Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nie było mnie tu na dogomanii już trzy tygodnie. dzisiaj tu zajrzałam i nadrabiam zaległości. moja sunia znów zrobiła się "cywilizowana" (kiedys rzucił się na nią wilczur i przez jakiś czas bała się psów, warczała na nie) i już możemy spotykac się z pieskami. nikogo z was nie znam, ale chętnie poznam. tylko nie wiem, czy z moim kundelkiem będę do was pasowac...

no dobra, już przestaję smęcić.

to kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Ja niniejszym chciałem donieść, że wczoraj czyli w niedzielę, odbył się wstrząsający spacer nad Odrą, w składzie Moboj ze swoim Menszyznem czyli Przemkiem i sunią, Marta z dwoma psiutkami i córką 8) Jagoda z Tdzikiem i Ja z bestią. Było superaśnie....No nie było nikogo kto by się za nami nie obejrzał 8) Furorę robiły psy Marty, z których jeden witał się wszystkimi, a drugi....hmmmmm uciekał przed Miyą, albo po prostu uciekał 8) no a przy tym wygląda zajefajnie.

No cóż ja tyle tytułem wstępu, pewnie dziewczyny napiszą też jakies relacje 8)

PS. Tylko nie piszcie co zjadała moja grubasińska i jak pięknie pachniała 8)

Link to comment
Share on other sites

Tadzik, co się rzadko zdarza, zachowywał sie jak na niego nadzwyczaj wylewnie :wink: , nawet dwukrotnie podrzucił tyłkiem na widok Penny a także wykonał kilka susów w jej towarzystwie , co w chińskim dialekcie oznacza prawdopodobnie zabawę :D :wink:

Oczywiście najbardzie podobała mu się Miya, która nie dość, że jest słusznego wzrostu, to jest spokojna i nie przemieszcza się zbyt szybko, co pozwala mojemu flegmatykowi powąchać ją "gdzieniegdzie" :oops:

Nawet nagła, nieoczekiwana zmiana jej perfum :lol: zupełnie nie wpłynęła na ich wzajemne relacje :lol:

Było bardzo , bardzo miło , choć nogi bolały mnie wieczorem okrutnie :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

a Tadzik miał się całkiem nieźle i niestety wieczorny spacer mnie nie ominął :evilbat:

Gdyby nie zapadły ciemności egipskie z pewnością wyruszyłabym na kolejne spotkanie, tym razem z Betusią z Molosów i z jej mopami bez kokardek (czyli yorkami), która usiłowała mi wmówić, ze tylko mi sie wydaje, że nogi mnie bolą :lol:

Musimy to koniecznie powtórzyć. Tym razem zaopatrzę się w aparat. Muszę sfotografować Miyę w roli gladiatora powalającego On-a :P

Link to comment
Share on other sites

No wiesz, musiała bronić stada a przede wszystkim Penny.....ale była bardzo ekhm...delikatna? Ja też jestem jak najbardziej za! A jeszcze przy takiej pogodzie to .....

PS. A mija smierdziała aż do wieczora...kruca fuks tego rozkosznego zapaszku nie można sie było pozbyć .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

hahaha, doszłam do siebie, choć wspomnienie zapachu Miji prześladowało mnie jeszcze długo :D

po spacerze Mika padła, ale ożyła wieczorem i wyszła jeszcze na dwa krótkie spacery, natomiast Przemek twierdził przez cały wieczór, że widzi niebieskie plamy - to chyba od nadmiaru tlenu :D

Link to comment
Share on other sites

A co wy mnie tu obgadujecie za plecami? :evilbat: Ja też idę, w nieco mniej licznym gronie ale nie odpuszczę takiej okazji poznęcania sie nad kim się da :wink: Ruffi, spodnie i kamizelka są do prania, przyniosę ci je na wały, wiesz co należy zrobić? Co do diety Mijiiii...dałam jej toszkę karmy i ręka mi tak przesiąkła jej pyskiem że cały autobus cuchnął i jeszcze dwa dni nie mogłam się domyć :roll: A Penny już wieczorkiem chciała wracać na wały :x Ja się trzymam bo mam już wprawę ze spacerkami, muszę trochę schudnąć więc mi się przyda :wink: :D Będę, będę :D

Link to comment
Share on other sites

oj, jesli pogoda będzie taka jak dzisiaj (czyli do bani) to mnie raczej na spacerze nie będzie. po pierwsze moja Mika nienawidzi deszczu i błota (buntuje się nawet, kiedy ma wyjśc na kilkuminutowe siusiu), a po drugie nie chciałabym, żeby się rozchorowała na dwa tygodnie przed planowaną sterylizacją.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...