Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Najważniejsze, że Ergo nie wie, że tak trudno mu znaleźć dom, bo on ten dom w swoim mniemaniu przecież ma :) Dla niego to pewnie raj na ziemi po tym, co miał wcześniej, więc o niego się martwmy. Jest zaopiekowany, syty, ma co chwilę nowe koleżanki - może to nawet dla niego też atrakcja, że ma tyle różnych psich towarzyszek?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, dobrze byłoby wiedzieć, ile Ergo ma na koncie.

przepraszam za opóźnienie w rozliczeniach tu i u Suma. Obiecuję, że dzis w nocy choćbym padłA powpisuję wszystko. U mnie dzień się kończy po 3 w nocy, więc jeszcze chwila cierpiliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Saldo na dzień 14.11.2015 wynosiło + 235 zł

 

do tego doszły nastep. wplaty:

 

Topi 100 zł

 

ewkar 20 zł.

 

Razem + 355

do tego doszło 170 zł od Jolantina z bazarku.

 

saldo po tych wpłatach wynosiło  +525 .  przelew do hotelu w wysokości 203 złote poszedł. zostało na koncie + 322

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

do sumy 322 zł doszły wpłaty:

 

30 zł od pani Ani ze Szczekocin (przelew z dnia 26XI)

20 zł od Topi (deklaracja stała przenieeiona z Suma na Ergo) przelew z dnia 1. XII

50 zł. od Kinga. Kr przelew z dnia 2XII

 

 

Saldo to 422 zł. od tego odliczam sumę za lek caniviton dla Ergo, która już idzie na konto hotelu Murki   czyli - 90

 

Ergo ma w tym momencie 332 zł :) Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaokrągliłam kwotę i przelałam dzisiaj 200 zł z bazarku na konto AgaG

 

Jak wpłynął poproszę o potwierdzenie na bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/333868-dzisiaj-koniec-kramik-z-różnościami-na-utrzymanie-i-leczenie-ergo-u-którego-operowano-nowotwór-do-2611-do-2200

Już wpłynęło. zaraz potwierdzam tu i na bazarkowym. Bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Murko, jaki jest Ergo do psów?

Samców. Czy ignoruje cierpliwie takie wredne małe gówna, czy też by dyscyplinował do skutku?

Sa takie psy, co jak mały mu podskakuje, to łapą go paca ze znudzeniem, ale i takie co zębem doprowadzają do porządku, czasem z nadmiernym efektem.

Ergo jaki?

Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć tak dokładnie, ale jest szansa, że nie zje małego złośnika tylko pozwoli mu wejść sobie na głowę... Na początku bałam się nawet o jego kontakt z suczkami. Obecnie wyciszył się bardzo pod tym względem i nawet miski nie broni kiedy wprowadzam mu do boksu nową lokatorkę. Na małe psy raczej nie zwraca uwagi, ostatnio nawet wobec dużych nie jest zaczepny. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trudno powiedzieć tak dokładnie, ale jest szansa, że nie zje małego złośnika tylko pozwoli mu wejść sobie na głowę... Na początku bałam się nawet o jego kontakt z suczkami. Obecnie wyciszył się bardzo pod tym względem i nawet miski nie broni kiedy wprowadzam mu do boksu nową lokatorkę. Na małe psy raczej nie zwraca uwagi, ostatnio nawet wobec dużych nie jest zaczepny. 

no to dobrze :) chociaż tak w istocie, to pewne sprawy wychodzą dopiero w domu. Mój Ciapek został mi przedstawiony jako piesek bardzo zgodny i pewnie tak było w schronie, gdzie go inne psy ustawiły. W domu się okazało, że lubi tylko suczki. Krzywdy by pewnie psu nie zrobił, ale niemożlwie okazuje swoje niezadowolenie z obecności innego samca, obszczekuje, podskakuje. No a że jest schorowanym głuchym dziadkiem na wychowanie trochę za późno i mieszka w pokoju gdzie pracujemy, a jak przechodzi przez przedpokój na spacery, to muszę go trzymać na smyczy. Trochę to nam życie utrudnia... :)

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie najbardziej istotne jest to, że Ergo lubi ludzi.Murka pisze, że tęskni za człowiekiem, to dobrze wróży.Na pewno nie byłoby zwrotu z adopcji, bo Ergo jest psem, którego musi się pokochać, kiedy się go pozna.Tak myślę.Ja kocham ten jego uśmiechnięty pychol.To w ogóle jest dobry pies, po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś telefon w sprawie adopcji, nawet nie spytałam,  w sprawie którego z ogłaszanych przeze mnie psów, gdyż pani dzwoniła z Holandii. A ja oczywiście nie wydaję psów NIGDZIE tam, gdzie nie mogę zrobić wizyty przedadopcyjnej  i poadopcyjnej. i tak też powiedziałam dzwoniącej osobie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...