Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Carragan ja chwilowo nie mam tego problemu, bo Goldek ma zakaz spacerów - chora łapa. :cry:

Natomiast tak normalnie to chodzimy do parku, rzadziej do lasu oraz na pobliskie łaki.

Przecież przepisy sa po to by je łamać :wink: (szczególnie te głupie) :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Thaned napisał:

apropos kupek podczas weekendowego wypadu--byliśmy na spacerku w lasach --okolice Dobronia DagaP-mówiłem ze goldka z Łodzi moze cię zalizać) ...

Thaned z miłą chęcia spotkam sie z goldka z Łodzi na zalizanie :lol:, ale jak Goldi bedzie juz zdrowy - by szanse byly równe, gdyż on też jest do tego :evil_lol: (szczególnie Ciebie :sweetCyb: )

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

tiaaa-- :drinking: kolejeczkę :drinking: :wink: --tak łatwo to się nie wywiniesz-ile postów tyle kolejek -i proponuję od razu auta zostawić przed dogomanią i wracać taryfami :lol: Gratulacje --z okazji awansu.a co do spotkania na ubitej ziemi pabianickiej to wyzwanie na zalizanie przyjmujemy--wiosną sie odezwiemy -teraz intensywnie trenujemy 8) Tora(czyli tygrys) językiem spokojnie sięga za nos--hen hen--więc jest to broń dalekiego zasięgu :evilbat: :evilbat: już się mozecie bac ekipo DagiP :wink:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: i tak bez przerwy 8) :confused: :cunao: --- :facelick: jejaaa--a ten jęzorek mu nie odpadnie?? :evilbat:

Teraz najwazniejszy jest powrót piesa :D do zdrowia-czytałem własnie o kłopotach z łapkąTutaj--może od nas ktos bedzie miał doświadczenie w takim przypadku

Link to comment
Share on other sites

Nie odpadnie nie odpadnie :nono: - ma go juz dobrze wyćwiczonego i cały czas utrzymuje dobra kondycje :wink:

Natomiast co do jego zdrowia to faktycznie- jest to najważniejsze. W piatek znowu idziemy do weta na kontrol. :-? Jutro - zgodnie z zaleceniem weta- idziemy na dłuższy spacer do parku ( nie było go tam juz ponad dwa tygodnie), aby zobaczyc jak po wysiłku zachowuje się łapa.

Z przykrością stwierdzam , że mam złe przeczucia - chyba skończy sie na zabiegu operacyjnym :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dago ale operacje naprawde nie sa takie straszne,wiec jesli juz bedzie trzeba niestety,to prosze mi po katach nie wyc i psa nie stresowac :nono:

Oczywiscie ze najlepiej by bylo nigdy nie chadzac do lekarza i miec niezniszczalnego towarzysza,ale psy maja to do siebie ze co i rusz sobie cos nadwichna,nad lamia czy wyrwa :nono: A jak jest dzisiaj z jego samopoczuciem ?

Link to comment
Share on other sites

... Jutro - zgodnie z zaleceniem weta- idziemy na dłuższy spacer do parku ( nie było go tam juz ponad dwa tygodnie), aby zobaczyc jak po wysiłku zachowuje się łapa.

Z przykrością stwierdzam , że mam złe przeczucia - chyba skończy sie na zabiegu operacyjnym :placz:

Daga

JUTRO będzie lepiej :)

Pamiętaj, że Twój nastrój przenosi się na psa :)

Trzymamy kciuki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daga --pisz jak bedziesz miała chwilke o stanie pieska--jak z łapka--no i oczywiscie co powie jutro wet!!!!

z innej beczki--może ktoś nie zauważył ale Diana14 wpadła na pomysł "oznaczenia" nas lub piesków podczas spotkań , wystaw itd szczegóły-- T U T A J

ps2. też awansowałem :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Wam wszystkim za troske :fadein: - bede informowac na bierząco.

Psiak, jak za dużo nie chodzi, to sie czuje świetnie - nawet dom dewastuje :pissed:

Carragan co do wizyt u weta, to są one stanowczo za częste o czym świadczy reakcja lekarza -jak otwiera drzwi od gabinetu i widzi Goldka to mówi " nieeeee, to znowu ty" :o

Thaned gratulacje -i twoje zdrowie :popcorn: ( to ile tych kolejek? :hmmmm: :wink: )

Co do oznaczenia nas i naszych pupili - to już zamówiłam 2szt. u Diany14 :grins:

Pozdrawiam Was :hand:

Link to comment
Share on other sites

co do oznaczeń--ja poczekam na projekcik ostateczny

co do Goldiego--bedzie dobrze, pamietaj ze wiosną bitwa na zalizywanie 8)

co do wszystkich smutków

small.jpg

serwujemy irlandzkie piwo Guinness i Kilkenny--z uwagi na dzień św Patryka --kolor wiądący--zieleń :wink:

Wasze zdrówko kochani dogomaniacy :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

234-green-beer.jpg

Link to comment
Share on other sites

czesc wszystkim

Czy ktos by mogl mi powiedziec skad sciagnac wirtualna maszyne javy.Wiem ze to nie jest na temat psa ale bardzo ten program potrzebuje.Na stronach Microsoftu tego nie ma.Moze ktos sie juz spotkal z tym problemem? :Help_2:

z gory dziekuje

pozdrawiam Beata & Sara

Link to comment
Share on other sites

a co pochatować się chce :wink: :wink: JAVA najlepiej u żródła T U T A J

"Piękna pogoda, "wiosna Panie sierżancie", nareszcie! Wokół panuje, powoli nabierająca koloru, odżywająca natura. Tu i ówdzie czuć zapach ognisk porządkowych, czyli: koniec zimy! Niektórzy już także rozgrzewają swoje grille, gdyż nie ma to, jak piknik na łonie natury, potrawy pysznie przypieczone, pachnące dymem i przyprawami.

W taki dzień jak dzisiejszy, ciepły i słoneczny, najlepiej wybrać się na romantyczną przechadzkę i pozwolić, by uczucia się w nas budziły, rozkwitały tak, jak pierwsze pąki. "

tak romantycznie ciutkę się zrobiło :wink: wiosna.JPG

Link to comment
Share on other sites

Oj Thaned Thaned - troszeczke się wczoraj zabalowało u PauliS., jeśli o godz. 21,56 jest u Ciebie jeszcze piękny dzień, słoneczny i spacerki (o tej godzinie) :hmmmm:

Thaned nie pij wiecej(a przynajmniej w takich ilościach) :wink: :cunao: :cunao:

Pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...