Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2007 i Otwarte ZawodyNZL


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='kuncewmr']Na calym swiecie czytniki zapewnia organizator. [/quote]No nie, nie na całym świecie ;). W USA po prostu nie ma wymogu identyfikacji na wystawach czy zawodach, więc czytniki nie są potrzebne i żadne szczenięta nie są barbarzyńsko tatuowane. Może to się kiedyś zmieni i tam, ale póki co, mnie podoba się system, gdzie zawodnikom i wystawcom się ufa, a przynajmniej, gdzie uważa się, że przekrętami najbardziej szkodziliby sobie samym...

[quote name='Mokka']Nikt z nas nie ma nic przeciwko identyfikacji[/quote]Oczywiście, że nie - moje psy mają chipy - ale sorry, ja nadal twierdzą, że w chwili obecnej, na polskich zawodach agility po prostu nie ma potrzeby identyfikacji - bo czemu, na Boga, miałaby ona służyć? Jakim ogromniastym przekrętom by zapobiegła i co by takie przekręty komukowiek dały??? :niewiem: To samo w polskim obedience - wywracanie psów do góry kołami przed startem w sopockiej zerówce, żeby sprawdzić tatuaże - czemu to miało służyć??? :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']Super!!! Wszyscy jak jeden mąż (i żona) będziemy reprezentować klub "cenzura" :lol:

Wy tu sobie podśmie...... robicie, a ja mam pół pudełka samoprzylepnego papieru ;) i drukareczkę, co prawda tylko cz-b, ale mam...[/quote]

Jeśli to jest propozycja ;) to myślę, że Paula, która będzie biegać z Uną, chętnie pobiegnie w barwach klubu "cenzura" :evil_lol: Naszego klubu nie ma, a tym bardziej nie ma koszulek klubowych, ale idea powołania i biegania w barwach "cenzury" jest tak szczytna, że chętnie dołączymy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ten no tegez....przeca nr chipa jest wpisany w psi paszport nie?to nie styknie? Trzeba czytnik??
Zresztą Zuza ma tatuaż.....w pachwinie-niech jej sędzia sprawdzi :diabloti: :diabloti: :diabloti: .
Żartowałam.....

[B]Mokka[/B]
przesyłka odebrana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']A ten no tegez....przeca nr chipa jest wpisany w psi paszport nie?to nie styknie? Trzeba czytnik??
[/quote]

no a jak przyprowadzisz Zuze-bis?
wiesz w ja się cały czas zastanawiam, jak Wy właściciele psów np. rotków odróżniacie, który jest Wasz ;)

ja mam chociaż merlaka - od razu rozpoznam wśród śniadasków a i wśród merlaków mają różnie łatki rozłożone....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']to trochę offtopic;)

Sic!
a jak będą ustawione doopkami? :evil_lol:[/quote]
Może i wyraz dooopki ma równie wredny :diabloti: .

[quote name='sic!'][B]Mokka
[/B]przesyłka odebrana :smile:[/quote]
Jesssooooo, jak siem cieszę :loveu: . Jaką flaszkie mam zadysponować? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wstęp jest wolny, psa mozesz zabrać.

Nie wiem dlaczego wam się mapka nie otwiera. Mi wchodzi bez problemu:crazyeye:

Kierujecie sie na Gdańsk, aż po lewej będzie stacja Bliska, tam zawracacie w Szosę Gdańską i odbieracie wjazdówke od Ł jak nie macie(wjazdówka jest na auto, nie człowieka, jest ich określona ilosc więc jak ktos weźmie podwójnie to dla innych zabraknie), i pierwsza w prawo to konna, przed mostkiem parking, dalej na nogach.

Link to comment
Share on other sites

no dotarliśmy :multi:
No i znowu Fion na podium a Saba detka :roll: jakoś nie mogę sie do tego przyzwyczaić :eviltong:

No a poza tym to pogode przeżyliśmy, udało mi sie pouczyć [COLOR=Wheat]no można było więcej ale trochę sie udało
[COLOR=Black]Wspaniałe nagrody, przy tym sponsorzy :razz:
Dzięki odział Bydgoszcz :loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...