Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

cytuję za WIEM -
Kłąb, punkt znajdujący się na grzbiecie zwierzęcia w miejscu przecięcia się linii kończyn przednich z linią grzbietu. Widoczna w tym miejscu wyniosłość utworzona jest przez długie wyrostki kolczyste kręgosłupa.
:wink:

noooo tak...to zmienia postać rzeczy :lol: :lol: taaa...wyrostki kolaczaste...hmmm... :-? że też od razu się nie domyśliłam :lol: :lol:

Uhhhh, aha i tak nic nie rozumiem :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no dobra--to teraz bedziecie mieć ubaw

Kto posiada :o wyobraźnie, niech ją włączy w tej chwili :D :D

otóz: :wink: ten rysynek przedstawia konia( hehe jak w CK-Dezerterach)

ale podstawcie sobie w Waszej wyobraźni labka albo goldga za kunia :wink: i wsio sie wyjasni

0601-6-4-p1.gif

WK-to wysokość w kłebie :wink:

ps--kurde psa na takim rysunku nie znalazłem :D

Link to comment
Share on other sites

:D Thaned jak sie tak przyżeć to z tym kuniem to uderzające podobieństwo do naszej Tory 8) Najbardziej ten ogon :P No ale śpieszę donieść, że urwis, ciapa, blondynka, złośliwiec, a w ogóle to cudo raczyło poddać się mierzeniu i ma 39 cm i waży okrągłą 10:) Czyli znó kilogram w tydzień nabrała, mimo kilometrowych spacerków :lol: No i oby ciągle tak dalej bo mała jak Ci wiadomo ma ciągle niedowagę!!!

Link to comment
Share on other sites

witam po tak dokladnym instruktarzu mojemu psu przybylo 2cm a wiec ma w klebie 55 cm.A co do wagi to niestety nie wiem bo trudno ja zwazyc na wadze lazienkowej ale do szczuplych to ona nie nalezy.Wydaje mi sie ze tak z pare kilo mogla by schudnac.No ale wiecie jak one kochaja jesc pozdrawiam Beata & Sara :splat:

Link to comment
Share on other sites

dobrze ze Carragan nie podała wagi Jej pieseczka bo byśmy uznali nasze za chuuudziutkie i malutkie :P i dalej w nie pakować karmy, mięska , ryżyki :P

DagaP -jedyny sposób :wink: -ale podziwiam juz na odległosc bicepsy :D :D

Link to comment
Share on other sites

Marta, ładne mi to "Pagajątko " . Właź na offa i zmierz go :lol:

Właśnie dokonałam pomiarów. Mój dziewięciomiesięczny szczeniaczek mierzy 58 cm w kłebie i waży coś tak koło 28, 29 kg. Dokładnie nie wiem, bo ważyliśmy się jakieś trzy tygodnie temu:)

booomba foty--Pagajątko można już nazywać Pagajem--a jak nabierze masy to jakiś złośliwiec nawet moze powiedziećwiosło od DZ-ale super psiak :lol: :lol:

Ja ci dam wiosło od DZ :lol: :lol: :lol:

A swoją drogą, to w razie czego na tych Mazurach będziemy mieli dodatkowy PAGAJ na pokładzie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Marto

Wierzyć się nie chce, że mały bąbelek przeobrazil się w takiego piecha.

Buziaki dla "dorosłego" Pagaja.

Wiesz co, Bila, PIECHO się z niego robi coraz potężniejsze, ale w głowie same trele-morele. Wielki pies a w środku dzidziuś malutki. To chyba objaw dorastania i buntu młodzieńczego... Dobrze, że trądziku nie ma :lol: :lol:

Dziewczyny przypominam, że to temat "GALERIA"..

O kocich kupkach tudzież innych ciekawych tematach porozmawiajmy poza galerią, :lol:

Niniejszym "przenoszę" zapoczątkowane w GALERII dyskusje na topic offowy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no no no :D w super sposób przetransportowałas wątki gawędziarskie na offa- :lol: :lol: świetne--a co do Mazur--to ja proszę o dużą ilość zdjęć z tamtych rejonów :roll: echh--jak byście potrzebowali wykwalifikowanego majtka :wink: :wink: to zgłaszamy się na ochotnika :wink: -zawsze mozna robić za dryfkotwe :wink: stopy wody po kilem 8)

Link to comment
Share on other sites

Thaned:

Dobranoc-papa posadź swego zaplecowego cenzora do kompa--moze też się tak wciągnie w dogo jak inni tu obecni czyli--do jutra do 12 bedziesz juz musiała tu zajrzec--TO NAŁÓG

Słowa prawdziwego nałogowca - jest godz.9,53 a ja już :user:

Co do posadzenie cenzora do kompa to :nono: , bo mamy tylko jeden komputer, i się potem nie dopcham do niego :( -będzie wieczne :krach:

Życzę Wam miłego dnia :multi: - a na dobry początek zacznijmy od :kaffee_2:

Link to comment
Share on other sites

:o :o :o Bila je kcem zdjęciee--bicepsa--albo chociaz jego obwód :P :P

Foty nie mam, ale zapewniam obwód oj wielacentymetrowy :evil_lol:

Ja żem jest mięśniaczka :lol: :lol: :lol:

na fotach tego nie widac..... 8)

Carragan, bo to są bardzo zmyślne bicepsiki. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Thaned:
Dobranoc-papa posadź swego zaplecowego cenzora do kompa--moze też się tak wciągnie w dogo jak inni tu obecni czyli--do jutra do 12 bedziesz juz musiała tu zajrzec--TO NAŁÓG

Słowa prawdziwego nałogowca - jest godz.9,53 a ja już :user:

Co do posadzenie cenzora do kompa to :nono: , bo mamy tylko jeden komputer, i się potem nie dopcham do niego :( -będzie wieczne :krach:

Życzę Wam miłego dnia :multi: - a na dobry początek zacznijmy od :kaffee_2:

Bardzo dziękuję, Daga ja tęż się kawię. :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...