Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Dnia 27.01.2018 o 16:27, agat21 napisał:

Tysiu, czy miejsce u Murki zarezerwowane dla Kawy nadal aktualne? Może na jej miejsce dać choćby dziedeczka, który chyba ma strasznie małe szanse na adopcję

Uciekinier, 13letni dziadzio... który pół życia spędził w schronisku :)... właśnie został adoptowany.

https://www.facebook.com/krzesimow.schronisko/posts/1848288788577806

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Marysia O. napisał:

NOE - przykleił się do nas tak mocno, jakby bał się, że go od siebie odkleimy i na powrót odprowadzimy do kojca. I tak się stało, ku wielkiemu rozczarowaniu i żalowi Noego. Długo wypatrywał nas jeszcze potem zza krat i cały czas machał ogonem, aż mu zniknęłyśmy w innej alejce. Ale zanim to nastąpiło, Noe miał dla siebie człowieka na wyłączność, przez całych kilka minut. Czekał na tę chwilę długo, bardzo długo - pięć i pół roku, bo tyle siedzi w schroniskowym kojcu. Jaka była jego radość. Jak się nią zachłysnął. Jak podawał nieustannie łapę, to jedną, to drugą. Jak się przytulał, wtulał, napraszał o głaskanie. Żył kiedyś w wielkiej przyjaźni ze swoim panem i do tej pory wszystko pamięta, choć o nim zapomniano. Nie udało mu się życie, bo polegało głównie na bezowocnym czekaniu i tęsknocie. Teraz jest starym psem i zostało mu tego życia mało. Podaje łapę, podaje dwie, merda nieustannie ogonem i przytula się z wielką determinacją. Jakby chciał chociaż na koniec poczuć się jeszcze czyjś. I żeby nie okazało się, że jednak czekał tyle na próżno.
Noe ma ok. 10, a może i więcej lat. W schronisku przebywa od jesieni 2012r.
KOJEC: IX - 7
NR: 3232

Link do albumu: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.802416153278935.1073743661.299621636891725&type=3

27750586_802416336612250_8720677445235474972_n.jpg?oh=fb7672d2cc88f45705c10f1a68126b48&oe=5ADB2D1E

 

powaliło mnie:(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, zachary napisał:

Dokładnie, Olena84...ale i te malizny...Lisia, Fuga... serce pęka, gdy się na nie patrzy, na ich przerażenie, smutek, rezygnację.... A może Noe kikou by przyjęła?. Ona ma staruszki...

duży jest, nie wiem czy ona tylko nie malutkie. Ja zawsze czekam że ludzie na facebooku zobaczą psiaka i za dwa dni przeczytamy że ma dom, tak mozemy myśleć, tylko za co?:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

duży jest, nie wiem czy ona tylko nie malutkie. Ja zawsze czekam że ludzie na facebooku zobaczą psiaka i za dwa dni przeczytamy że ma dom, tak mozemy myśleć, tylko za co?:(

kikou jak ma miejsce to bierze też duże tylko muszą tolerować koty bo Kasia je ma. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...