Pańcia te swoje zamykanie biednego i grzecznuśnego pieseczka w burze na balkonie! :D

Ano ;) Biedny pieseczek, taką krzywdę zrobić. Muszę się poprawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Gabi z października

ale jak patrzę na Wasze zdjęcia, to oszołomy wypisz wymaluj. Pozwolę sobie zrobić bałagan w Twojej galerii i dodać dla porównania własną fotę- nie mogę się powstrzymać :P

c7.jpg

szrenica damiana 149.JPG

 

P.S. Nasze dzieci na zagłodzone wyglądają :P

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, majoka napisał:

no a jak, frajda na całego- na piasku podepnę Shadowa pod Mati hehe (zobaczy co to pełna moc :P)

A gdzie tam! Cielaki zepniemy razem, do nich podczepimy dziewczyny :P Jak szaleć to szaleć :))))

Cała czwórka pójdzie szybko spać :P

 

12 minut temu, Erykowa napisał:

Majoka ja raz wpadłam na pomysł aby dziewczyny na rolkach a raz na sankach podpiąc do Ermana.-za każym razem nie skończyło się dobrze ;)

Na rolki jeszcze nie wpadłam, ale sanki były. Moje dziecko zrobiło pięknego fikołka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak byłam mała to straaasznie zazdrościłam dzieciakom, które miały w domu psa. I do tej pory jak widzę dzieci i psy to myślę sobie jakie te dzieci mają szczęście, ze wychowują się w domu ze zwierzętami :P Ja pierwszego psa dostałam dopiero w gimnazjum.

Link to comment
Share on other sites

Paulina94, ja też zazdrościłam bo ja niby psy miałam, ale mieszkały u babci ( w tym samym domu na innym piętrze). Rodzice nie chcieli psa u siebie. Dopiero jak miałam 14/15 lat to sobie wywalczyłam psa w domu. A takie dzieciaki zupełnie nie doceniają faktu, że jest pies. Moja córka np. nie wyobraża sobie, że mogłoby być inaczej i jak mówię, że ja nie mogłam długo mieć psa w domu to patrzy jak na wariatkę ;)

majoka, super że jedzie :D 

Link to comment
Share on other sites

kurcze to ja też z tych szczęsliwych dzieci które miały psa w domu. Mikrus był ode mnie starszy o dwa tygodnie i żył z nami 11 lat, potem miałam roczną przerwę (ku mojej rozpaczy) i dostałam Bambosza który był z nami lat prawie 18. W miedzy czasie adoptowałam Maszę i Nadię, wtedy moja mama Bambosza zabrała do siebie na wieś, na wiejską i sielsko-anielską emeryturę... Nadia zgineła, Maszę przywiozłam do Norwegii no i od 19 miesiecy mamy Hiro :D także w sumie nie wiele psów miałam w życiu, wszystkie dozywają starości... zobaczymy ile jeszcze Maszka będzie z nami :)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, to ja w takim razie też należę do szcześliwców. W naszym domu zawsze były psy, zazwyczaj znajdy, Po podhalanie i suczce, która w wieku 11lat została otruta, jako 12latka wyprosiłam dla siebie psa. I tak jest ze mną do dzisiaj. Nie wyobrażam sobie dzieciństwa bez psa.

Link to comment
Share on other sites

Ja tam specjalnie braku psa w pokoju nie odczuwałam, bo schodziłam po schodach/wychodziłam na podwórko i zawsze był co najmniej jeden pies.  

Pierwszego (oficjalnie - mojego) dostałam w wieku 7 lat. I jak sobie pomyślę, że w wieku lat 8 chodziłam z nim na spacery ( a był to narwany mieszaniec PONa) to się dziwię, że ja za nim na brzuchu nie jeździłam Oo. Mój dzieć niedługo kończy 8, a Zeus gabarytowo odpowiada mojemu Dżekiemu. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym ich samych puścić na spacer. 

Ale dzieciaki które psa nie mogą mieć w ogóle... masakra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...