Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

czesc Karen :angel:

musze koniecznie powiedzieć moim sasiadom, że poznam ( mam nadzieję) dobermanke, bo mój sąsiad ma fisia na punkcie dobermanów, tak je uwielbia :angel:

Mojej kolezance nic nie zrobili , bo ona jest strasznie wygadana, a straznik jezdził ( czytaj: ścigał ją) za nia samochodem a po parku nie można jezdzić autem, poza tym nie chciał się wylegitymować więc

z tego co mi napisała jeszcze na niego nawrzeszczała.

:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hej! Ja mam suczke Azje(na zdjeciu). Ona jest lagodna dla innych psow i mysle,ze chetnie pobawilaby sie z waszymi psiakami.Kiedys chodzilam z nia na spacery nad Odre na biskupinie.Tam jest super,duuza laczka,woda, czasem straz miejska przegalopuje na konikach,ale jeszcze ani razu sie nie czepiali.A za jazem(zielony most) i tama jest jeszcze wieksza laka. Moze tam? Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

hm, nas biskupinie, troche daleko - ale cóż, dojedziemy :lol:

Salma - piłeczka, niestety, wsiąkła, ale już mamy drugą, teraz jest odblask na grubym sznurku :)

Qrcze - kiedy bedzie ciepło??? czy wiosnę naprawdę odwołali? :(

Link to comment
Share on other sites

Cześć Jagoda - właśnie gdzie i kiedy?

Biskupin dla mnie to też czarna magia - kiedyś miałam koleżankę na biskupienie, ale to było dawno.

Może faktycznie tereny nad Odrą. Te tzw. moje tereny to bliżej ogródków działkowych na wys. mostu warszawskiego-trzebnickiego, to znam, a reszta :( , chociaz nic nie stoi na przeszkodzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nad Odrą jest jeszcze paskudne błoto. Wiatr może trochę osuszył teren, ale psy i tak będą całe upaprane.

Instrukcja dojazdu dla Jagody: Jedziesz od pl. Grunwaldzkiego w kierunku ZOO. Szersza łaka zaczyna się na wysokości ul. Chełmońskiego (piąty przystanek tramwajowy) aż do Wyspy Opatowickiej (za pętlą tramwajową).

Link to comment
Share on other sites

ja też mam problem w ten weekend, może i dobrze że w następny, faktycznie pogoda pod ,,zdechłym Azorkiem''

czy ktoś mi powie? dlaczego nie wchodzą nowe fotki do galerii, niby wysłane, przyjęte a brak :cry:

i nie umiem zrobić fotki pod nikiem :(

Link to comment
Share on other sites

Jak widzę tylko ja z psami jesteśmy stałymi gośćmi Parku Szczytnickiego. W niedzielę zaczął pachnieć dziki czosnek, a wczoraj nawet udało mi się go zobaczyć. Ma aż 0,5 cm wysokości. Jeszcze jest pod nogami buro, ale nie ma (prawie) znienawidzonego błota. Dawno nie byłam nad Odrą. Mam nadzieję, że wkrótce będzie tam piękna zielona trawa.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam ze spacerku nad Odrą :D

Jest wspaniale, łąki, pola, wiatr i do tego nie ma prawie błocka :wink:

Dlatego ustalam wstępnie wypad na spacer 21, 22, 23, czyli następny weekend, godziny do uzgodnienia :D

Dojazd tramwajem 1, 2, 4, 10. Wysiadacie drugi przystanek przed pętlą tramwajową i kierujecie się w prawo, przez główną ulicę, a potem prosto, prostopadle do głównej ulicy, po 10 minutach znajdziecie się na łące :fadein:

Pozdrawiamy serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardzie pasowałby spacer w niedzielę 23.03 około 14.00 Odra jest dłuuga. W ktorym miejscu dokładnie mielibyśmy się spotkac: kolo Mostu Warszawskiego, Trzebnickiego czy jeszcze gdzie indziej ? A może park koło basenu na Wejcherowskiej lub Park Wschodni? Tam rzadko jest jakaś straż miejska.

Link to comment
Share on other sites

Mysle,ze raczej nad Odra na biskupinie,a nie na karlowicach. A moze w sobote okolo 16? Ja wczesniej nie moge,bo mam zajecia do 14 i zanim dojade do domu po psa to troche minie.Niestety musze liczyc na srodki komunikacji miejskiej :( no chyba,ze ktos zechcialby nas podwiezc :lol:

Link to comment
Share on other sites

OK. sobota 17, nad Odrą Na Biskupinie. Wysiadacie na przystanu przy piramowicza i idziecie w stronę rzeki. Idziecie cały czas prosto i znajdujecie się na łące, obok jest zatoczka i harcerska przystań. Spotykamy się na łące właśnie około 17. Chyba że bedzie lało i ogólnie będzie paskudnie :cry:

Link to comment
Share on other sites

Tylko ze ja w sobote nie moge :( Okolo 14 wracamy z Salma z treningu, a potem musze isc szkolic szczeniaka kolezanki, no i tak w ogole bede po nieprzespanej nocy (ide jutro na 18-stke) :). Nie moze byc w niedziele? Bede wtedy do Waszej dyspozycji caly dzien :)

W niedzielę o tej samej porze w tym samym miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...