Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Monika, staram sie jak mogę :)

 

Dzisiaj był telefon w sprawie adopcji Patki, Ewunia przesłała Pani ankietę i czekamy, jeżeli wsystko dobrze wypadnie to możliwe ,ze Patka będzie miała odwiedziny w poniedziałek wieczorem, na razie trzymamy kciuki.

Po spacerze w jednym legowisku śpią sobie Maniuśka i Malutki :)

 

 

No i było wiadomo że telefony zadzwonią, to naprawdę śliczna sunia. Trzymam kciuki żeby to był właśnie ten.

Link to comment
Share on other sites

Jakie to życie Malutkiego zrobiło się nagle bogate w doznania! Zyskał dużo przyjaciół, kilka wypasionych miejscówek do spania i dużo większy kontakt z człowiekiem niz dotychczas w jego życiu... Nie wspominając o misce pełnej zdrowego jedzenia, a nie resztek z obiadu....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Patka miała odwiedziny. Po 5 minutach było wiadomo, że to nie ten domek:-( Pani uznała, że Patka jest za duża i że może podczas jej nieobecności zdemolować jej mieszkanie (???) Poza tym przeszkadzało Pani, że Patka ciągnie, a Pani nie da rady jej utrzymać (???) No i na pewno zaatakuje jej pieska, który przyjechał z Panią i jakoś nic się nie stało.

Pani powiedziała, że jeszcze przemyśli sprawę, ale ja odpowiedziałam, żeby szukała psiaka mniejszego, bo Patki jej nie oddamy.

 

Po spotkaniu poszłyśmy do domu, gdzie Patulek wymyła mi całą twarz, przytulala się i cieszyła jak to ona potrafi. Jest słodka, kochana i nadal czeka na właściwego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Patka miała odwiedziny. Po 5 minutach było wiadomo, że to nie ten domek:-( Pani uznała, że Patka jest za duża i że może podczas jej nieobecności zdemolować jej mieszkanie (???) Poza tym przeszkadzało Pani, że Patka ciągnie, a Pani nie da rady jej utrzymać (???) No i na pewno zaatakuje jej pieska, który przyjechał z Panią i jakoś nic się nie stało.

Pani powiedziała, że jeszcze przemyśli sprawę, ale ja odpowiedziałam, żeby szukała psiaka mniejszego, bo Patki jej nie oddamy.

 

Po spotkaniu poszłyśmy do domu, gdzie Patulek wymyła mi całą twarz, przytulala się i cieszyła jak to ona potrafi. Jest słodka, kochana i nadal czeka na właściwego człowieka.

Świat jest mały, okazało się ,ze Pani , ktora byla u Patki, lubi puszczać psy bez smyczy w środku miasta, tym bardziej utwierdza nas to w przekonaniu o tym, ze nie byl to dom dla Patki.


4a6da4054b7db14b.png

Link to comment
Share on other sites

Miałyśmy dzisiaj propozycję "dobrego domu" dla Patki... w budzie na niewystarczająco ogrodzonym terenie (inny psiak uciekł) Chyba nie musicie pytać, jaka była nasza odpowiedź?

 

Dobrej nocy kochani! Patka przewraca się pewnie na drugi bok wtulona w Anię śpiąc z nią na kanapie:)

Link to comment
Share on other sites

Miałyśmy dzisiaj propozycję "dobrego domu" dla Patki... w budzie na niewystarczająco ogrodzonym terenie (inny psiak uciekł) Chyba nie musicie pytać, jaka była nasza odpowiedź?

 

Dobrej nocy kochani! Patka przewraca się pewnie na drugi bok wtulona w Anię śpiąc z nią na kanapie:)

 

 

nie jest źle, ja do dzisiaj jestem w szoku jak facet zadzwonił z zapyaniem o jednego z naszych jamnikó. 
- czy ogłoszenie jeszcze aktualne?

- tak
- a idzie wysłać kurierem?
odpowiedziałam
- tak mamy nawet specjalne kartony z dziurkami.

 

Magda z Mikropsów podpowiedziała mi ze  przy kolejnej okazji powinnam powiedzieć że " tak w kopercie bąbelkowej "

Link to comment
Share on other sites

nie jest źle, ja do dzisiaj jestem w szoku jak facet zadzwonił z zapyaniem o jednego z naszych jamnikó. 
- czy ogłoszenie jeszcze aktualne?

- tak
- a idzie wysłać kurierem?
odpowiedziałam
- tak mamy nawet specjalne kartony z dziurkami.

 

Magda z Mikropsów podpowiedziała mi ze  przy kolejnej okazji powinnam powiedzieć że " tak w kopercie bąbelkowej "

 

Czasami to rzeczywiscie trzeba sie troche pośmiać i traktować takie telefony z humorem bo inaczej mozna "zwariowac" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...