Jump to content
Dogomania

Tajger. Pojechal do ds.


kora78

Recommended Posts

Wiem, ze na pewno dawalas :) Ale mam lekkie problemmy z laptopem i nie chcialam szukac wstecz duzo.

Kurka wodna, ten zloty sweterek piekny. i kurtka jedna. Ale poszly.  Wiecie co, dlaczego takie ceny niskie dajecie za takie ladne i firmowe ciuchy? To jest rozboj w bialy dzien. Kupujacym powinno byc glupio tak tanio kupowac, powinny wiecej wplacic, to na rzecz zwierzat idzie przeciez. A dla mnie to jest żerowanie na okazji. Kupujesz cos za stowke, ubierzesz 3 razy i sprzedajesz za 9zl. A sa na dogo osoby, ktore w ogole psom nie pomagaja, tylko czyhaa na takie okazje ciuchowe.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze na pewno dawalas :) Ale mam lekkie problemmy z laptopem i nie chcialam szukac wstecz duzo.

Kurka wodna, ten zloty sweterek piekny. i kurtka jedna. Ale poszly.  Wiecie co, dlaczego takie ceny niskie dajecie za takie ladne i firmowe ciuchy? To jest rozboj w bialy dzien. Kupujacym powinno byc glupio tak tanio kupowac, powinny wiecej wplacic, to na rzecz zwierzat idzie przeciez. A dla mnie to jest żerowanie na okazji. Kupujesz cos za stowke, ubierzesz 3 razy i sprzedajesz za 9zl. A sa na dogo osoby, ktore w ogole psom nie pomagaja, tylko czyhaa na takie okazje ciuchowe.

 

Nigdy nie wiem, jakie dać ceny, dlatego zawsze pytam darczyńcę, czy mogą być takie, jakie podałam.

Tym razem też pytałam,

 

Dużych cen też nie ma sensu dawać, bo wtedy zainteresowanie małe, a jednak to używane ciuchy.

 

A czy ktoś czyha na okazję tego nie wiem, może i tak, ważne,że kasa jest dla potrzebujących psiaków

Link to comment
Share on other sites

Tajgerek jest cudowny!

Wspaniale, ze dostal szanse na zycie poza kratami. Dziewczyny kochane, Kora - bardzo Wam dziekuje!!!!

Wstyd mi za ludzi, wstyd wobec tych czworonoznych przyjaciol, ze taki im zgotowali los. Bo tyle takich Tajgerkow wciaz siedzi w schoniskach, latami czeka na wybawienie...

Link to comment
Share on other sites

a mowilam, a mowilam? 

 

Figunia, przestan, na pewno nie Tobie sie wstydzic za ludzi. czlowiek by sie chyba zalamal i zakatrupił, jakby mial tak kazdym napotkanym nieszczesciem sie przejmowac i utozsamiac z nim. szkoda zycia. ile sie da, to robimy i tyle.   Tobie dzięki, że wciąz z nami jesteś :)

 

nie znacie kogos w ciazy, kto by sweterka na brzusio potrzebowal? nie ma ruchu na bazarku ;/

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiam i trzymam za Tajgunia

 wyslalm p chwil;ka z bazareczku

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145008-rozliczamy-wysylam-pieniazki-do-czterech-psiaczkow-dziekujemyz-ciocia-wiosna-do-25-styczen-g-2200/

 

64 zl 17 gr

 

 dla Tajgunia

 

 proszę o potwierdzonko jak dojda , pozdrawiam  

wale49ss.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...