Jump to content
Dogomania

Agatka z Bielska stareńka i obolała, mała i szara wygląda jak zniszczony pluszowy miś, na dodatek jest poważnie chora na zespół końskiego ogona


AgaG

Recommended Posts

Robiłam wszystko, żeby dogodzić Agatce bo biedna, chora, przestanie chodzić itp. Rozpieściłam i teraz jak Agatce się poprawiło, wszystko wymusza. Jak jemy awanturuje się i uderza łapkami, żeby jej dać. Jak się rozbryka to boleśnie szczypie zębami. No i oczywiście nie interesuje jej podwórko tylko chce chodzić na spacery. Straszny łobuz się zrobił.

No to "mamusiu" zastępcza Agatki czas na to, by maleńką dominantkę zacząć wychowywać. :)

Link to comment
Share on other sites

Będę zamieszczała filmiki wszystkich chorych psów, które do mnie trafiły. W przyszłym tygodniu Mieszka -paralityka. Miał złamany kręgosłup, łapy i był neurologiczny jak do mnie trafił ponad 3 lata temu. Nie trafiał do miski tylko dziobał jak kura. Teraz biega, szaleje, tylko po schodach muszę mu pomagać. Nie dlatego, że nie potrafi, tylko dlatego, że lubi jak go wnoszę. Przy innych osobach wchodzi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Będę zamieszczała filmiki wszystkich chorych psów, które do mnie trafiły. W przyszłym tygodniu Mieszka -paralityka. Miał złamany kręgosłup, łapy i był neurologiczny jak do mnie trafił ponad 3 lata temu. Nie trafiał do miski tylko dziobał jak kura. Teraz biega, szaleje, tylko po schodach muszę mu pomagać. Nie dlatego, że nie potrafi, tylko dlatego, że lubi jak go wnoszę. Przy innych osobach wchodzi.

No to już czekam. A bezogonkowiec ode mnie zalicza się do tych "zdrowych: czy tych "chorych" ? Bo bardzo chciałabym go zobaczyć obok innych z krakowskiego schroniska :).

Link to comment
Share on other sites

Będę zamieszczała filmiki wszystkich chorych psów, które do mnie trafiły. W przyszłym tygodniu Mieszka -paralityka. Miał złamany kręgosłup, łapy i był neurologiczny jak do mnie trafił ponad 3 lata temu. Nie trafiał do miski tylko dziobał jak kura. Teraz biega, szaleje, tylko po schodach muszę mu pomagać. Nie dlatego, że nie potrafi, tylko dlatego, że lubi jak go wnoszę. Przy innych osobach wchodzi.

 

Niezły spryciarz :)

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek wcale nie jest smutny, bo Agatka czuje się lepiej i  śmiga jak rakieta. A że może być gorzej, to tak jest już w życiu.Trzeba się cieszyć tym co jest teraz.

 

 

smutny był początek, płakałam strasznie, ale.... z każdą stroną wątku łzy ze smutnych zamieniały się w radosne - Poker ma rację -  trzeba się cieszyć, że pomimo choroby i starości Agatce takie szczęśliwe zakończenie się trafiło :)

 

Z dolegliwościami i spojrzeniem Agatka przypomina mi mojego Charlisia[*], choć on większy był, czarny i kędzierzawy ślicznota

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Agnieszka, Ty jeszcze nie śpisz? Ja zrobiłam przerwę w pracy i jeszcze się długo nie położę.

Nie śpię jeszcze. przy małym dziecku, pięciu psach swoich i innych obowiązkach dobra jest stanowczo za krótka :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje za wstawienie. Na filmiku widać pierwszą wizytę w gabinecie rehabilitacji. Pani Marzena nagrała jak Agatka się porusza. Po kilku zabiegach też nagrała Agatkę z wygolonym grzbietem. Po wszystkich zabiegach jest film ze spaceru. 

Link to comment
Share on other sites

Tamarko bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku, ze zebrało sie na Agatkę 241,70zł

Wszystko opisałam w 2 poście ale bardzo proszę sprawdź mnie bo nieprzespane noce daję się mi już we znaki i coś mogłam źle podliczyć :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...