Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2007 i Otwarte ZawodyNZL


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Oliwia']Oczywiście rozumiem, tylko czekam jeszcze na tą książeczkę pracy...[/quote]
No, ale dopiero co przed Legnicą można było w naszym oddziale bez problemu pobrać książeczki. Idziesz, płacisz 3 zł i pani Ci wypisuje na miejscu. Skończyły się nagle? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']No, ale dopiero co przed Legnicą można było w naszym oddziale bez problemu pobrać książeczki. Idziesz, płacisz 3 zł i pani Ci wypisuje na miejscu. Skończyły się nagle? :roll:[/quote]

Nie wiem czy się skończyły, ale czekałyśmy tydzień i dzisiaj odebrałyśmy więc już się zgłaszamy:lol: Musiałyśmy jeszcze zmienić odział bo należałyśmy do innego, więc może to było przyczyną...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Magda i Saga
Wysylalam Ci zgloszenie Gnojka na Otwarte Zawody NZL. Nie doszlo, czy przeoczenie, ze nie ma nas na liscie startowej?[/quote]

Skoro już się decydujesz na openy, to czemu w otwartych, a nie w MP?
[SIZE=1]Jeśli wolno spytać[/SIZE]


Aaaa, już widzę, jesteś w MP :lol:

Link to comment
Share on other sites

Magdo, mam jedno niedyskretne pytanie :cool3: Wiesz, dawno nas nie było na żadnych zawodach to i nie jestem na bieżąco a tu jakieś ważne komunikaty, koszulki każą ściągać... :crazyeye: No dzieją się różne rzeczy. :evil_lol: Więc ja w sprawie tego komunikatu - czy będzie sprawdzany na zawodach chip/tatuaż (bo to ponoć obowiązkowe teraz :p )? Bo tatuaż mojemu potworowi wytarł się chyba jeszcze przed zrobieniem :diabloti: a mimo, że bardzo chcielibyśmy przyjechać do Ciebie na zawody, to osobiście w czytnik czipów się jednak nie zaopatrzę... :shake: Więc czy będziecie sprawdzali czipy a jeśli tak, to czy będzie jakiś ogólnodostępny czytnik?

Link to comment
Share on other sites

Już ktos mnie pytał o te chipy. Ja nie będę ich sprawdzała,jak również tatułażu. Nie planuję tez prosić kogokolwiek by to robił.

A Atosa jeszcze pamiętam, to za niego poręcze osobiście, że on to on.:loveu: Trochę mi go brakowała na torze, musze powiedzieć.

A wracając do poważnego tonu, to być może że ten przepis kiedyś ożyje, ale wydaje mi się , że narazie jest martwy.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Bandziorek nie miałby biegać, to przed końcem zgłoszeń proszę o informację.
Wszystkie zgłoszenia, które dziś dostałam są juz na liście.
Jeśli kogoś nie ma to proszę o powtórne zgłoszenie,(bo ta awaria serwera pip:angryy: mi wcięła część zgłoszeń)

A jeszcze zła wiadomość dla miłośników Ich Troje. Będzie grało Blue Caffe;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...