Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Wszystkie ogłoszenia, które mi Marysia wysłała (15, bo Whisky, Kobra i Papryka już szczęśliwie poza schronem) przeredagowałam i przesłałam do Kejciu:

Dior

Lalka

Pastel

Bingo

Bambus

Śmieszka

Simba

Szlufka

Malta

Puszka

Balbina

Neron

Fika

Szekla

Molly

 

Nie mam maila z Bryzą i Talonem!!!

 

A przy okazji ogromna prośba o potwierdzenie, że w schronie nadal są i mam odświeżać ogłoszenia, których nam nie usunęli z olx dla:

Blue, Wala, Kreska, Bakcyl, Szeryf, Karlik, Pstryczek, Tamira, Dakar, Pan Kuleczka, Neon, Julka, Tundra, Tekla, Harpun, Dolar, Tymek, Klops, Malwa, Morus, Arion, Figa, Gucio, Haker, Frodo, Kraksa, Grom, Bonita, Harley, Baster, Rzepka, Melon, Krawat, Rita, Tykwa, Aisza, Koral, Prada, Mieszko, Kajtuś, Tundra

 

O matko, strasznie ich dużo :(

Link to comment
Share on other sites

Bryzę i Talona doślę bo wczoraj już nie miałam siły pobierać tych zdjęć.

Whisky chyba ciągle nie opuściła schronu, PSYzRADYS czy wiesz coś czy będzie gdzieś jechała?

 

Zgodnie z informacjami na Fb z wymienionych przez Ciebie Nutusiu psów w schronisku są nadal: Blue, Wala, Bakcyl, Szeryf, Karlik, Pstryczek, Tamira, Dakar, Pan Kuleczka, Neon, Tundra, Harpun, Dolar, Tymek, Malwa, Morus, Arion, Figa, Gucio, Haker, Frodo, Grom, Bonita, Harley, Baster, Rzepka, Melon, Krawat, Tykwa, Aisza, Koral, Mieszko, Kajtuś

 

Natomiast: Julka, Tekla, Klops, Kraksa i Prada opuściły schronisko.

 

Nie wiem co z Ritą i Kreską.

 

Dziewczyny potwierdźcie proszę czy to się zgadza.

Link to comment
Share on other sites

 

Whisky chyba ciągle nie opuściła schronu, PSYzRADYS czy wiesz coś czy będzie gdzieś jechała?

 

Whisky ma jechać do hotelu, może już nawet w tym tygodniu.

Moderuje ją Eleonora, która wyciągnęła juz kilka owczarów z Radys.

 

nie ogłaszajcie jej już.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja już jestem, ale mam sajgon w pracy po urlopie!!! przepraszam , ale potrzebuję ejszcze chwilę na ogarniecie się. Ale jestescie super! śledzę Was cały czas i bardzo dziękuję za pomoc!!!!!

 

Kejciu, podaj mi dane, bo chciałabymz amówić jeszcze pakiety dla naszych Radysaików :)))

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wszystko co robicie dla tych psów - zwłaszcza za ich ogłaszanie. Ja do końca czerwca mam hardcore w pracy - praktycznie nie ma mnie od rana do wieczora :/

dzisiaj złapałam chwilę oddechu i uzupełniłam listę psów w poscie #2

w albumie DO adopcji na fb jest już 130 psów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...