Jump to content
Dogomania

ZOJKA (u nas w BDT.) JUŻ W DS


Poker

Recommended Posts

Zojka robi postępy niekoniecznie w dobrą stronę.

Dziś miała dzień płaczu i zawodzenia. rutta jest świadkiem.

Mąż wyszedł na parę godzin ,a ta cały czas zawodziła.Udawałyśmy ,że nie słyszymy.Bez efektu dla niej ,ale nasze uszy były nieco zmęczone.

Wrócił  mąż ,a śpiewom  nadal nie było końca. Uspokoiła się dopiero po kolejnych 2.godzinach.

Kotę nadal goni ,a jak ta się schowa pod szafą albo na górze , to szczeka wniebogłosy.Próbuję wtedy odwrócić jej uwagę ,ale musiałabym to robić co 5 sekund przez np.15 minut.

Przed chwilą psy wróciły z ostatniego sioo i Zojka zaczęła z zazdrości ujadać na Dolarka ,a potem Wigę.Taranuje je doopką i bokiem.

Do wnuka była dziś w porządku.Nawet dawała się głaskać i lizała go. Mam jednak ograniczone zaufanie do niej, bo wczoraj capnęła zębami w łydkę i to znienacka od tyłu panią , która zawsze zostaje z naszymi psami.Ona uwielbia zwierzaki i one ją. W ogóle boczyła się na panią. Przekupowała ją pasztetową.Zobaczymy w poniedziałek czy to coś dało.

Na spacerach natomiast jest grzeczna, bardzo ładnie chodzi na smyczy.Jak jej Wiga nie zachęci do szczekania na psy, to sama nie zaczyna.

Jutro będą 2 tygodnie jak jest u nas.Zobaczymy co jeszcze sobą pokaże.

Na razie ja lubimy,

Link to comment
Share on other sites

Wyglada na to ze jest zazdrosna i zaborcza.

Może bardziej zazdrosna. Ona pewnie nie miała dotąd prawdziwego swojego ludzia i walczy teraz o jego względy.

Powinna iść jak najszybciej do domu , który zapewni jej dużo ruchu.Spacery jakie my zapewniamy i bieganie po ogródku, to dla niej stanowczo za mało.Rozsadza ja energia.

Teraz wróciła ze spaceru , chodzi i kwiczy.Nie wiem o co jej chodzi.Pobawię się z nią pluszakiem, a potem pójdę na ogródek popracować, to może się wybiega przy płocie.

Ona  się zachowuje i psychicznie i w ruchach jak żywiołowy  dzieciak, który pędzi za mamą nawet do toalety.

Link to comment
Share on other sites

Poker, otrzymałam od koleżanki śliczną, biżuterie sztuczną ( i pare innych rzeczy )  specjalnie przeznaczoną na bazarek na sterylizację Zojki. Napisz prosze czy mam ruszać z tym bazarkiem? Ty wiesz najlepiej ile potrzebujesz na ten zabieg.

Przelewam Ci tez kwotę 40zł - to pieniądze zebrane wspólnie z dogo i z fb na transport suni do Ciebie. Tyle zostało po rozliczeniu transportu i  uzgodniłam z wpłacajacymi, ze przeznaczamy tę kwote na sterylkę Zojki. Ok?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zojka powinna być rozpieszczana ,ale zdecydowaną ręką.

Ciągle tęskni za wolnością.

Przyszła wpłata od doris 66 40 zł i pani Anny C. z Białegostoku 50 zł.Bardzo dziękuję.Czyli mamy 90 zł + z bazarku 70 zł razem 160 zł.Jeszcze do szczęścia brakuje 140 zł,

Link to comment
Share on other sites

Zojka powinna być rozpieszczana ,ale zdecydowaną ręką.

Ciągle tęskni za wolnością.

Przyszła wpłata od doris 66 40 zł i pani Anny C. z Białegostoku 50 zł.Bardzo dziękuję.Czyli mamy 90 zł + z bazarku 70 zł razem 160 zł.Jeszcze do szczęścia brakuje 140 zł,

Postaram się dziś wieczorem, po pracy  ruszyć z bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, gonię zobaczyć ,a przedtem napiszę ,że Zoja ma jutro o 19 sterylizację.Kasa się przyda jak najbardziej.Już brzuch mi się kurczy.

Link to comment
Share on other sites

To trzymam kciuki za Zojkę-wariatkę!

Ona nie jest taką wariatką.Jest jeszcze niedojrzałą emocjonalnie panienką.

Muszę kupić dla niej faruszek posterylkowy, bo te co mam są za małe.

Dzisiaj piesy miały święto lasu.Dostały po kości cielęcej i obrabiały je na ogródku.Pracowałam w pobliżu,żeby pilnować. Zojka spałaszowała pierwsza i zaczęła ujadać na Dolarka.

Zoja ujawniła dziś nową umiejętność.Szybkie kopanie dołków w ziemi.

I jeszcze jedno, bardzo ładnie zachowywała się do wnuka co widać na zdjęciach.

Ciekawe co dziewczynka jeszcze ujawni.

 

DSC00165.jpg

 

 

DSC00167.jpg

 

DSC00168.jpg

 

DSC00169.jpg

 

DSC00219.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak pięknie wygląda na fotelu.........A jeszcze niedawno myślała, że jedyne bezpieczne miejsce do spania to spanie na ziemi  pod kombajnem do koszenia zboża.

Dobrze że wioskowe dzieci ją głaskały....dziś umie zachować się wobec dziecka.

Trzymam kciuki za mały brzuszek, na którym dziś zrobią niuni kukę.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...