Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

 

Dziewczyny, możecie sprawdzić, czy w Radysach nie ma psa z tego wątku?
http://www.dogomania.com/forum/topic/147039-zagin%C4%85%C5%82-piesek-dzia%C5%82dowo/#entry16226453


my tego nie możemy sprawdzic, bo w Radysach będziemy najwcześniej w sierpniu.

Najlepiej zadzwonić do Urzędu Gminy w Działdowie i zapytać czy zlecali odłowienie takiego psa. Przecież schronisko samo z siebie nie jeżdzi po gminach i nie wyłapuje psów.
Link to comment
Share on other sites

super - cieszę się z Rokiego! a ktoś znany Wam czy nic nie wiadomo?

 

  :)

 

wiemy z smsowej relacji, że wczoraj był pan na wstępne oględziny, Roki bardzo mu się spodobał, a dziś przyjechał po niego i zabrał.

Link to comment
Share on other sites

19 pakietów zostało dzisiaj przeze mnie zrealizowanych - został jeszcze jeden :-) Gdyby ktoś chciał zasponsorować pakiety dla kolejnych psiaków - koszt pakietu to 1zł - proszę o info na PW Pieniążki wesprą moje i Ziutki psy w DT

Link to comment
Share on other sites

z serii Ludzie listy piszą:
"Witam, przesyłam kilka zdjeć suni, która od Państwa zaadoptowalam. Lea zwana czasami Lusia miewa sie super , była bardzo wycofana i nawet nie chciała chodzić .Po dwóch tygodniach jest innym psem:) skacze ,biega i nawet mowi( jest straszna gaduła:)), bardzo kocha swoją nowa siostrzyczkę bobeczke. Lea jest przemilym psem, zero agresji tylko by sie tuliła:) jest najlepsza , dziękujemy bardzo:)"

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy ktoś wykupił pakiety dla Radysiaków? bo nie wiem, czy mam wysyłać? chciałabym wykupic, ale niestety musze poczekac kartę kodów do przelewów. dajcie znać

do mnie nikt nie pisał w tym temacie - także został jeden pakiet tak jak napisałam Wam w mailu

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę wybierzcie 5-6 psów, które najpilniej potrzebują ogłoszeń. Mam teraz trochę wolnego w pracy i z radością przygotuje pakieciki dla Waszych podopiecznych.

 

Uwielbiam Radysiaki, zwłaszcza takiego jednego, który od soboty zamieszkał z nami na stałe- teraz wabi się Fazi, a u was był Tchibo:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę wybierzcie 5-6 psów, które najpilniej potrzebują ogłoszeń. Mam teraz trochę wolnego w pracy i z radością przygotuje pakieciki dla Waszych podopiecznych.
 
Uwielbiam Radysiaki, zwłaszcza takiego jednego, który od soboty zamieszkał z nami na stałe- teraz wabi się Fazi, a u was był Tchibo:)

Pokaz, pokaz......:) my tez mamy jednego.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...