Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='gosikf & dogs']No to i ja z Azulką się zjawimy jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, a gdzie to jest dokładnie?[/quote]
Ty będziesz jechać 126 ? To musicie dojść 1 przystanek autobusowy - wysiądziecie na "Nowy dwór -krzyżówka" i będziecie się kierować w odwrotną strone niż stanie autobus. Będziecie szły cały czas prosto, aż dojdziecie do skrzyżowania i skręcicie w prawo ( pójdziecie obok takiego biało-pomarańcowego budynku i tak jak on zakręca wy zrobicie to samo ;)) i jak już skręcicie to cały czas obwodnicą do pierwszego przysnaku - o nazwie "Rogowska -działki" i tam będzie zbiórka. Jest on(przystanek) koło takiego kolorowego bloku (zielono-zółto-pomarańczowo-niebieskiego). Myślę, że traficie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Korenia']Ty będziesz jechać 126 ? To musicie dojść 1 przystanek autobusowy - wysiądziecie na "Nowy dwór -krzyżówka" i będziecie się kierować w odwrotną strone niż stanie autobus. Będziecie szły cały czas prosto, aż dojdziecie do skrzyżowania i skręcicie w prawo ( pójdziecie obok takiego biało-pomarańcowego budynku i tak jak on zakręca wy zrobicie to samo ;)) i jak już skręcicie to cały czas obwodnicą do pierwszego przysnaku - o nazwie "Rogowska -działki" i tam będzie zbiórka. Jest on(przystanek) koło takiego kolorowego bloku (zielono-zółto-pomarańczowo-niebieskiego). Myślę, że traficie :)[/quote]

moooże:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Koperek']O matko i córko! Jaka tu cisza..................................................:cool1:

Ktoś z tego wątku w ogóle wychodzi ze swoimi psami na dłuższe spacery, czy tylko ja mam taki zaszczyt w całym Wrocławiu????:evil_lol:[/quote]
No niestety mój maksymalny spacer od około 20 grudnia to 15 minut o 2 w nocy :cool1: Standard to 3 minuty :placz: Niestety moje psie dziecko bardzo boi się wystrzałów, a u mnie na osiedlu mieszkają debile :angryy:

Link to comment
Share on other sites

No i nie dam rady w tym tyg. Tyle spraw mi się spiętrzyło w jednym momencie, że nijak spaceru nie wykombinuję :shake: :shake:- jutro znowu w schronie kilka spraw, echhh...

[B]Wstępnie na przyszly tydzień na czwartek- od rana do godz. 18:00 jestem wolna:cool3::cool3::cool3:[/B]

[U][SIZE=4]Kto się pisze??[/SIZE][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...