Jump to content
Dogomania

[*] Zyguś już nie czeka, on już nie czekał jak powstawał ten wątek... Umarł, a schron zapomniał to odnotować


yolanovi

Recommended Posts

I mamy już pierwsze wpłaty dla chłopaka: 50 zł od cioci Panna Marple, oraz 30 zł jednorazowo i 20 zł stałej od cioci? (Magdalena K) proszę się ujawnić, która to ciocia na dogo :lmaa:

W poniedziałek rano wpłaciłam 20 zł za grudzień i 30 zł "na start", jestem Magdalena K - więc może to moja wpłata (zapomniałam podać nick w przelewie)  ;-)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, ja mogę się określić, ale dopiero w następnym tygodniu ( mam dwa psiaki wyciągnięte ze schroniska, które przebywają w hotelu u Bambino k/Poznania i niestety mi deklaracje się wykruszyły!, więc ciągle dokładam do moich dziewczynek, a Kluska ma mieć badania i nie wiem co z nią będzie !) 

ciocia nasza kochana oczywiście że tak. Wiem ile robisz dla psiaków i jak Wam ciężko :calus: Trzymam kciuki za wyniki badań Kluseczki :calus:

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę? Może coś więcej:)

Agusiu dostałyśmy namiar na hotelik od naszej Gisell4 :) cena 300 zł/ miesiąc.

"do dyspozycji drewniane ocieplone domki w nich budy. Każdy domek ma swój wybieg, wiec psiaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Jedzenie dostają 2 razy dziennie raz gotowane mięsko z ryzem i warzywami , drugie to pokarm suchy"

Link to comment
Share on other sites

Agusiu dostałyśmy namiar na hotelik od naszej Gisell4 :) cena 300 zł/ miesiąc.

"do dyspozycji drewniane ocieplone domki w nich budy. Każdy domek ma swój wybieg, wiec psiaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Jedzenie dostają 2 razy dziennie raz gotowane mięsko z ryzem i warzywami , drugie to pokarm suchy"

To ja jeszcze dopiszę, że w każdym takim domku są jeszcze wstawione budki i mieszkaja po 4 pieski. Każdy domek ma swój wybieg ok 70 m. Pieski mogą wchodzić i wychodzic kiedy chcą. Hotelik znajduje się ok 38 km od Warszawy w kierunku Sochaczewa. Mamy zarezerwowane miejsce dla Zygusia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...