Jump to content
Dogomania

Stop Okrucieństwu Wobec Zwierząt - Akcja Dogomaniaków - ZACZNIJMY DZIAŁAĆ!


Anashar

Recommended Posts

osobowosc psychopatyczna czerpie satysfakcje z tego ze jest w centrum wydarzen nawet jesli mialby kogos zabic zeby o nim mowiono...uwielbia byc na tapecie. niech mowi, nie przeszkadzajmy mu... mowiac odslania wiele ciekawych aspektow swej osobowosci... poza tym pamietajcie ze psychopata z luboscia karmi sie nienawiscia i wszelakimi emocjami ludzi ktorzy o nim mowia, wiec troszke luzu, dziewczyny. Nie ma nic lepszego niz czynna ignorancja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Inez de Villaro'](...)i czy to w ogóle jest ta osoba, za którą się podaje piszący???(...) [/quote]

Zapewniam, że jest to prawdziwy stephen, z językiem
polskim radzi sobie nieźle- mieszka tu juz kilka ładnych lat. Jednocześnie informuję, że oskarżona jest również jego znajoma Ewa k. która zapewne pomaga mu pisac.

Odpowiadała na jego post nie będę- wszytsko już jest tu na dogo albo newsweeku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dorothy, akurat jestem w kontakcie z jedná z najwiékszym swiatowych org. prozwierzécych WSPA- z siedzibá w Londynie. Mogé im przedstawic sprawé i zapytac czy jest jakas mozliwosc wspólpracy, a jesli tak, to od czego powinnismy zaczác.[/quote]

I ja mysle,ze trzeba angielskie media w to wciagnac przede wszystkim i wtedy i pare organizacji angielskich sie zglosi. Czyli kopia listu do WSPA idzie tez do mediow angielskich i moze do komisarza do sp.zwierzat przy parlamencie europejskim tez. :roll: To moze dobrze, ze jest wlasnie cudzoziemcem to i swiat sie dowie,ze Polacy to nie idioci i zwierzeta chronią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']I ja mysle,ze trzeba angielskie media w to wciagnac przede wszystkim i wtedy i pare organizacji angielskich sie zglosi. Czyli kopia listu do WSPA idzie tez do mediow angielskich i moze do komisarza do sp.zwierzat przy parlamencie europejskim tez. :roll: To moze dobrze, ze jest wlasnie cudzoziemcem to i swiat sie dowie,ze Polacy to nie idioci i zwierzeta chronią.[/quote]
hehe, list jest juz naszkicowany (z zaláczonymi barwnymi zdjéciami i filmikami), teraz w rékach Agaty do ewentualnych uzupelnien czy poprawek. wersjé ostateczná bédziemy slac do wszystkich diablów i nie tylko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Na domenę wpłyneło:[/B]

Ulka12 - 20zł
elik - 40zł
wredne_słonko - 20zł

[COLOR=red][B]Serdecznie Wam dziękuję, mamy już na jej opłacenie całą kwotę :loveu:[/B][/COLOR]

[COLOR=#ff0000][COLOR=black]I teraz pytanie do wpłacających - nadwyżki przeznaczyć na opłatę domeny za kolejny rok czy na psy w potrzebie? Jeżeli nie macie nic przeciwko, chciałbym aby pieniądze poszły na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118619"]OwP[/URL] bo teraz każdy grosz się liczy :([/COLOR][/COLOR]

Domenę już opłaciłem :multi: Jak przyjdzie faktura wkleje skan na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Panel użytkownika -> po lewej będzie tabelka "Ustawienia i Opcje" -> Edytuj podpis -> w okienko które wygląda jak to do pisania odpowiedzi na forum wklejasz link/adres bannera. Później klikasz "podgląd podpisu" i jak wszystko jest ok to "Zapisz podpis".

A przy postach jest opcja "Edytuj" - tak na przyszłość :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, mam na imie Agata, jestem z Lublina. W czerwcu w okolicach Lublina trzech gnoi zakatowało szczeniaczka (próbowali go spalic, utopić w końcu skopali go na śmierć) a wszystko nagrywali telefonem kom. Na pewno słyszeliście o tym. Wraz z kilkorgiem znajomych postanowiliśmy doprowadzic do ukarania tych kreatur. Poznaliśmy się na forum Dziennika Wschodniego, a teraz także w "realu" podczas rozprawy w sądzie przeciwko tym bydlakom, jesteśmy z różnych miast (Lublin, Warszawa, Kraków). Wysyłamy nasze listy do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Lublinie gdzie toczy się postępowanie z żądaniem ich ukarania. Poza tym mamy kilka pomysłów jak im obrzydzić zycie po tym co zrobili. Proszę Was bardzo o pomoc w naszej akcji. Przyłączcie się do nas. Linkuję tu adres strony, na niej znajdziecie listy do sądu, adresy pocztowe i mailowe, a także gotowy tekst (ale można także wysłać swój). Byliśmy w sądzie podczas pierwszego przesłuchania, i zamierzamy byc na kolejnym, aby zmusic sąd do wydania adekwatnego do tego bestialstwa wyroku. Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o wasze głosy w tej sprawie.
[URL]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=6847&st=340&gopid=46148entry46148[/URL]
Będę kopiowała mój post na każdym forum tutaj aby ta informacja dotarła do jak największej liczby osób. Przepraszam, za niedogodność, jeśli natraficie na mój wpis kilka razy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scarlet']super dzięki za pomoc, podpis już mam a teraz jak mogę pomóc??[/quote]

Scarlet musisz zmniejszyc podpis do wymiarów (łącznie z tekstem) 500x100, bo inaczej dadzą Ci punkty karne. Przy wiekszej ilości punktów ban (blokada). Ja juz dostałem za pare pikseli powyżej punkty. Zerknij do działu: Ogólne --> [B]administracja[/B], tam jest wątek o edycji podpisu.Nie byłoby dobrze, gdybyś na samym początku dostała karniaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A_gata']Witajcie, mam na imie Agata, jestem z Lublina. W czerwcu w okolicach Lublina trzech gnoi zakatowało szczeniaczka (próbowali go spalic, utopić w końcu skopali go na śmierć) a wszystko nagrywali telefonem kom. Na pewno słyszeliście o tym. Wraz z kilkorgiem znajomych postanowiliśmy doprowadzic do ukarania tych kreatur. Poznaliśmy się na forum Dziennika Wschodniego, a teraz także w "realu" podczas rozprawy w sądzie przeciwko tym bydlakom, jesteśmy z różnych miast (Lublin, Warszawa, Kraków). Wysyłamy nasze listy do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Lublinie gdzie toczy się postępowanie z żądaniem ich ukarania. Poza tym mamy kilka pomysłów jak im obrzydzić zycie po tym co zrobili. Proszę Was bardzo o pomoc w naszej akcji. Przyłączcie się do nas. Linkuję tu adres strony, na niej znajdziecie listy do sądu, adresy pocztowe i mailowe, a także gotowy tekst (ale można także wysłać swój). Byliśmy w sądzie podczas pierwszego przesłuchania, i zamierzamy byc na kolejnym, aby zmusic sąd do wydania adekwatnego do tego bestialstwa wyroku. Pozdrawiam Was serdecznie i proszę o wasze głosy w tej sprawie.
[URL]http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php?showtopic=6847&st=340&gopid=46148entry46148[/URL]
Będę kopiowała mój post na każdym forum tutaj aby ta informacja dotarła do jak największej liczby osób. Przepraszam, za niedogodność, jeśli natraficie na mój wpis kilka razy.[/quote]
załozyłam wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10747070#post10747070[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...