Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

nie jest źle, ja do dzisiaj jestem w szoku jak facet zadzwonił z zapyaniem o jednego z naszych jamnikó. 
- czy ogłoszenie jeszcze aktualne?

- tak
- a idzie wysłać kurierem?
odpowiedziałam
- tak mamy nawet specjalne kartony z dziurkami.

 

Magda z Mikropsów podpowiedziała mi ze  przy kolejnej okazji powinnam powiedzieć że " tak w kopercie bąbelkowej "

 

 

Ja generalnie jestem wygadana i potrafię zripostować, ale w takich sytuacjach mnie po prostu zatyka w pierwszej chwili... A Ty Dorotko nie zdziw się, kiedy za jakiś czas ktoś Ci opowie, że jest taka Fundacja, która wysyła psy w kartonach z dziurkami, bo on pewnie pomyślał, że to prawda:)

Link to comment
Share on other sites

Ja generalnie jestem wygadana i potrafię zripostować, ale w takich sytuacjach mnie po prostu zatyka w pierwszej chwili... A Ty Dorotko nie zdziw się, kiedy za jakiś czas ktoś Ci opowie, że jest taka Fundacja, która wysyła psy w kartonach z dziurkami, bo on pewnie pomyślał, że to prawda:)

 

Mam tego świadomość. Ale to ciągle powtarzam a dużo latek za mną i znałam przeróżne środowiska i tak rozplotkowanego i zakłamanego środowiska jak tzw zwierzolubów nie spotkałam. Pisze tu o globalnym wrażeniu bo oczywiście jest większość osób wspaniałych. Aczkolwiek niektóre  z nich niejednokrotnie też dały się wkręcić. I jeżeli ktoś z "cywili" (nie dzialających w środowisku) będzie opowiadał o tych dziurkach i kopertach to uwierzą mu tacy sami na zasadzie  "wszystkiemu winni Żydzi i Cykliści". W okolicznym maglu przerwą zapewne rozmowę  o zamachu smoleńskim i zaczną o pakowaniu psów w koperty. I podzielą się na grupki: ta co uwierzy i ta co myśli i nie uwierzy. Interesuje mnie ta druga, do resocjalizacji pierwszej nie mam uprawnień. Znacznie więcej jednak szkody wywolują afery w naszym środowisku te prawdziwe i te nadmuchane. I te chorągiewki które każdego dnia/sytuacji wieją w inna stronę. Bo właśnie Ci z tego wspomnianego "magla" to widzą i sobie wyrabiają opinie. Dlatego  trzyma mnie świadomość że wszystkich nie uratuję, ale dopóki mogę chociaż jednego to będę to robić. A magle będą zawsze zwłaszcza w tym kraju.

Link to comment
Share on other sites

Mam tego świadomość. Ale to ciągle powtarzam a dużo latek za mną i znałam przeróżne środowiska i tak rozplotkowanego i zakłamanego środowiska jak tzw zwierzolubów nie spotkałam. Pisze tu o globalnym wrażeniu bo oczywiście jest większość osób wspaniałych. Aczkolwiek niektóre  z nich niejednokrotnie też dały się wkręcić. I jeżeli ktoś z "cywili" (nie dzialających w środowisku) będzie opowiadał o tych dziurkach i kopertach to uwierzą mu tacy sami na zasadzie  "wszystkiemu winni Żydzi i Cykliści". W okolicznym maglu przerwą zapewne rozmowę  o zamachu smoleńskim i zaczną o pakowaniu psów w koperty. I podzielą się na grupki: ta co uwierzy i ta co myśli i nie uwierzy. Interesuje mnie ta druga, do resocjalizacji pierwszej nie mam uprawnień. Znacznie więcej jednak szkody wywolują afery w naszym środowisku te prawdziwe i te nadmuchane. I te chorągiewki które każdego dnia/sytuacji wieją w inna stronę. Bo właśnie Ci z tego wspomnianego "magla" to widzą i sobie wyrabiają opinie. Dlatego  trzyma mnie świadomość że wszystkich nie uratuję, ale dopóki mogę chociaż jednego to będę to robić. A magle będą zawsze zwłaszcza w tym kraju.

 

To niestey bolesna prawda:( Kiedyś naiwnie wierzyłam, że jak ktoś działa choćby na dogo, to uczciwie chce pomóc zwierzętom. Różne gierki, podkopywanie były dla mnie szokiem. Teraz myślę, że trzeba robić swoje i trzymać się z tymi, którzy naprawdę chcą pomóc,a nie tylko robić zadymy.

Link to comment
Share on other sites

To niestey bolesna prawda:( Kiedyś naiwnie wierzyłam, że jek ktoś działa nchoćby na dogo, to uczciwie chce pomóc zwierzętom. Różne gierki, podkopywanie były dla mnie szokiem. Teraz myślę, że trzeba robić swoje i trzymać się z tymi, którzy naprawdę chcą pomóc,a nie tylko robić zadymy.

Trzeba robić swoja i mieć twardy "tyłek", niestety ....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dla Malutkiego i dla Patki kupiłam suchą karmę i przysmaki:

  • 379717.5
    15 kg karmy Josera + naturalne uszy wołowe Rocco gratis!

    - Miniwell Adult Mini/Sensitive

    139,80 zł x1= 139,80 zł
  • 158715.3
    Dokas Paski do żucia, półwilgotne

    - 3 x 70 g (królik, jagnię, kaczka)

    17,80 zł x 1 =17,80 zł
  • 207610.1
    Bosch Goodies Light, przysmak dla psa

    - 3 x 450 g

    23,60 zł x 2 = 47,20 zł
Link to comment
Share on other sites

 

Dla Malutkiego i dla Patki kupiłam suchą karmę i przysmaki:

  • 379717.5
    15 kg karmy Josera + naturalne uszy wołowe Rocco gratis!

    - Miniwell Adult Mini/Sensitive

    139,80 zł x1= 139,80 zł
  • 158715.3
    Dokas Paski do żucia, półwilgotne

    - 3 x 70 g (królik, jagnię, kaczka)

    17,80 zł x 1 =17,80 zł
  • 207610.1
    Bosch Goodies Light, przysmak dla psa

    - 3 x 450 g

    23,60 zł x 2 = 47,20 zł

 

 

Eluś, dzięki kochanie. Za karmę bezdyskusyjnie przelewam Ci kasę, a smaczki (uparciuchu) są od Ciebie:) Wpisałam karmę w rozliczenie Patki (z notatką, że Patka podzieli się nia z Malutkim) bo ona ma więcej funduszy niż Malutki i Misiek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...