Jump to content
Dogomania

Książę Bulbo odszedł za TM :( Bardzo dziękujemy kochanej Hope za piękny ostatni okres życia dziadeczka! PROSIMY O DEKLARACJE DLA NASTĘPNEGO STARUSZKA!


Zosia123

Recommended Posts

Aniu, długo ...długo myślałam ,po naszej rozmowie, szczerze... przytkał mnie ze smutku... nie wiedziałam co mam powiedzieć?! pocieszacz.gif ale teraz już wiem! jestem pewna!  .. Dobro ,zawsze powraca!!!  Ty ,tyle go uczyniłaś ,że poprostu ...nie może być źle!!! jest wokół Ciebie tyle ,życzliwych osób ,że razem musimy coś wymyślić in_love.gif

 Będzie dobrze, bez względu na wszystko. Nie chcę myśleć, więc zajmuję ręce i głowę wszystkim innym. 

 

 

Najważniejsze-już drugi tydzień mija (tfu tfu) jak Książę nikogo rozumu nie uczył. Ale Dziadka do niego nie dopuszczam-bo albo chce natłuc Księcia, albo się na niego przewraca...ręce opadają...

I jakoś nie mogę pojąć tych ich relacji-niby Dziadek chce go natłuc, Bulbo mu się odwija...ale w nocy śpią razem. W dzień czasem też. Może chodzi właśnie o upierdliwość Dziadka? Ja się już dawno nauczyłam chodzic po domu z rękami wysoko (Blacky skacze i łapie za palce) Z racji tego,że słabo widzi-albo żeby zorientować się co przed nim stoi musi prawie nos to tego czegoś przyłozyć. Bulbo jest żółty i Tolo jest żółty-na Tolku Dziadek sobie śpi jak na podusi-może ich nie odróżnia? Druga sprawa-jak znienacka cokolwiek pojawi się przy mordeńce Dziadka-goopek atakuje. Bulbo na dworze Dziadka osłania przed ziapiącymi zza płotów obcymi. W nagrodę Blacky...skacze mu do gardła i po chwili "ooo, to ty? nie poznałem, musimy zlikwidować wroga!"

Naprawdę nie wiem co o nich myśleć...

Link to comment
Share on other sites

Mnostwo mnostwo pozdrowien slemy 

z nadzieja najlepsze dla Was Hopiaczkumisie.GIF

 

 Wzajemnie Ewciu :* 

Dzisiaj już padam,oczki mi sie zamykają. Oby jutro nie padało, bo mamy zaplanowany caluski dzień :)

 

 

aaaaaa-Bulbo chodzi non stop przez 3 godziny :D nie mam pojęcia jaki to jest dystans-mieszkamy na środku wsi, dochodzimy do skrzyżowania i idziemy w lewo do końca, w prawo prawie, w tył zwrot i tak kilka razy. Książę nie protestuje. Jak ma już dość łażenia z nami, to jak mijamy skrzyżowanie z naszą drogą-skręca do domu i koniec. I ani się obejrzy. Pod domem się wydziera na nas,żebyśmy się pospieszyli....

 A-sprawdzaliśmy. Bulbo sam się bez nas nie ruszy spod domu ani na krok. Na spacerze woli trzymać się z tyłu, na rozdrożu nawet jak jest pierwszy-czeka na nas i patrzy w która stronę pójdziemy. Mam wrażenie,że albo się zgubił na spacerze, albo jego zgubili. Mega posłuszny-chodzi bez smyczy, jak się zatrzyma,żeby coś obwąchać wystarczy zawołać i leci. Podobnie z wrzaskami na obce psy-wołam i idzie. Czasem popiskuje, bo wie gdzie jaki pies jest-przy dużych krzyczy i piszczy na zmianę-mamy poczekać,aż nasz bohater zasłoni nas własnym ciałem. Nie mam najmniejszej wątpliwości-w razie potrzeby będzie bronił. Na pewno nie ucieknie (wstyd mi za Hadesa...mnie raczej nie obroniłby, raczej wskoczy mamusi na rączki, Sebka i stado-będzie bronił). Żeby nie drażnić współmieszkańców staramy się na długie łażenie wybierać pomiędzy 22 a 23, wtedy może i nie śpią jeszcze, ale juz są w domach.W niedzielę pójdziemy na wybory. Trasa o tyle trudniejsza,że polna,że pasem dość wysokiej trawy, piaszczysta i średnio stromą górką. Spróbujemy. Jeśli Bulbo uzna,że nie da rady-wróci z Sebkiem do domu, a Hades pójdzie ze mną (Dziadek i Tolek pewnie by zaszli i wrócili, a później umarli)

Link to comment
Share on other sites

Aniu pozdrawiamy 

czekamy z dorcia2 na twoj num konta z bazareczku wplatki  http://www.dogomania.com/forum/topic/148175-cegiełkowy-książki-2-dla-dżekiego-i-bdt-ulvhedinn-do-3108-godz-000/page-17

 

dla Ciebie i lapeczek 

od milagrosi ja wysle boc juz mam dawno pieniazki tylko czekam na ten Twoj num kontuniaaa

i dorcia2 wysle ku Tobie serce za ksiazke , ktore tez juz doleciala do dorci 

masz zapchana skrzyneczke 

i dlatego tutaj pisze 

sciskamyyyyy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pięknie dziękujemy za życzenia :)

My Noworocznie-wszystkiego naj najlepszego, zdrówka, szczęścia, szalonej zabawy Sylwestrowej, dla psiaków-głuchoty na tę straszną noc :D

 

Melduję również,że w grudniu Książę otrzymał 4 worki karmy- 2 od Zosi i 2 od fundacji (z tymi były małe kłopotki, bo poleciały nie tam gdzie trzeba, na szczęście sie odnalazły) Dziękuję w imieniu Głodomora baaardzo. 

Jak nie zapomnę przytargac z powrotem do domu aparatu, to zrobimy jakaś sesje foto, bo z telefonu fotki są kiepskiej radości (Książe może i nie chodzi, ale ciągle się wierci i gada i fotki są....no,że rozmazane, to mało powiedziane)

Tu Wigilijne rozmowy (tak, tak, zrobiłam wyjątek i sem na zdjęciu razem z piesełkiem)

1924044_1011780102197357_601838003958754

 

 

buziak w uszko mamusi :D

 

947389_1011780228864011_7359072098125532

 

sami widzicie-jakość....masakryczna...ale z wiercipiętą inaczej się nie da, chociaż jakiś chochlik mi do uszka szepce-zwiąż i spacyfikuj dziada do zdjęcia ;)

 

 

Jeszcze raz-wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 Blacky Blakunio Piękne niebieskie niebospij spokojnie dziadziu kochany

umarl dziadziunio cudny kochany

kilka dni temu

w lozeczku Hopaczkowym

zal ogromny

 zegnamy Ciebie psinuniu cudny

choc troszke w zyciu miales milosci dobrosci

nie moge znalezc wateczku ....

spij spokojny utulony

Ania nie ma interenetu

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zrobiłam nareszcie rozliczenie - bardzo przepraszam za poślizg!!!

I równocześnie dziękuję wszystkim kochanym serduszkom za wpłaty dla Bulbika!!! <3 <3

Zamówiłam nową karmę.

Z tego, co wiem, Bulbo niedawno przeprowadził się do mniejszego mieszkanka, w tych samych okolicach. Ania poprosiła o zamówienie tym razem karmy Active, widać Bulbo nieźle jeszcze daje radę mimo niepełnosprawności :)

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam wpis Hope z FB:

 

Witam i przepraszam tych,którzy czekali na wiadomosci o Ksieciuniu. I przeogromnie dziękuję za trzymanie kciuków i wszystkie dobre myśl-pomogły 
według Pana Doktora, którym dzisiaj rozmawiałam Bulbo ma małe zapalenie pęcherza,wątroba,nerki ok,lekka anemia (prawdopodobnie spowodowana krwią w moczu) Reszty nie chcę podkręcić, bo naprawdę jestem analfabeta medyczny 
Generalnie-nie jest źle. Jutro jadę po antybiotyk, karmić karma bogatsza w białko i coś tam jeszcze, po zakończonej kuracji powtórka badania moczu i dalsze decyzje o kolejnych badaniach (biegunki...od nie wiadomo czego-je ciągle to samo,jednego dnia jest ok,drugiego armagedon)
I dobra wiadomosc-przeprowadzilismy się w końcu wszyscy się fajnie zaaklimatyzowali, nie ma żadnych spinek,żadnych awantur. Wchodzili wszyscy razem,kazdy wybrał sobie miejsce i gitara 
gorzej,że jeszcze nie mam Internetu, pisanie z telefonu do szału mnie doprowadza 
uciekam,bo rano nie mają litości (chociaż uczciwie przyznaje,że jamnik się ogarnal i nie budzi mnie o 4.30). Mają budziki poustawiane na za 6.45 i najdłużej poleżeć mogę do siódmej. Później zaczyna się chodzenie skakanie po mamusi i sprawdzanie wstretnymi zimnymi nochalami, czy żyję

Link to comment
Share on other sites

On jest odsikiwany, więc to zapalenie to nic dziwnego - czasem pewnie nie wyciśnie się do końca. Co do biegunek - zastanawiam się czy Książę nie cierpi na to samo, co Ramzes, który też był badany na wszystkie strony (nawet był otwierany) i wreszcie okazalo się że cierpi na Sibo. No ale na pewno trzeba po kolei przebadać.

 

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam  z FB:

 

Dzisiaj odebrałam leki Ksiecia:
antybiotyk Enraxil Flavour 150 mg (1x przez 10 dni)
na anemie HemoVet (2x dziennie przez 15 dni)
za tyg od dzisiaj mocz i krew do badania.
faktura opiewa na 175 zł (badanie krwi moczu, USG,leki, obciecie pazurow) chciałam wstawić przez telefon,niestety steka, że ma za mało pamięci 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...