Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czesc widze ze od wczoraj przybylo duzo postow ja tylko chcialam wspomniec na temat wagi mojej Sary.Nie moge ja zwazyc na wadze lazienkowej bo po prostu ja nie dzwigne.Syn by i pewnie mi pomogl ale obawiam sie ze skala wagi jest za mala na ich dwoje.To nie znaczy ze moj piesio tyle wazy. Moim zdanie tak na oko 35 kg.A wet chyba wagi nie ma bo nigdy nie wazyl psa ani mojego ani znajomych.Pies moich sasiadow przez niego by sie przekrecil bo na noc sylwestrowa kazal dac psu 2 tabletki uspakajajace bez wazenia.Parys ( tak na imie ma ten pies) malo sie nie przekrecil. Pozdrawiam wszystkich "zwariowanych" DOGOMANIAKÓW :morning: OOO i jeszcze zyczenia dla szczesliwego solenizanta :drinking: LaLaLa.....

Link to comment
Share on other sites

Argo Wszystkiego najlepszego!!!

Pan niech upiecze pysznego torta:)

Na przykład takiego:

sbday2.jpg

sbday1.jpg

A od nas piękne życzenia miski pełnej smakołyków, pana co drapie po brzuszku i pozwla spać na łóżku, radosnych, nie kończących się spacerów i mnóstwa wrażeń każdego dnia:))))

Happy Birthday!

Link to comment
Share on other sites

:o :o :o Bila je kcem zdjęciee--bicepsa--albo chociaz jego obwód :P :P

Foty nie mam, ale zapewniam obwód oj wielacentymetrowy :evil_lol:

Ja żem jest mięśniaczka :lol: :lol: :lol:

na fotach tego nie widac..... 8)

Carragan, bo to są bardzo zmyślne bicepsiki. :wink:

udajmy ze wierze :lol:

Pagaj a gdzies sie Ty podziewala ?Przegapilas nawet 1000czek PPPonia :evil: :evil: :evil: :evil:

NA offa mi zaraz won :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

:modla: :lol:

Piękne Panie :lol: ...

personnage_145.gif

Przemili Panowie :wink: personnage_75.gif

DziękujeMYza pamiec i życzenia :modla: :talker: ...

Argo, na swoje drugie urodziny dostał: pływajacą, niezatapialną, winylowa kość /aport/, 2 szyje z indora do 'zeżarcia' :wink: , a za moment pójdziemy na dłuuuugi spacer :lol:

Będzie, na nim, zapewne udawał chien_51.gif :lol:

Dzięki WAM jestem w 'takim' nastroju :wink: fete_131.gif

Jeszcze raz dziękujemy za życzenia :lol:

Paaaa, :lol: do miłego zobaczenia PO spacerku :lol:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Argo w dniu twojego święta :BIG: życze Ci :

101 Dalmatyńczyków :roll:

1001 Upojnych nocy :wink:

1001 Drobiazgów

100% Pewności

7 Wspaniałych

4 Pancernych

2 Setek i zakąski :eating:

Strzału w 10

1 000 000 Buziaków :buzi:

k12.jpg

Pozdrawiam,

Rybka 8)

Link to comment
Share on other sites

no to ja też sie dołaczam do życzen :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Padł mi internet na 2 dni :-? ale przezylam gehennę :D No,ale juz jestem :evilbat: :evilbat:

Carry , a Ty to sie pochwal ile to twoje maleństwo waży :lol: Mój pies sie kompleksów pozbędzie 8) :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Pagaj a gdzies sie Ty podziewala ?Przegapilas nawet 1000czek PPPonia :evil: :evil: :evil: :evil:

NA offa mi zaraz won :evil: :evil: :evil:

JENY..... Normalnie siem aż wystraszyłam :o :o :o :o

Że niby mam gdzieś WON robić??? :o :o :o

A co mnie ominęło? Coś się wydarzyło? Kiedy? Gdzie i jak????

A wogóle, to poporszę zdjęcie maleństwa - może byc na priv:) Najświeższe zdjęcie:):):) Najlepiej na tle jakiejś ludzkiej postaci - dla uwypuklenia proporcji:) A jeszcze lepiej jakby to było Twoje tło Carry 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

zdjec swiezych w necie nie ma ani nawet tutaj na komputerze nie ma :cry:

A mojego tla sie nie doczekacie :evilbat: :evilbat: :evilbat:

A zreszta odsylam do tematu "Poznajmy sie" 8)

I gdzies Ty sie tyle czasu podziewala ? :o :o :o

Jak maly blabladorek ? 8)

:hand: :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Moje Pagajątko dosłownie przed chwilą zniszczyło po raz pierwszy w swoim życiu COŚ. Bo on dotychczas był grzeczny i nie niszczył NICZEGO.

A jakieś piętnaście minut temu nakryłam go na zjadaniu wykładziny w przedpokoju.... Spruł ją jakoś, no nie wiem jak on to zrobił, ale jest dziura. Duża.

Wykładzina i tak na wiosnę miała iść do wyrzucenia (była kupiona specjalnie dla psa, bo się ślizgał na panelach).

No ale teraz pies siedzi pod krzesłem i łypie na mnie trwożnym okiem, choć jak zobaczyłąm to pobojowisko, to słowa nie powiedziałam. On OD RAZU myk! pod krzesło i siedzi jak trusia...

No chyba mi dziecko dojrzało do wieku młodzieńczego i przeżywa jakieś napięcia hormonalne... Dobrze, że trądziku nie ma...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps. Do nowych zdjęć Pagajątka odsyłam na nasz topic GALERIA :lol:

Link to comment
Share on other sites

Padł mi internet na 2 dni :-? ale przezylam gehennę :D No,ale juz jestem :evilbat: :evilbat:

2 dni bez netu???? mamma mia--ale odwyk-jak to przezyłas????bez dogo. całe 2 dni :P

Pagaj hehehe wie ze źle zrobił i czeka na reakcje --ciekawe że akurat za wykładzinke sie zabrał 8)

Link to comment
Share on other sites

Witaj w klubie Pagaj :-?

CICHOOO.... Odpukać w niemalowane:)

To był JEDNORAZOWY występek Pagajusa dywanożałrusa.

8) 8) 8)

Pagaj ja tez sie cieszylam ze Malenstwo nic nie niszczy,i robilam to przedwczesnie bo on sie wlasnie rozkreca :evilbat: 8) .A raczej podgryza tylko pewne przedmioty kiedy czegos chce :lol: .Np.zebym zeszla do niego na dol,podgryza schody,jesli chce aby wypuscic go zza barierki gryzie klape pianina....No nic,po prostu zmyslna bestyja z niego.. :shake: A ktos chyba mowil ze psy nie mysla i nie znaja czegos takiego jak sila perswazji ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witaj w klubie Pagaj :-?

CICHOOO.... Odpukać w niemalowane:)

To był JEDNORAZOWY występek Pagajusa dywanożałrusa.

8) 8) 8)

Pagaj ja tez sie cieszylam ze Malenstwo nic nie niszczy,i robilam to przedwczesnie bo on sie wlasnie rozkreca :evilbat: 8) .A raczej podgryza tylko pewne przedmioty kiedy czegos chce :lol: .Np.zebym zeszla do niego na dol,podgryza schody,jesli chce aby wypuscic go zza barierki gryzie klape pianina....No nic,po prostu zmyslna bestyja z niego.. :shake: A ktos chyba mowil ze psy nie mysla i nie znaja czegos takiego jak sila perswazji ? :wink:

Dziewczyny, ja z mojej wykładziny w przedpokoju co jakiś czas układam puzzle, przyklejam (wymianka nieodzowna) i np. po miesiącu znowu to samo. Ot, choćby wczoraj, przyklejone kawałki z powrotem były na luzie.

Nie ma siły, trzeba będzie to klepicho zlikwidować.

Link to comment
Share on other sites

8) ja ma tylko 1 pytanie do Ciebie Carragan-czy to motto z Arystofanesa w Twym podpisie starasz sie wcielać w życie? :lol: :lol: 8)

jako ze jak narazie nie specjalnie mam ochote na poszukiwanie drugiej polowy,wiec nie mam jak wcielac w zycie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: rozumiem, dzięki za odpowiedź--czyli pro futuro masz to umieszczone pod tekstem :wink: dla leniwych, którym sie nie chce szukac ani tłumaczyć z łaciny-znaczy to mniej więcej Szczekaniem płoszyłem złodzieja, cichością pozwalałem działać kochankom, za jedno chwalił mnie pan, za drugie pani i dla tego zadałem w/w pytanie Carragan :lol: :P 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...