Jump to content
Dogomania

Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych


Nutusia

Recommended Posts

Krecik:

Krecik:

Krecik jest szczęśliwym i cudownym psiakiem. Śpi gdzie ma ochotę :), a nie gdzie się mu pozwala, co doskonale widać na zdjęciach. Ma oczywiście swój fotelik, który niestety musi dzielić ze swoim braciszkiem Maksiem :), jednak najlepsze miejsce to poduszka mamusi Gosi. Rozbrykał się na dobre i wie, że ten domek to ten jego na zawsze. Czuje się swobodnie, dużo rozmawia i upomina się o swoje jak chce dostać przysmaki.  Dostaje prezenty od dziadków na Wigilię, co również widać na zdjęciach.

 

krecik1.jpg

krecik3.jpg

krecik5.jpg

krecik6.jpg

krecik8.jpg

Link to comment
Share on other sites

O, a ja widzę wszystkie!

I Żelunia:

U Żeluni wszystko w porządku jest zdrowiutka i rozrabia za dwie...  Mamy wrażenie, że jej chuligaństwo wzrasta proporcjonalnie do wieku... J  musimy sie mieć ciągle na baczności , bo chwila nieuwagi wiele kosztujeJ : wywróci choinkę bo pierniczki wiszą i kuszą, zje cały talerz ciasta ze stołu bo ktoś go tam nieopacznie zostawił, powyciąga wszystko z torby  w celu znalezienia cukierków czy chusteczek higienicznych, wywali śmieci z worka w  przedpokoju jesli torba niechący znajdzie się w jej zasięgu ... J zmusiła nas do ogrodzenia działki bo zawarła formalne znajomości ze wszytkimi sąsiadami częstując sie przy tym ich zasobami działkowymi....

W zasadzie mozemy powiedzieć jedno : nie da się przy niej nudzić  ale własnie za to ja kochamy. Bo oprócz tego, ze jest straszną psotnicą jest niesamowicie inteligentnym i kochanym pieskiem ( i ogromnym pieszczoszkiem ) a przecież nie ma piesków bez wad J

zelka1.jpg

 

zelka3.jpg

zelka2.jpg

zelka4.jpg

zelka5.jpg

zelka7.jpg

Link to comment
Share on other sites

A wczoraj byliśmy z wizytą u naszych przyjaciół, u których są koty lecznicowe - Mia i Miłosz. Mają się jak pączki w maśle! :D Z Miłosza jest prawdziwy przytulak - Mia stroni od obcych.

Zdjęć wstawić nie mogę, bo wyskakuje mi błąd nr 20 :(

Link to comment
Share on other sites

Kreski nie ma, bo to nie był mój tymczas, tylko Olki-Fasolki ;) Kresia to moja jedyna świadoma adopcja, choć nie powiem - w pewnym sensie na skutek podstępnych nacisków :D

Faktycznie, linki się nie otwierają, a odnalezienie tych wszystkich wątków graniczy z cudem :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cud! Cud!!!!!! Igła znalazła dom! :D

W czwartek Marysia O. ogłosiła ją m.in. na Poznań, a wczoraj zadzwoniła Pani z propozycją domu skrojonego idealnie dla Igły. Dom z ogrodem, w domu sami dorośli i dojeżdżające małe wnuczęta. Pani na wcześniejszej emeryturze, Pan jeszcze pracuje. Na dniach do Państwa sprowadza się 90-letnia Mama Pani i to z jej inicjatywy w domu ma się pojawić pies ;) Gadałyśmy z Panią ponad pół godziny, a potem jeszcze p. Henryk rozmawiał z Panią drugie pół ;)

Efekt? W najbliższą sobotę jedziemy z p. Henrykiem w okolice Poznania. Z pewnością rozstanie p. Henryka z Igłą będzie trudne (już wczoraj uronił łezkę...). Mam nadzieję, że dom okaże się tak dobry, że p. Henryk nie będzie miał obiekcji. Od p. Joli ma już obiecane regularne sprawozdania okraszone zdjęciami...

Za kciuki z góry dziękujemy ;) :D

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Nutusia napisał:

Znów nie widać ani jednego zdjęcia w albumie - można się pociąć szarym mydlem :(

Pewnie dlatego, że te zdjęcia wstawiane były poprzez fotosik, a teraz - po zmianach - jest nowa procedura :(.

Prześlę Ci je i jak kiedyś znajdziesz chwilę to - po raz nie wiem już który :( - pouzupełniasz braki, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...