Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jagoda ja chętnie.....z tym, że mię by bardziej pasowało, koło mostu warszawskiego, bo do zoo to już się musze tarabanić samochodem....no i godzina tak średnio mi odpowiada może by np 11.00? albo 16.00??? Albo się zdzwonimy??? I może siem w końcu uda 8)

Pay, no ja bedę tak jak już pisałem na szpicach...z tym, że ja przyjadę dopiero w niedziele rano, bo w sobotę pracuje...

Link to comment
Share on other sites

Dobra, może być Most Warszawski ( który to cholewka jest? :hmmmm: ) bo ja i tak muszę dojechać autem, więc mi wszystko jedno.......

Ale Ruffi, nie o 16 :roll: chyba, że weżmiemy ze sobą noktowizory :bigcool:

Może 12 ..........??

Larka: a co z Tobą ?

Link to comment
Share on other sites

Czyli kiedy w tą niedzielę? A nie lepiej spotkać się na moście trzebnickim i z niego walem ruszyc ku warszwskiemu? Mozna tam spuścić psy ze smyczy i jest kawalek do przejscia. Inaczej musialabym strasznie kombinować z dojazdem :-? Ja w tą niedzielę mogę, wezmę tylko stafika. Ruffi, faktycznie nie po poludniu bo się ciemno robi. 11-12 najlepiej. Tylko zeby sie nie okazalo ze przyjade a tu nikogo :x

Link to comment
Share on other sites

witaj Aniu, wychodzi na to , ze w najbliższą niedzielę ( juz pani Pogodynka wczoraj zapowiedziała na niedzielę właśnie snieg z deszczem :evil: :cry: ).

Dla mnie jest tylko problemem to, czy będzie tam jakiś psi chłopak, bo Tadzik nie bardzo sie przyjaźni z chłopakami :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...