Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

6 minut temu, *Magda* napisał:

Proponowałam Bogdanowi "kotki2", bo też bliżej niż Poddąbie. Stwierdził, że woli jechać dalej, bo tam mu się podobało :P

na pewno będę chciała jechać, ale na razie muszę czekać na rozwój sytuacji (mam nadzieję, iż sprzedadzą ten swój dom i wyprowadzą się daleko)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Erykowa napisał:

hej

wpadłam sie tylko przywitać,postaram sie wszystko nadrobić na dniach

Hej :))))) Nadrabiaj nadrabiaj i nas już nie opuszczaj :)

 

Godzinę temu, Oscar Patric napisał:

witamy się :)

Witam witam :)

 

 

Baby! Jakie Poddąbie? Jaki Trzęsacz? Nie lepsze Pobierowo? :P

Mariola poleciłaś, a teraz się wypinasz. Phi! ;P

 

Link to comment
Share on other sites

Bo mam już dość Pobierowa heheh, najchętniej to bym na Łebę uderzyła- ale z psem nie da rady. A Poddąbie polecałam Madzi, bo już w Pobierowie miejsc nie było (a znowu Poddąbie polecała mi Agnieszka- hodowczyni Shadowa). Nawet się bałam czy Madzi podpasuje, bo ja też na opiniach innych się opierałam. W sumie czy Trzęsacz czy Pobierowo to jedno i to samo-gmina Rewal. Chesti dostosujesz się do nas  hehe

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Poddąbie jest zajebiste :) Dla mnie i mojej rodziny idealne :) Mieliśmy tam wszystko czego potrzebowaliśmy :)

No widzisz Karola, teraz Poddąbie heheh Za rok będzie napis przy tabliczce wjazdowej do Poddąbia- psów ani ich właścicielek z dogomanii nie zapraszamy :P

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mar....ka napisał:

No widzisz Karola, teraz Poddąbie heheh Za rok będzie napis przy tabliczce wjazdowej do Poddąbia- psów ani ich właścicielek z dogomanii nie zapraszamy :P

Na samej plaży psów w ogóle nie było :P Przez tydzień była tam moja Tora i tylko 2 inne psy widziałam ;) Ogólnie psów było dużo, więc nie wiem czemu ich na plaży nie było, skoro zakazu brak.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

Na samej plaży psów w ogóle nie było :P Przez tydzień była tam moja Tora i tylko 2 inne psy widziałam ;) Ogólnie psów było dużo, więc nie wiem czemu ich na plaży nie było, skoro zakazu brak.

dziwne to, ale pewnie są tacy którzy psa na cały dzień na kwaterze zostawiają

Link to comment
Share on other sites

Zeus by się chyba przegryzł przez drzwi jak bym go w Pobierowie w domku zostawiła. 

Boszzzz... i jak ja teraz mężowi powiem, że mamy w przyszłym roku jechać gdzie indziej? ;PPP Wywalczyłam sobie Pobierowo, chłop się zakochał, a teraz mu powiem "sorry kochanie - ale dogo jedzie gdzie indziej"? ;P

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Chesti napisał:

Zeus by się chyba przegryzł przez drzwi jak bym go w Pobierowie w domku zostawiła. 

Boszzzz... i jak ja teraz mężowi powiem, że mamy w przyszłym roku jechać gdzie indziej? ;PPP Wywalczyłam sobie Pobierowo, chłop się zakochał, a teraz mu powiem "sorry kochanie - ale dogo jedzie gdzie indziej"? ;P

powiesz mu, że ta koleżanka coś innego fajniejszego znalazła- widzisz docenia mój gust z Pobierowem, to i na inne się zgodzi  heheh

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, mar....ka napisał:

powiesz mu, że ta koleżanka coś innego fajniejszego znalazła- widzisz docenia mój gust z Pobierowem, to i na inne się zgodzi  heheh

Haha no fakt. A wiesz, że on mi wcale nie uwierzył, że ten nasz wspólny termin w Pobierowie to był przypadek? :P

 

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, *Magda* napisał:

Karolina, a co Twój mąż preferuje nad morzem? Bo może mu Poddąbie będzie pasować :)

Mała miejscowość, tanie domki, psia plaża, knajpy z dobrą rybką. No i żeby było gdzie pospacerować. W Pobierowie mieszkaliśmy praktycznie w lesie, a na plażę mieliśmy góra 5 minut. No i wszędzie można było wejść z psem.

Ech z komórki piszę i nie ogarniam. Więc sorry jak coś bez składu i ładu piszę;P

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie :P ja zawsze byłam anty morzu , dla mnie jest nudne :p kocham naturę , dlatego u mnie wygrywają mazury (byłam w tym roku pierwszy raz i już zawsze będę tam jezdzic! Zakochałam się w tym miejscu :D) i góry :) w Bieszczady jeszcze kiedyś muszę się wybrać bo nie byłam :) 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Ania :) napisał:

Dokładnie :P ja zawsze byłam anty morzu , dla mnie jest nudne :p kocham naturę , dlatego u mnie wygrywają mazury (byłam w tym roku pierwszy raz i już zawsze będę tam jezdzic! Zakochałam się w tym miejscu :D) i góry :) w Bieszczady jeszcze kiedyś muszę się wybrać bo nie byłam :) 

Do listy dopisz jeszcze Roztocze whistling.gif Wilki, piękne rezerwaty,bory sosnowe, Szumy... :p

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Chesti napisał:

Mała miejscowość, tanie domki, psia plaża, knajpy z dobrą rybką. No i żeby było gdzie pospacerować. W Pobierowie mieszkaliśmy praktycznie w lesie, a na plażę mieliśmy góra 5 minut. No i wszędzie można było wejść z psem.

Ech z komórki piszę i nie ogarniam. Więc sorry jak coś bez składu i ładu piszę;P

No to Poddąbie mu się spodoba :) Poza sezonem mieszka tam 20 rodzin :D Domki są w korzystnej cenie, plaża jest duża, prawie pusta, bez zakazu psów. Smażalni jest kilka, ale my już mamy swoją sprawdzoną jakby co :D W każdej knajpce miejscowe piwka :) A dookoła lasy i można spacerować kilometrami :) A jak mu zabraknie cywilizacji, to 8km jest do Ustki :)

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też nie wiem, coście się uczepiły tego morza, przecież jest tyle pięknych miejsc w Polsce, że morze przy nich to pikuś whistling.gif

 

16 godzin temu, Ania :) napisał:

Dokładnie :P ja zawsze byłam anty morzu , dla mnie jest nudne :p kocham naturę , dlatego u mnie wygrywają mazury (byłam w tym roku pierwszy raz i już zawsze będę tam jezdzic! Zakochałam się w tym miejscu :D) i góry :) w Bieszczady jeszcze kiedyś muszę się wybrać bo nie byłam :) 

Ale ja kocham morze :P

Link to comment
Share on other sites

Mnie się w sumie w wielu miejscach podoba. Lubię i góry i morze. Na Mazury zawsze chciałam jechać, bo nie byłam, podobnie w Bieszczadach. No ale jakoś tak zawsze kończy się na Bałtyku ;)

Uwielbiam wieczory na plaży i ten zapach...

 

Magda, brzmi obiecująco :> A gdzie konkretnie byliście? Ośrodek z domkami, jaki znalazłam, szczyci się na swojej stronie - uwaga uwaga... nie przyjmowaniem zwierząt, ze względu na rodziny z dziećmi. Omg ;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Chesti napisał:

Magda, brzmi obiecująco :> A gdzie konkretnie byliście? Ośrodek z domkami, jaki znalazłam, szczyci się na swojej stronie - uwaga uwaga... nie przyjmowaniem zwierząt, ze względu na rodziny z dziećmi. Omg ;)

O Boże, jakie brednie :( Choć ja miałam kiedyś taki przypadek, że była akceptacja zwierząt, a jak zadzwoniłam i pani usłyszała "owczarek niemiecki", to powiedziała, że z małym pieskiem to tak, ale z dużymi, to nie, bo się inni goście mogą się nie zgadzać :/ No to mogli od razu na stronie napisać "tylko joreczki" :mad:

My byliśmy tu: http://www.sus.kalisz.pl/oferta I nawet dziś tam dzwoniłam ;) Nowy cennik ma być w grudniu, a po nowym roku mogę już dzwonić i rezerwować :)

Link to comment
Share on other sites

Magdam Was nie chcieli bo masz owczarka,a mnie nie chcę bo mam psa morderce,nawet nie chcą jak pies będzie na smyczy i w kagańcu,Polacy jakoś za bardzo zacofani są,bo w Rumunii brat nie miał żadnego problemu,nawet dostał opieprz że po co psu kaganiec z koro on taki fajny i cieszy się do ludzi jak głupi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...