Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

TAJGER, PIES OD SZCZENIAKA W SCHRONIE MA WRESZCIE SZANSE NA DO TYMCZASOWY! BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE I OBECNOŚĆ NA WĄTKU PSIAKA!!!






Tajger trafił do schroniska, gdy miał zaledwie 5 miesięcy, było to prawie 3lata temu. Teraz ma 3lata i 4miesiące. Jest wykastrowany.

Zawsze miły, cieszący się na widok człowieka, ale nie narzucający się, nie nachalny, jak niektóre. Jest taki... skromny.

Tajger nie pamięta już życia bez krat. Gdy sie go wyprowadza z boksu na szczepienie, jest przerażony. Nie zna komend, nie potrafi chodzić na smyczy. A może i potrafi, może pamięta, ale wiedza ta tkwi gdzieś bardzo głęboko w jego podświadomości. Trzeba ją tylko wydobyć. A krótki spacer do weterynarza, gdzie coś ostrego go ukłuje, nie jest odpowiednim momentem, na brak lęku i radość z czerpania widoków bez krat przed oczami.

Tajger jest sporym psem, tzn większym ze średnich. Jednak zawsze ma talię osy, więc jego potencjał jest niewykorzystany. Wysokości ONka, klatkę żebrową ma szeroką, ale wcięcie w talii, o jakiej każda kobieta marzy. Ma też wielkie uszy, które upodabniają go trochę do szakala.

Zaczął mu już siwieć pysk, a pomyłki w wieku nie może być, mamy jego zdjęcie, gdy był szczeniakiem półrocznym. Czy Tajger ma aż tyle trosk? Pozwólmy mu cieszyć się życiem, odzyskaĆ wolność, poznać, jak wygląda normalne, psie życie u boku dobrego człowieka.


27.12 TAJGER poJEchał DO HOTELU U SYLWIASO, W WOJ ŁÓDZKIM, nie czekałyśmy na komplet deklaracji. Mamy nadzieję, że razem jakoś damy radę je uzbierać, żeby co miesiąc móc opłacać 360zl hotel.


59a5b50b24b07d54gen.jpg




qQr97i0l.jpg



ik8T6U9l.jpg


g1Ka1ABl.jpg





Finanse;
Skarbnikiem jest marta0731
Rozliczenia w 3 poscie.



Zdęcia na str 9.
Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIA
Hotel 350zł, płatny na koniec miesiąca

DEKLARACJE STAŁE (w sumie 80zł):
20zł kora78 / wpłacone za: I, II,
30zł marta0731 / wpłacone za: I, II,
15zł Satrina / wpłacone za: I, II,
5zł milagros198532013 / wpłacone za: I, II, III,
10zł piescofajnyjest / wpłacone za: I, II, III, IV, V, VI,
SUMA DEKLARACJI WPŁACONYCH 205zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
533zł Skarpeta Wałbrzyska doszło
30zł Figunia doszło
20zł ewa gonzales doszło
18zł ewa gonzales doszło
15zł mdk8 doszło
61zł Mattilu doszło
20zł Tianku doszło
20zł dorcia2 doszło
350zł kizimizi doszło
40zł Bogusik doszło
15zł Xibalba doszło
69,33zł ewa gonzales z bazarku doszło
12zł Anula cegiełki z bazarku kory
35zł Harley doszło
15,10zł z bazarku kory doszło
64,17zł ewa gonzales bazarek doszło
22,20zł z bazarku ciążowego kory doszło
140zł bazarek gabi79 z rzeczy Satriny doszło
SUMA 1480zł

WYDATKI:
345zl transport do hoteliku zapłacone
350zl hotel styczeń zapłacone 23.01.
350zl hotel luty zapłacone 03.03.
35zl szczepienie zaplacone 03.03.
230zl hotel marzec niepełny miesiąc zapłacone 06.04.
150zl transport łódzki toz zapłacone 06.04.
STAN KONTA TAJGERA 225zl

Link to comment
Share on other sites

Wyobraź sobie... Wesołe 5-miesięczne szczenię. Szczęśliwe, naiwne i beztroskie psie dziecko, bawiące się, szalejące, obgryzające kapcie pana, drzwi i co popadnie. Powiesz: normalne. Niestety, Tajger nie miał takiego zycia   :( Jako niespełna półroczny szczeniak trafił do schroniska, do zimnego boksu, bez miłości człowieka, bez wlasnej miseczki i cieplego poslania. Odebrano mu dzieciństwo, zaczęła się walka o przetrwanie. Tak spędził trzy długie samotne lata.

Na szczęście wypatrzyła go wolontariuszka i postanowila dać mu szansę na poznanie normalnego życia u boku dobrego człowieka. Tak trafił do hotelu dla zwierząt, w którym ma wreszcie szanse pokazac swą radosną psią naturę. 

Tajger jest psem kochającym człowieka, uwielbia dzieci, jest łagodny do innych zwierzat. Szuka odpowiedzialnych ludzi, którzy zaakceptują fakt, ze Tajger nie byl wychowany w domu. Hałas odkurzacza, warkot samochodow, chodzenia na smyczy sa dla niego rzecza nowo. Jedno co zapamiętał, to zachowanie czystości w domu.
Tajger ma 3,5 roku, jest wykastrowany i zdrowy. Tajger nie odzyska juz utraconego dziecinstwa ale wciaz ma szanse na wspanialy dom, jesli tylko zechcesz mu go ofiarowac!

 

Kontakt:

[email protected]

[email protected]
Tel. do hoteliku: 796 70 12 12 prosze pytac o P. Sylwie

 

 

uXIqAnNl.jpg

 

kdJvvUxl.jpg

 

kGXONO2l.jpg

 

108328027_post-32865-0_62123600-14219689

Link to comment
Share on other sites

Zmienię tytuł, że szukamy dt w ogóle, bo nie da się znaleźć na tę chwilę.

Rozeznanie małe juz zrobiłam i tak:

 

Dominika84 jest zapsiona i nie może

Murka jest aż w woj lubelskim, więc dalej to się nie da chyba

hop to 330zl podstawa, plus karma i wet. drogo.

dexterka spod Opola, też drogo, koło 400zl by było no i miejsca nie ma

pisałam do 1 dogomanki, ktora domowe dt oferuje, z Zielonej Gory, ale odp nie mam od 2 tyg.

ZuziaM tradycyjnie, kojce i dom samotny, bez wsi, bez miasta, bez ludzi. A wolimy dla Tajgera warunkow, ktore by go socjalizowały, a nie dziczał i bał się ludzi.

sylwiaso kiedyś strasznie tez ceny podniosla. ale moze dowiedziec sie, co i jak u niej?

 

Ja go oceniam na wysokość, jak Keks, waga może 3kg większa, bo ma szerokie żebra. Ma predyspozycje do przytycia, bycia dużym psem, ale teraz ze 20kg waży tylko,  więc jest średniakiem.

 

Figunia, a Ty nie słyszałaś o jakiś hotelach? już nie wiem, gdzie pisać. Bo jest kilka nowych całkiem w dziale domy tymczasowe, ale takich obcych osob to ja sie boję.

Link to comment
Share on other sites

A czemu Figunia pierwsza. Ja pierwsza, bo wątek zakładałam. Kizi, Ty druga, bo to nasz pies :D

A więc ja daję 20zl stalej, standardowo. Moze zwiększę później.

 

W Skarpecie jest 500coś. Idę sprawdzić.

 

Załozyłam wątek w dziale transportowym, trzeba niestety jechac z nim autem całą drogę.

Link to comment
Share on other sites

No i dogo nei pozwala mi wysylac wiadomosci, pieknie! Grrrrrrrrrrrrrrrrrr .............

 

edit:

 

Luska zmien 1 post na taki:

 

TAJGER, PIES OD SZCZENIAKA W SCHRONIE MA WRESZCIE SZANSE NA DO TYMCZASOWY! bARDZO PROSZE O WSPARCIE FINANSOWE I OBECNOSC NA WATKU PSIAKA!!!

 

Tajger trafił do schroniska, gdy miał zaledwie 5 miesięcy, było to prawie 3lata temu. Teraz ma 3lata i 3miesiące. Jest wykastrowany.

Zawsze miły, cieszący się na widok człowieka, ale nie narzucający się, nie nachalny, jak niektóre. Jest taki... skromny.

 

Tajger nie pamięta już życia bez krat. Gdy sie go wyprowadza z boksu na szczepienie, jest przerażony. Nie zna komend, nie potrafi chodzić na smyczy. A może i potrafi, może pamięta, ale wiedza ta tkwi gdzieś bardzo głęboko w jego podświadomości. Trzeba ją tylko wydobyć. A krótki spacer do weterynarza, gdzie coś ostrego go ukłuje, nie jest odpowiednim momentem, na brak lęku i radość z czerpania widoków bez krat przed oczami. Dlatego tak wazne jest by znalezc mu dom tymczasowy zanim pies zostanie adoptowany!

 

Tajger jest sporym psem, tzn większym ze średnich. Jednak zawsze ma talię osy, więc jego potencjał jest niewykorzystany. Wysokości ONka, klatkę żebrową ma szeroką, ale wcięcie w talii, o jakiej każda kobieta marzy. Ma też wielkie uszy, które upodabniają go trochę do szakala. 

Zaczął mu już siwieć pysk, a pomyłki w wieku nie może być, mamy jego zdjęcie, gdy był szczeniakiem półrocznym. Czy Tajger ma aż tyle trosk? Pozwólmy mu cieszyć się życiem, odzyskac wolność, poznać, jak wygląda normalne, psie życie u boku dobrego człowieka.

 

Znajdźmy domowy tymczasik, czy hotelik, uzbierajmy potrzebne deklaracje. Pomóżcie, jak możecie !!!!

 

Skarpeta Walbrzyska pokryje transport psiaka i dolozy sie troche jednorazowo ale to za malo by zapewnic psu bezpieczny dt.

 

Deklaracje:

Kora 20zl stalej

Link to comment
Share on other sites

może psi hotel psanatorium w Wielkopolsce? nie wiem czy tam jeszcze jeżdżą psy dogomaniackie.

Napiszcie do Romki, ona ma w niedrogim hoteliku psa Tito. Jest to ponoć sprawdzone miejsce, kluczowe dla wtajemniczonych dogomaniaków;) i jeszcze dt u michel i giselle koło Dzierżoniowa.

dt u LILUTOSIU pod Wrockiem ( sorry mogłam poprzeinaczać nicki, nie jestem już często na dogo)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza czy trzecia, a może czwarta - nieważne. :)

Skromną dyszkę daję Tajgerkowi ale jak będę mogła, to zwiększę.

Mam dość trudną sytuację finans. bo moja tymczaska mocno nadwyrężyła mi kieszeń i wciąż czekam na zwrot kosztów leczenia z Fundacji...ale powoli tracę na to nadzieję...Do tego jestem przed kilkumiesięcznym wylotem z kraju.

Wierzę, że Tajger migiem znajdzie dom. Jest śliczny.

Link to comment
Share on other sites

w Psanatorium jest drogo . Moim zdaniem u Sylwii cena jest w porządku i psy tam sa szczęśliwe, co widać na zdjęciach.  Ostatnio ma dobra rękę do adopcji i kilka psów po krótkim pobycie u niej znalazło domy. Stałej nie dam już rady ale jednorazowo podeślę grosika tylko podajcie nr. konta.  

Link to comment
Share on other sites

dziekujemy serdecznie za pojawienie sie na watku :)

to pies nie malenki i ja sie boje, ze tam, gdzie biora od wielkosci, jak go zobacza to zawolaja drozej. bo on ma potencjal do utycia, ma szeroka klate zebrowa, moze tylko teraz wychudzony jest, a jak sie podtuczy w hotelu to na swoja niekorzysc zadziala :)

 

Figunia, to zapisze 10zl, dziekujemy :)

 

kizi, ile, pisz, nie mozna tak, ze zobaczysz. daj iles, a potem zwiekszysz, jak bedzie malo :) zreszta to Twoja chec ma byc, a nie porownywarka jakas.

 

mdk8, podamy konto, jak tylko skarbnik sie znajdzie w sumie. licze na marta0731, ale nie wiem, czy sie zgodzi. ja na pewno nie moge i kizi tez.

 

hotel u gisele i corci michele odpada na pewno. a u lilutosi. hm, nie pomyslalam. juz sie na sylwiaso nastawilam. wlasnie lodzkie tozowe ciotki do sylwiaso wysylaja psy, z tego co wiem, tak przynajmniej bylo kiedys.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...