Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2007 i Otwarte ZawodyNZL


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']Już ktos mnie pytał o te chipy. Ja nie będę ich sprawdzała,jak również tatułażu. Nie planuję tez prosić kogokolwiek by to robił.[/quote]

No Ciebie nie podejrzewam - toć my jedna agilitowa rodzina :multi: Chodzi mi raczej o "czynniki oficjalne" :cool3:

[quote name='Magda i Saga']A Atosa jeszcze pamiętam, to za niego poręcze osobiście, że on to on.:loveu: [/quote]

Ech, no myślę, że jeszcze parę osób również :evil_lol: Ale nie zawsze ilość przechodzi w jakość :eviltong:

[quote name='Magda i Saga']Trochę mi go brakowała na torze, musze powiedzieć.[/quote]

Dzięki :loveu: Nam też strasznie brakuje zawodów, spotkań i w ogóle... :-(

[quote name='Magda i Saga']A jeszcze zła wiadomość dla miłośników Ich Troje. Będzie grało Blue Caffe;)[/quote]

No teraz to zaczęłam się poważnie zastanawiać... :angryy:


[quote name='Zielsko']Nie jest martwy, bo na MP PT i IPO bardzo skrzetnie tego pilnowano jaka kto ma koszulke :([/quote]

No i tatuaże sprawdzali, ale może zawsze tak robili? :niewiem: Natomiast koszulki kazali "ściągać" nawet na warszawskich zawodach obedience, a ta dyscyplina traktowana była zwykle raczej luźniej...

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że porównanie może nie jest najlepsze (wszak [B]oni[/B] zaczęli się bawić w agility parę lat po nas :evil_lol: ), ale Czechach nie dość, że związek wspiera wszelkie kynologiczne sporty (przez co mógłby sobie rościć prawa do reprezentowania na zawodach jedynej słusznej władzy), to na dodatek każdy klub (nawet wspierany czy dotowany przez związek) ma święte prawo być na zawodach rozpoznawalny poprzez swoje uniformy.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Przepisy zabraniają "reklamowania szkółek", natomiast nic nie mówią o reklamowaniu sponsorów. Jeśli jakis klub ma bogatego sponsora, który wymaga, aby na imprezach prezentować jego logo na ubraniu, to co wtedy? O tym chyba przepis milczy :cool1:

Czy więc mogę startować jako jedna wielka (a dysponuję sporą powierzchnią reklamową - Małysz niech się przy mnie schowa :diabloti: ) producenta karmy, a nie będzie mi wolno umieścić na koszulce logo klubu, w którym wszystkiego się nauczyłam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja właśnie wysyłam zgłoszenie bandziorkowe, ale nie wiem na 100 % czy Bandzior pojedzie - ja będę na pewno, bo startuję też z Uną i chciałam zabrać Wenkę... I nie wiem czy dam radę ;-)[/quote]
Weź Wenę, bo ja chyba też przyjadę z Melbą. Pobawią się maluchy w swoim towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mokka[/B]
no co Ty siem tak tych koszulek czepłaś ha?:cool3:
Jak widać nieważne kto Cię czego nauczył (na pewno nie był to Zk:diabloti: ) ważne , że splendor i chwała spłyną na tychże :p
I się w ogóle uspokój , bo jak będziesz biegać z logo karmy to w zasadzie nie wiadomo czy aby na pewno odpowiedniej no!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!'][B]Mokka[/B]
no co Ty siem tak tych koszulek czepłaś ha?:cool3:
Jak widać nieważne kto Cię czego nauczył (na pewno nie był to Zk:diabloti: ) ważne , że splendor i chwała spłyną na tychże :p
I się w ogóle uspokój , bo jak będziesz biegać z logo karmy to w zasadzie nie wiadomo czy aby na pewno odpowiedniej no!:diabloti:[/quote]
Mnie tam rybka, co będę reklamowała, przeca moim kundlom nic wymyślnego nie trzeba, cokolwiek z hipermarkietu też się da do gęby włożyć :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']a czy w zamian było co zakładać? :cool3: [/quote]

Była do dyspozycji dowolna liczba naklejek coby sobie to i owo pozaklejać :cool3:

[quote name='OlaAB']Dorota, wybierasz się z czarnuchem? super! :multi:[/quote]

A no wczoraj nabyłam książeczkę i za chwilę się zgłoszę. :lol: Jeszcze tylko nie do końca jestem zdecydowana, czy Mistrzostwa czy NZL ;) (bo na oba to na pewno nie :shake: )

[quote name='Magda i Saga']Ok 13 będzie telewizja to się wyda zarządzonko: Koszulki zdjąć:diabloti: [/quote]

No i to by rozwiązało różne dyskusje a propos tego, w jakim ubranku można startować a jakie jest już "double handlingiem"... :p

Ale pamiętajcie, że w wielce ważnym komunikacie jest też napisane, że należy startować w "stroju sportowym" (cokolwiek to znaczy :niewiem: ). :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Ale pamiętajcie, że w wielce ważnym komunikacie jest też napisane, że należy startować w "stroju sportowym" (cokolwiek to znaczy :niewiem: ). :diabloti:[/quote]
No właśnie, to ja poproszę o definicję :lol: , co by nie dac plamy i się niesportowo nie wystroić.

A'propos, czy pudel w papilotach czy briard z kokardą są ubrane na sportowo :diabloti: ? Nie jest to zbyt frywolne na tak poważną imprę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
[I][quote name='dorotak']Była do dyspozycji dowolna liczba naklejek coby sobie to i owo pozaklejać :cool3:[/quote][/I]
Serio?? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]

Niestety serio... Na szczęście w tym szaleństwie nikt nie wpadł na pomysł, żeby na przykład tym, którym naklejka w trakcie startu się odkleiła, dawać dyskwalifikację. A przecież mogli... :diabloti: :evil_lol:

[quote name='Mokka']A'propos, czy pudel w papilotach czy briard z kokardą są ubrane na sportowo :diabloti: ? Nie jest to zbyt frywolne na tak poważną imprę?[/quote]

Mokka, to TY masz być sportowo, nie pies :eviltong: Więc nie fryzuj się zbyt frywolnie i nie zakładaj koszulki z falbaneczką ani butów na szpilkach... :roflt:

Link to comment
Share on other sites

A mnie nie będzie - szkoda - bo będzie ciekawie :diabloti:

Szukając definicja stroju sportowego trafiłam tylko na to:
Zobaczcie, do siatkówki plażowej mają takie przepisy:
[I]Strój sportowy zawodników składa sie z krótkich spodenek lub [B]kostiumu kapielowego.[/B][/I][I] Zawodnicy
moga nosic koszulki lub koszulki bez rekawków chyba, że wyglad stroju sportowego jest
zdefiniowany w regulaminie zawodów. Zawodnicy moga nosic nakrycia głowy.[/I]

A my nie mamy?
Hmm,
pozostaje jeszcze strój kąpielowy, o którym nie mam mowy w regulaminie... To jest sportowy ubiór?:evil_lol:

Asti, coś Ci odbija dziś.:stupid: (to do mnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']
Ale pamiętajcie, że w wielce ważnym komunikacie jest też napisane, że należy startować w "stroju sportowym" (cokolwiek to znaczy :niewiem: ). :diabloti:[/quote]

Mam propozycje dla rozluznienia atmosfery.
Kazdy klub wybiera sobie stroj sportowy, w ktorym chcialby wystapic i w ten sposob dosc latwo bedzie mozna rozpoznac kto jest skad mimo braku koszulek klubowych o ile wszyscy grzecznie zastosuja sie do zasad.
I tak na przyklad Fort moze wystartowac w judokach, Cavano w bryczesach i toczkach. Jakis klub pelen mlodych i ponetnych dziewczat moze wystapic w strojach siatkarek plazowych. Mozemy miec hokeistow i lyzwiarzy figurowych.... wszystkich w strojach sportowych :-)


NB pamietam z czasow WF-u, ze za brak stroju sportowego dostawalo sie w dzienniku minusa. Stroj sportowy w definicji szkolnej skladal sie, o ile sie nie myle, z koszulki bialej typu T-shirt, spodenek typu "lajkry" dla dziewczynek, w sprawie chlopcow regulamin byl jakby lagodniejszy i przechodzilo cokolwiek, oraz obuwia typu juniorki.

W zeszly weekend widzialam Czeszki biegajace na zawodach w mini spodniczkach. To nie zart, bardzo im ladnie szlo :-)

Link to comment
Share on other sites

dla alternatywy strój ze słonecznego patrolu:cool3: a hopsa w tych spódniczkach może, błękitne będą ładnie wyglądać:razz:

czekam tylko na rozporządzenie, na podstawie którego będą mi czipa wszczepiać, żeby na zawodach móc mnie rozpoznać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...