Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

Jest tylko jeden bazar ogłoszeniowy, ten co Kizi już na nim kupowalas. Pakiet 20ogł za 4zl
Na jakie miejscowości warto brać?

Kiedyś to tyle było tych ogłoszeniowych........ w ogóle jakoś mało tych bazarkow, nie wiem, ludzie na dogo tak się wykruszyli?

to te nowe dogo i 25 stron reklam w bazarkach mozna utonac

jakby kto szukal ja znalazlam :

http://www.dogomania.com/forum/topic/146123-bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-hotelik-cezara-do-250315r-do-godz21000/#entry16138001

widzialam dziewczyna robi dosc regularnie te bazarosy ogloszeniowe :-)

Link to comment
Share on other sites

Wrażenie bardzo dobre. Państwo mieli suke owczarka, musieli pomóc odejść z powodu choroby. Karma sucha zawsze w misce, raz dziennie gotowane. Mieszkanie w bloku 3 pokoje, tereny do spacerów są niedaleko piękne, kupili też ogródek działkowy. Na wakacje zawsze jeżdżą z psem. Pani nie wiedziała że Tajger jest zaczipowany, i chciała sama to zrobić. Mają zaufanego swojego weta. Są przygotowani na ewentualne problemy wych. na początku. Super jest to, że pani pracuje w domu.
Transport jutro koło 10ej, Tajger pojedzie w towarzystwie suni. Koszt transportu do podziału na dwójkę, więc wyjdzie 150zl. Nie wymagałam od pani zwrotu kosztów, uzgodnilysmy że podam jej konto łódzkiego tozu i tam wspomoże psiaki "co łaska", tak wymyslilysmy z Sylwią, bo w sumie nie było żadnej informacji o kosztach dowozu, a ludzie choćby nie wiem jak wspaniali zawsze kiepsko reagują na takie nagłe wymogi finansowe...
Umowe adopcyjną wyślę pocztą, tylko dajcie mi jakiś fajny wzór
No i to chyba tyle.........
Oby jutro wszystko poszło jak z płatka!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ale extra :)

 

yolanovi, dziekujemy bardzo za taki expres :) a czy panstwo licza sie z tym,ze on moze w domu sikac? bo chyba nigdy w domu nie byl i nie wie, ze nie wolno. szczeniectwo, schron, hotel w kojcu. jak mial dom dawno temu to juz pewnie nie pamieta, jak to jest.

 

marta, jak co łaska, to pewnie bedzie nic, albo 20zl na konto Tozu... jak znam zycie. ja jestem za tym, by sie ludzie dokladali. zeby nie byo: latwo przyszlo, latwo poszlo.

 

to zaraz wyjezdzaja. marta Ty rozmawialas telefonbicznie z ta pania, tak? kto da znac, jak dojechali? to wiezie ten pan, co ze schronu do sylwiaso wiozl tajgera?

Link to comment
Share on other sites

Kora, oczywiście Państwo zdają sobie sprawę z kłopotów jakie mogą się pojawić, w tym sikanie i generalnie załatwianie się w domu. Wczoraj o wszystkich, podobnych problemach adaptacyjnych rozmawiałam z Panią. Wiedzą też, że może coś zniszczyć. Ludzie mający pojęcie o życiu z psami. Poprzedni ich piesek, też był adoptowany, w wieku ok 4 lat, też były problemy behawioralne, posikiwanie ze strachu, ale Państwo dali radę, więc wierzę, że i z Tajgerem będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...