Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

też kocham morze, na Mazury nie chce mi się tłuc przez całą przekątną Polski (zresztą nie jestem fanką jezior- jedno mam pod bokiem- Złotnickie+góry też mam :P)W Bieszczady bym z chęcią pojechała, ale to co mi sprawia przyjemność, nie musi koniecznie sprawić radości dzieciom!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, *Magda* napisał:

O Boże, jakie brednie :( Choć ja miałam kiedyś taki przypadek, że była akceptacja zwierząt, a jak zadzwoniłam i pani usłyszała "owczarek niemiecki", to powiedziała, że z małym pieskiem to tak, ale z dużymi, to nie, bo się inni goście mogą się nie zgadzać :/ No to mogli od razu na stronie napisać "tylko joreczki" :mad:

My byliśmy tu: http://www.sus.kalisz.pl/oferta I nawet dziś tam dzwoniłam ;) Nowy cennik ma być w grudniu, a po nowym roku mogę już dzwonić i rezerwować :)

Dzięki :* 

Faktycznie ceny bardzo spoko. Jak w Pobierowie w Polo.

 

My w te wakacje mieliśmy jechać do Kotwicy. Ale te fajne domki były za drogie, a te tanie nie fajne ;) Zarezerwowaliśmy więc wstępnie piętro w domku lux (dwurodzinnym), no ale jak się pani dowiedziała, że z bajglem - stwierdziła, że zna specyfikę rasy i emmm... nie za bardzo ;) No to podziękowałam. Pani spuściła z tonu po mojej rezygnacji, ale wiele nie nawojowała. Na drugi dzień już mieliśmy klepnięty domek w Polo.

Też sobie kurcze rasy wybrałyśmy ;P 

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczęta :D

 

Dziś "mój" domek oficjalnie zniknął z portalu ogłoszeniowego. Chlip. A ja do końca miałam nadzieję, że to ściema agenta nieruchomości :( Mieliśmy pecha.

 

Pojawiła się szansa zakupu dużej działki w bardzo niskiej cenie (od dalekich krewnych).  Ale poza masą formalności jakie musielibyśmy załatwić, okazało się, że na domy z bali (czyli jedyny nowy, jaki byłabym w stanie zaakceptować) - banki nie chcą przyznawać kredytu. 

O cudny losie, jak ty mnie kochasz ;) 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Chesti napisał:

Cześć dziewczęta :D

 

Dziś "mój" domek oficjalnie zniknął z portalu ogłoszeniowego. Chlip. A ja do końca miałam nadzieję, że to ściema agenta nieruchomości :( Mieliśmy pecha.

 

Pojawiła się szansa zakupu dużej działki w bardzo niskiej cenie (od dalekich krewnych).  Ale poza masą formalności jakie musielibyśmy załatwić, okazało się, że na domy z bali (czyli jedyny nowy, jaki byłabym w stanie zaakceptować) - banki nie chcą przyznawać kredytu. 

O cudny losie, jak ty mnie kochasz ;) 

nie wiem czemu los tak płata figle,ale pewnie Wam w końcu wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

O matko i córko ;) Podpisy wróciły na dogo.

Czyżby szło ku lepszemu? Tak dla odmiany ;)

Jeszcze emoty i będzie git :P

 

O 19.11.2016 o 20:02, Tyś(ka) napisał:

A może to nie był Wasz dom? Ja zawsze powtarza, że z rodziną lepiej nie wchodzić w spółę, nawet jeśli chodzi o zakup domu :p

Heh... dom znowu jest ogłaszany. Albo się rezerwacja rypła, albo ktoś z nami nieładnie pogrywa ;)

A dom? Według wielu ludzi to rudera. A na mnie ten dom tak działa, tak przyciąga i tak nęci, że to nie może być zwykłe zauroczenie ;)  

Zobaczymy jak się to dalej potoczy. Jeśli ma być nasz, to będzie.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Chesti napisał:

O matko i córko ;) Podpisy wróciły na dogo.

Czyżby szło ku lepszemu? Tak dla odmiany ;)

Jeszcze emoty i będzie git :P

 

Heh... dom znowu jest ogłaszany. Albo się rezerwacja rypła, albo ktoś z nami nieładnie pogrywa ;)

A dom? Według wielu ludzi to rudera. A na mnie ten dom tak działa, tak przyciąga i tak nęci, że to nie może być zwykłe zauroczenie ;)  

Zobaczymy jak się to dalej potoczy. Jeśli ma być nasz, to będzie.

 

 

Kciuki trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...