Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

dzięki :) O slezy akurat nie pomyslalam :P my jestesmy z popowic wiec w okolicach kawalek rzeczki też koło nas przeplywa .. slyszalam ze gdzies za Bielanami jest jakies jeziorko ale nie zapamietałam nazwy :( a fajnie by bylo polaczyc jakiąs miniwycieczkę z frajdą dla psiny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

[quote name='blondynka']dzięki :) O slezy akurat nie pomyslalam :P my jestesmy z popowic wiec w okolicach kawalek rzeczki też koło nas przeplywa .. slyszalam ze gdzies za Bielanami jest jakies jeziorko ale nie zapamietałam nazwy :( a fajnie by bylo polaczyc jakiąs miniwycieczkę z frajdą dla psiny[/quote]

W Tyńcu, niestety nie ma dogodnego zejscia dla psów. Z jednej jest, ale miałabym obawy, bo są i kamienie i butelki. Druga strona zajeta przez ludzi, a reszta to same szuwary. Chyba najlepszy staw jest w Kątach Wrocławskich ale to troche dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Halo, halo Wrocław:cool3:

Czy świeci sie u was jakiś większy spacerek :razz:?
Jam chętna przybyć z jednym z moich burków na takowy spacerek o ile wpuszczą mnie do autobusu i o ile trafie.[/quote]

Trzebaby było pomyślec;) I zabrac kogoś ze sobą oprócz nas dwóch chętnych;)

Link to comment
Share on other sites

Nam by sie przydał taki spacer, gdyż muszę przyzwyczajać Roxane do dużej ilości psów, a w każdym razie sporej ;) U mnie mało kto chodzi na spacery i nie ma takiego miejsca spotkań i nie zawsze psy se lubią, więc nie mam takiej możliwości, a Roxy na wystawach mi wariuje gdy widzi takie tłumy.

Link to comment
Share on other sites

No to może ustalmy w końcu jakieś konkrety, bo termin się zbliża nieubłaganie...;)

Jakie miejsce (żeby było daleko do szosy, w miarę mało ludzi i brak kubełków na psie kupy:p , bo te zazwyczaj są obserwowane przez SM, co mnie trochę irytuje:cool1: ), która godzina i może ktoś ma pomysl na trasę "widokowo- spacerkową"??

Aparat biorę JA i proszę jeszcze kogoś, w razie awarii- co się zdarza tylko, kiedy bateria siądzie:eviltong: .

NAJWAŻNIEJSZE- DATA!!! KIEDY DOKLADNIE?? 10.07.2007 to jest wtorek- wszystkim pasuje??

Link to comment
Share on other sites

A może by tak w lasku koło tamy na Kozanowie ? (pomiedzy ogródkami działkowymi ?
- polanka duza jest, po lasku i nad odra mozna pochodzic :)
- dojazd na petle Kozanowska :)
Zalety, mało ludzi i zupełna dowolnosc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Mi 10 pasuje :) Ja proponuje na nowym dworze :cool3: brak szosy, kubełków, SM ;)[/QUOTE]

Jak na ND to ja z Fiśką też się chętnie wybiorę i z aparacikiem oczywiście :-) Niestety na dojazdy raczej się nie piszemy bo diabeł ma chorobę lokomocyjną :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...