Jump to content
Dogomania

Niewidomy, zabiedzony Huba z Animalii - szczęśliwy we własnym domu


supergoga

Recommended Posts

Huba juz zabrany. Dzięki Ada-Vebby - jesteś Nieoceniona i Kochana.

Hubuś nawet 10 kg nie waży, jest chudziutki i zdezorientowany. Nie widzi i nie słyszy.

Własnie jedzie do hotelu - od jutra zaczniemy go podtuczać, postaramy sie tez jakoś może ostrzyc i rozczesać kołtunki.

W piątek za tydzień, jak trochę dojdzie do siebie - o 15.00 konsultacja wet. kastracja, jesli zdrówko pozwoli i badania.

Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Tak Ciocie,bidulinek Huba już w hoteliku :)

Mała,słodka szpakowata kuleczka z całkowicie mętnymi,mocno ropiejącymi przez co też sklejającymi się oczkami.Na pewno psiak nie widzi i prawdopodobnie nie słyszy :(

Myślę,że waży nie więcej jak 7-8 kg,ale mogę się mylić.Jest małym pieskiem,sięgał mi może do połowy łydki.Bardzo drobnej budowy i chyba trochę też zabiedzony(chudy).Jest kudłaczem ,myślę,że trochę podobny do Tybetka ;),może też do Pudla,ciężko powiedzieć bo włos miękki więc, skołtuniony.

W pierwszym kontakcie z nami(byłam z mężem) zupełnie zdezorientowany,nie potrafił nas zlokalizować,choć trzymałam w ręce smaczki.Dopiero gdy się mocno pochyliłam i smaczkami dotykałam nosek,ożywił się i zaczął "wcinać" :)W drodze do hoteliku baardzo grzeczny,trochę sie pokręcił i zasnął.

Pan ,który zabierał od nas Hubcia ,ku naszemu zdziwieniu prowadził Go do domu na smyczy w co nie mogliśmy uwierzyć .Opwiedział nam jak to świetnie potrafią sobie takie psiaki poradzić.Mówił,że potrafią biegać z całą sforą psów i ciężko zauważyć ,że nie widzą.

Sorki,że dopiero teraz piszę,ale potrzebowałam tej chwilki..... :(

Teraz Huba pewnie smacznie śpi w ciepełku,może przytulony,głaskany.............,Tego Hubciowi życzymy z całego serducha :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze wieści mam. Hubuś na razie zdezorientowany, uczy się powoli nowości. Jeszcze jest nieśmiały i widać że zagubiony. Dla niego by się taki domek tymczasowy z dużą ilością czasu przydał. Ale da radę bo to dzielny maluch. Teraz próbuję ogarnąć fryzjera.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem czy oczka choć trochę lepsze po przemyciu kropelkami przekazanymi od P.Pawła.Wydaje mnie się ,że częste przemywanie sprawi chociaż ,że nie będą się tak sklejały powieki :( Obawiam się jednak,że same kropelki mogą nie pomóc i ,że nie obędzie się bez antybiotyku.

A jak z jedzeniem,chętnie wcina czy nie koniecznie skoro taki chudzinka.

Najważniejsze,że dziś już Huba jest zaopiekowany i dzięki Cioteczce supergoga,która go wypatrzyła rozpoczął nowe lepsze życie :)

Też czekam niecierpliwie na wizytę u Weta.

Link to comment
Share on other sites

Maluszek wcinał. Jest tak uczulony na dźwięk pukania w miseczkę (chyba trochę słyszy) że na pukanie ciotki Izy w miseczke dziarsko do miseczki ruszył machając ogonkiem.

Także bardzo fajnie raguje na innych rezydentów psich - chyba jest ich ciekawy ale na razie dajemy spokój.

Fryzjer chyba w poniedziałek, bo jutro nie ma jak go zabrać - Iza w pracy i nikogo do wydania psiula.

W poniedziałek rano jest umówuiony na kąpiele i podstrzyżenie - głównie w okolicy oczu, będzie łatwiej o nie zadbać.

A w piątek za tydzień juz konkretne badanie.

Dzisiaj został profilaktycznie odrobaczony - bo chudzinka i nie wiadomo czy nie ma towarzyszy.

Link to comment
Share on other sites

Głodować - raczej nie głodował. W naszym przytulisku Paweł o psy dba. Tyle że przy stale napływających nowych - musoałby notorycznie odrobaczać. Poza tym mieszkał w kojcu z drugim psem i fakt - nie wiemy jak żarłoczny był kolega i ile zjadał Huba - wazne że najgorsze za nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...