Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Przelałam 25 zł na konto Ergo.To niewiele, ale zawsze coś.Muszę odpocząć i znowu zrobić bazarek.

Wczoraj przejeżdżałam przez Jamnicę.Na podwórku, gdzie był Ergo nie widziałam żadnych zwierząt, w miejscu, gdzie była jego buda już porosła trawa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co, byle dom się znalazł, chyba będę musiała robić częściej nie ma wyjścia. 

 

Wyróżnienie na Kraków:

 

01c03fb1161fd8c3gen.jpg

Ja również bardzo Ci dziękuję.Domek dla Ergo to moje marzenie, czasem marzenia się spełniają i oby tak było w tym przypadku.Lubię tego psa, on odżył, ma super warunki, psie towarzystwo, jest wybiegany, wybawiony, zdrowy i piękny.Ktoś musi pokochać tego uśmiechniętego psa.Cieszę się, kiedy jakikolwiek pies znajduje swoje miejsce na ziemi, to jakoś podnosi na duchu, prawda? Człowiek wtedy wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Link to comment
Share on other sites

Mimo upałów Ergo dopisuje humor :)

f540f15595c064cagen.jpg

 

192159f3abfc3663gen.jpg

 

4875a7f31257a928gen.jpg

 

272a40542207ecaagen.jpg

 

af96ea3e60eb8d40gen.jpg

Czyli mamy piękne zdjęcia do ogłoszeń i plakatów :) Erguś piękny!

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo ewkar za wpłatę 25 złotych

 

Moja kolezanka, która ostatnio dowiedziała się o naszych problemach ze znalezieniem dla Ergo domu dała aż 200 zł na cel, jakim jest wyróżnianie ogłoszeń. Bardzo jej dziękuję, Ponieważ wyróżnianie z moich środków już się kończy, wysyłam dziś część tej kwoty przelewem do kolejnej kobietki, która intensywnie ogłasza Ergo.

kk potwierdź jak dojdzie 50 zł z tych 200 :) i jeszcze raz dziekuję za ogłoszenia dla Ergo

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ewkar chcę zrobić bazarek dla Ergo, może mi się uda w tym tygodniu. O ile tylko moja córcia i zwierzaki pozwolą czasowo :).

  Mam troszkę ładnych ubranek firmowych dla malutkiej dziewczynki. Zwykle się dobre sprzedawały, może i tym razem. I trochę rzeczy innych też jeszcze jest.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrze. Może kobieta się opamiętała.

I już nie będzie tam psa.

Ta kobieta jest chora.Gospodarstwo popada w ruinę, właściwie to tylko dom jakoś wygląda, płot się wali, jakaś komórka też, widać, że nikomu tam nie zależy, albo nie może pracować.Nie wiem, po prostu.Nie sądzę, aby tam pojawił się pies, ale pilnować będę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...