Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski 2007 i Otwarte ZawodyNZL


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote]Kazdy klub wybiera sobie stroj sportowy, w ktorym chcialby wystapic i w ten sposob dosc latwo bedzie mozna rozpoznac kto jest skad mimo braku koszulek klubowych o ile wszyscy grzecznie zastosuja sie do zasad.
I tak na przyklad Fort moze wystartowac w judokach, Cavano w bryczesach i toczkach. Jakis klub pelen mlodych i ponetnych dziewczat moze wystapic w strojach siatkarek plazowych. Mozemy miec hokeistow i lyzwiarzy figurowych.... wszystkich w strojach sportowych :smile:[/quote]

A moherowe berety?:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][B]DOJAZD:[/B][/SIZE]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[URL]http://www.agility.bydgoszcz.pl/mapa.html[/URL]

Z uwagi na remont wiaduktu warszawskiego dojazd do Myślęcinka jest tylko od strony Gdańska.

Jadąc przez Bydgoszcz kierujcie się drogowskazami na Gdańsk. Wyjedziecie na ul. Armii Krajowej, która wywiezie was prawie za miasto. Wieżdżając pod górę trzymajcie sie lewego pasa, bo po minięciu stacji benzynowej Bliska, skręcicie w lewo zawracając w ul. Gdańską.

Na zapleczu Bliskiej od strony ulicy Gdańskiej będzie stał Łukasz (od 7 do 8:30) w pomarańczowej koszulce(nie toples) naszej sekcji z wjazdówkami dla tych, których nie będzie w Pęcicach.

Zjedziecie w dół Gdańską i skręcicie tuż za karczmą Soplica w prawo w ul. Konną. Z tej ulicy będzie zjazd polną drogą na parking dla nas, po drodze będzie kierujący na parking w naszej koszulce.

To już koniec jazdy, dalej trzeba na piechotę, przez mostek i dróżką przez łąkę, będzie nas widać.

Jadący od strony Gdańska mają łatwiej, bo po przejechaniu przez Osielsko, przed stacją Bliska zjeżdżają w prawo skos w ul. Gdańską i dalej jak wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']
Jadący od strony Gdańska mają łatwiej, bo po przejechaniu przez Osielsko, przed stacją Bliska zjeżdżają w prawo skos w ul. Gdańską i dalej jak wyżej.[/quote]

ehehehe chociaż raz coś mam łatwiej:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']

Jadąc przez Bydgoszcz kierujcie się drogowskazami na Gdańsk. Wyjedziecie na ul. Armii Krajowej, która wywiezie was prawie za miasto. Wieżdżając pod górę trzymajcie sie lewego pasa, bo po minięciu stacji benzynowej Bliska, skręcicie w lewo zawracając w ul. Gdańską.[/quote]

O to [B]Mokka z Sajko[/B] juz umiom, bo tak se pojechaly ostatnio:evil_lol:

[quote]Na zapleczu Bliskiej od strony ulicy Gdańskiej będzie stał Łukasz (od 7 do 8:30) w pomarańczowej koszulce(nie toples) naszej sekcji z wjazdówkami dla tych, których nie będzie w Pęcicach. [/quote]


Kubelkowy awansowal na Wejsciowkowego, czy to dodatkowy etat?:cool3:

[quote]Zjedziecie w dół Gdańską i skręcicie tuż za karczmą Soplica w prawo w ul. Konną. [/quote]

[B]ZA[/B] karczma, nie [B]DO :diabloti: [/B]

[quote]To już koniec jazdy, dalej trzeba na piechotę, przez mostek i dróżką przez łąkę[/quote]

...niedaleko, jakies 2-3km :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=wheat]zartuje[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wszystkim wspaniałych zawodów...
Nas nie będzie..
1. Musze popracować z Blondynem nad motywacją (mam zalecenie zabawy piłeczką w mieście - tylko kiedy???)
2. jestem zajechana robotą po urlopie - nawet nie mam czasu obrobić zdjęć z legnicy :(
3. Zachciało mi się wystaw... (=mam 3 + służbowy kiermasz)
4. Wymyśliłam sobie zawody w Jeleniej - halowe (tak, żeby mi się nie nudziło ;))

Tak, ze życzę przede wszystki wspaniałej pogody i udanych przebiegów
Pozdrawiam
CHi

Link to comment
Share on other sites

Będzie 280 przebiegów, licząc po 2 minuty na osobe to ponad 9 godz. Do tego jeszcze zapoznania z torem, przebudowa.
W tych 2 minutach jest spory zapas, więc jeśli sprawnie będziecie pojawiać sie na starcie, to może znacząco skrócic czas zawodów. prosze też o nie powtarzanie wielokrotne kombinacji, która nie wyszła. Wiecie o co chodzi, nie trenujmy na ringu, ale po dis zwyczajnie kończmy przebieg.
Jeśli to możliwe, to prosze o odliczone kwoty, to przyjmowanie pojdzie nam szybciej.
Dla debiutujących. Pamietajcie o książeczce zdrowia psa z aktualnym szczepieniem.

Opis dojazdu w poście 103 tego tematu str 11
Mapka na stronie [url]www.agility.bydgoszcz.pl/mapa.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Zosia od Celtic The Wonderful World proszona jest o deklarację co biega 0 czy openik i egzamin[/quote]

przepraszam że dopiero teraz, ale byłam na wakacjach i nie mogłam odpowiedzieć - biegamy w zeróweczkach, tak wypełniałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój oddział się leni i nie ma jeszcze książeczek. Czy ktos byłby w stanie dostarczyć mi czystą książeczkę na zawody? Oczywiscie zapłacę na miejscu;) .:modla:
Magda- opłaciłam dzisiaj przelewem za MP i egzamin. Potwierdź proszę jak się pojawi na koncie, żebym nie musiała brać potwierdzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Będzie 280 przebiegów, licząc po 2 minuty na osobe to ponad 9 godz. Do tego jeszcze zapoznania z torem, przebudowa.
[/quote]
Magdo, przykro mi, że tak wyszło, ale kto mógł przewidzieć, że Twoje dobre serce odbije Ci rykoszetem taka orkę :shake: . Mam wyrzuty sumienia, bo wyszło tak, że do biegów, które z założenia miały być dla kundelków rekompensatą za MP, pozapisywało się wszystko, co żywe, tak że wyszła jakaś gigantyczna liczba przebiegów do obsłużenia przez organizatorów. Jeszcze raz - sorry, być może to właśnie są ostatnie MP z kundelkami (choć nie w konkurencji), bo wątpię, czy w przyszłości ktoś jeszcze zdecyduje się na tak gigantyczne przedsięwzięcie.
Magdo - jeśli potrzebujesz pomocy, to wal śmiało, trzeba wypić to, co się nawarzyło ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...