Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Chciałam dzisiaj wstawić fakturę za poniedziałkową wizytę u weta, ale niestety zapadła się chyba pod ziemie :(
Nie mam pojęcia co z nią zrobiłam. Ostatnio moje myśli krążą wokół Megi.
Jak nie znajdę to przy okazji kolejnej wizyty u weta poproszę o duplikat ( faktura była na kwotę 54zł)

Wcale Ci się nie dziwię. Śmierć psiaka, z którym było się bardzo blisko, to ogromna trauma :(
Nadzieja w tym, że czas leczy rany.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

zaglądam sobie do Maszeńki kochanej :)

Witamy sardecznie Ciocię Martikę :)

A ja wpadłam sobie właśnie, żeby podziękować Cioteczkom, które na Twoim bazarku wykupiły cegiełki dla Maszeńki

Nufka - wpłacone 30 zł
koja - wpłacone 10 zł
Olena84 - wpłacone 20 zł
caha - wpłacone 5 zł
milagros19853201 - wpłacone 6 zł

W sumie 71 zł

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej Maszeńki :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

Majątek suni powiększyły wpłaty:

50,00 zł - agat21
20,00 zł - Olena84

Tym sposobem na koncie suni jest obecnie 352,00 zł.

Jutro odszukam na wątku f-rę za sterylizację i dzięki Wam, będzie ja można uregulować :)


Bardzo serdecznie dziękuję :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Upisałam się i wzięło i zniknęło :( :( :( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

A pisałam, że jestem w stresie, bo niezbyt dobrze stoją finanse Maszeńki :(
Podliczyłam sumę faktur od weta do zapłaty i okazuje się, że jest do uregulowania niebagatelna kwota 609,- zł za to co już Maszeńka miała zrobione, a czekają ją jeszcze dalsze zabiegi weterynaryjne - czyszczenie zębolków i kto wie, może jeszcze jedna operacja :(
Obecnie na koncie Maszy jest tylko 362,- zł. Są przewidywane wpłaty z bazarków, ale ile i kiedy będą na koncie suni ?

Bardzo gorąco proszę pomóżcie wyjść suni z długów :) :)

Link to comment
Share on other sites

A jak sunia się czuje? Doszła już do siebie po zabiegu?

Sunia już chyba zapomniała, że miała zabieg, a na pewno zapomniała, że coś Jej dolegało :)
Czekamy na wynik badania histopatologicznego i związaną z tym wynikiem, decyzję wetki w sprawie ewentualnej kolejnej operacji usunięcia guza z jamy brzusznej.

Jeśli to mogłoby pomóc - mogę komuś wysłać paczkę z ciuszkami na bazarek. Sama się niestety bazarku ciuszkowego się nie podejmę :(

Bardzo dziękuję Nutusiu :) Ogromnie żałuję, że nadal niedostępne są dla mnie żadne opcje na dogo, poza pisaniem :(
Będę szukała kto zechce zrobić bazarek z dostarczonych rzeczy.
Bardzo dziękuję :)
Link to comment
Share on other sites

Poszlo pare groszy na potrzeby Maszenki i Kaji. Tak sobie wykombinowalam, ze to te samo Konto. Chyba, ze jest inaczej. Prosze skorygowac

Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie dla suniek :) :) One tego bardzo potrzebują. Serdecznie dziękuję :) :)
Ze względów organizacyjnych, każdy psiak ma swoje indywidualne konto. Zrobię stosowny przelew części kwoty na konto drugiej suni :)
Link to comment
Share on other sites

Elu z mojego bazarku będzie 180 kilka złotych. Prosiłam w wysyłanych PW aby wpłacać w ciągu 5 dni i mam nadzieję że cioteczki nie zawiodą :)
Podobno już dzisiaj mają być jakieś wpłaty :)

Wielkie dzięki :) :)
Martwiłam się, bo dopiero początek drogi suni do własnego domu, a już dług :(
Wierzę, że dzięki Waszej pomocy wszystko się nam uda :) :)

Czy mogłabyś wkleić link do tego bazarku ? :)
Link to comment
Share on other sites

Poszlo pare groszy na potrzeby Maszenki i Kaji. Tak sobie wykombinowalam, ze to te samo Konto. Chyba, ze jest inaczej. Prosze skorygowac

Ładne mi parę groszy :)

To cała stówa :) :) Bardzo serdecznie dziękuję, to wielka kwota :)
Proszę o sugestie, jak mam podzielić, czy po połowie ?
Link to comment
Share on other sites

Fajnie - to ja czekam na adresik do ewentualnej wysyłki. Paka będzie duża ;)

Bardzo dziękuję Nutusiu :)
Jeśli dobrze pamiętam, to Bogusik proponowała zorganizowanie bazarku dla Maszeńki.
Sama mam kilka rzeczy i może mogłabym dodać.
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Nutusiu :)
Jeśli dobrze pamiętam, to Bogusik proponowała zorganizowanie bazarku dla Maszeńki.
Sama mam kilka rzeczy i może mogłabym dodać.

Ja bardzo chętnie zrobię bazarek,ale z gotowych zdjęć i opisów.Nie mogę już obarczać Anula,bo i tak ma jeszcze sporo fantów,które musi obfocić i opisać,a nie ma kiedy to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Teraz byłam na pierwszej stronie wątku i nie widzę tam mojej wpłaty.Ciocia elik możesz sprawdzić,czy nie masz ode mnie wpłaty?Przelew robiłam 30 grudnia dla Ergo /dotarła/ i dla Maseńki

Dzięki temu, że każdy psiak ma swoje konto, bez sprawdzania wpłat w banku mogę powiedzieć, że stan konta w banku zgadza się ze stanem konta na wątku, czyli wszystkie wpłaty jakie wpłynęły do banku na konto Maszeńki, są zanotowane na wątku.

Ażebyś i Ty miała tą pewność bardzo proszę podaj inicjały imienia i nazwiska i miejscowość, albo Twoje pełne dane na PW to przepatrzę każda wpłatę na koncie Maszki.
A może wpłaciłaś nie na konto Maszki ? Podaj proszę nr konta, na które wpłaciłaś ok ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...