Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Grażynko, zgłosiłam Kejciu, że Sezama ma wyróżnić dla Ciebie ;)
Chyba, że on jednak opuszcza schronisko i nie ma sensu go ogłaszać z danymi na Radysy...

Czyli rozumiem, że jak się Dziewczyny ogarną z zamówieniami z zakończonego bazarku, na kolejnym mają już radyskie zamówienia na ogłoszenia psiaków od Grażyny i Bahlsy, tak?

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, zgłosiłam Kejciu, że Sezama ma wyróżnić dla Ciebie ;)
Chyba, że on jednak opuszcza schronisko i nie ma sensu go ogłaszać z danymi na Radysy...

Czyli rozumiem, że jak się Dziewczyny ogarną z zamówieniami z zakończonego bazarku, na kolejnym mają już radyskie zamówienia na ogłoszenia psiaków od Grażyny i Bahlsy, tak?

 

Z Sezamem poeczkajmy co napisze Kinga albo Ala!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, jeśli chodzi o ogłoszenia, to bazarek Ziutki i Kejciu się skończył i jeszcze trwa realizacja zamówień. Kolejny będzie dopiero jak te zostaną zrealizowane - pewnie za jakieś 3 tygodnie. Trzeba poszukać innego bazarku, jeśli chcemy wcześniej...

Mnie też Klara ujęła... i Lawenda... Malagosie - Aria na chatę - bierze Klarcię ;)

Zlecenia są już przez nas realizowane

Link to comment
Share on other sites

 

Grażynko, zgłosiłam Kejciu, że Sezama ma wyróżnić dla Ciebie ;)
Chyba, że on jednak opuszcza schronisko i nie ma sensu go ogłaszać z danymi na Radysy...

Czyli rozumiem, że jak się Dziewczyny ogarną z zamówieniami z zakończonego bazarku, na kolejnym mają już radyskie zamówienia na ogłoszenia psiaków od Grażyny i Bahlsy, tak?

 

Potwierdzam :)
Link to comment
Share on other sites

Ma jechać ,ale gdzie tzn na jakie warunki dt,ds,

A co z Mokką?

Proszę napisz jakie ma szanse.

Czy ten domek w Szczecinie jest aktualny,czy jakiś nowy się szykował.

Co do Sezama - to jest to decyzja osoby niezależnej od nas, z krótkiej korespondencji na pw fejsbukowym wydaje się, że będzie miał super. Myślę, ze szczegóły poznamy, jak już będzie w domu.

 

Nad Mokką myśli i główkuje i spać nie może niezawodna malawaszka od sznaucerów.

Malawaszkę nieustannie kochamy (mamy nadzieję, ze to przeczyta i będzie nadal brała z Radys sznaucerowate).

Szczecin się rozmył, nie ma transportu i na razie żadnych widoków na ów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cholerka, Sezam już ogłoszony i wyróżniony...
Grażynko - zdecyduj którego psiaka z już zgłoszonych do ogłoszeń wyróżnić - postaramy się zmienić wyróżnienie z Sezama na inną bidę, ale to dopiero wieczorem, jak Kasia wróci z pracy ;) Wyróżnienie jest na miesiąc - szkoda, żeby się "zmarnowało" ;)

Link to comment
Share on other sites

Na szybko zlepiłam nowy szkic bazarku ogłoszeniowego

 

 

link:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145385-tworzy-si%C4%99-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-og%C5%82oszeniowy/

 

jeśli ktoś chciałby dla psiaków z Radys zamówić ogłoszenia a nie zdąrzył na poprzednim to proszę się tam wpisać :-)

Generalnie jeszcze oficjalnie nie otwieram ale wiadomo o co chodzi :)

 

 

zlecenia postaramy się zrealizować z największym priorytetem ale kilka dni napewno nam to jeszcze zajmie.

Link to comment
Share on other sites

 

Na szybko zlepiłam nowy szkic bazarku ogłoszeniowego
 
 
link:
 
http://www.dogomania.com/forum/topic/145385-tworzy-si%C4%99-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-og%C5%82oszeniowy/
 
jeśli ktoś chciałby dla psiaków z Radys zamówić ogłoszenia a nie zdąrzył na poprzednim to proszę się tam wpisać :-)
Generalnie jeszcze oficjalnie nie otwieram ale wiadomo o co chodzi :)
 
 
zlecenia postaramy się zrealizować z największym priorytetem ale kilka dni napewno nam to jeszcze zajmie.

 

zamówione :)
Link to comment
Share on other sites

Cholerka, Sezam już ogłoszony i wyróżniony...
Grażynko - zdecyduj którego psiaka z już zgłoszonych do ogłoszeń wyróżnić - postaramy się zmienić wyróżnienie z Sezama na inną bidę, ale to dopiero wieczorem, jak Kasia wróci z pracy ;) Wyróżnienie jest na miesiąc - szkoda, żeby się "zmarnowało" ;)

Nutusiu sama zadecyduj,ja nawet nie kontroluję które są aktualnie ogłaszane.

Następna bida wielkopsia Boston,ale on jeszcze nie był ogłaszany.

Jeszcze nie zapłaciłam za ogłoszenia,bo dzisiaj coś mi net słabo działa,Może wieczorkiem się poprawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...