Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Korenia nie kłam, najmniej to było 15 minut... a raz to ja na was czekałam :mad:[/quote]
Co ?? Buhahahahahaha :grin::grin::grin: Nigdy nie czekałaś na mnie ! I nigdy nie spóżniłaś się 15 minut! Jak byłyśmy z Maltą na spacerze to spóźniłaś się 1h 40 min, tym sposobem jak dojechałaś było już prawie ciemno i Malta musiała już wracać do domu, jak byłyśmy same na jesieni spóźniłaś się godzinę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Żeby nie było ani za wcześnie, ani za późno (+- czekanie na[B] Ulv[/B]:evil_lol:) to proponuję [B]11:00 przed głównym wejściem do ZOO[/B].

I jeszcze- WSZYSTKIE BĘDZIEMY Z SUCZKAMI?? Z moją raczej nie będzie problemu, z Kra też nie, a z Twoimi[B] agacia[/B]??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No właśnie- Znowu nikt nie ma zamiaru wychodzić ze swoimi psami w mroźne i wietrzne dni???

[B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=darkred]HALO WROCŁAW!!![/COLOR] REAKTYWACJA!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Moja wariatka zaczęła się głupio zachowywać do psów (dawno się w schronie nie postresowała :evil_lol:- muszę ją za niedługo przeciągnąć po izolatce ;)). Kto pomoże ją "złagodnić"???:p

Link to comment
Share on other sites

[B]Gamba [/B][U]tylko jedno zastrzeżenie jest![/U] Moja wariatka drze japę na powitanie, co absolutnie oznacza jedynie, że się boi, a nie że chce zeżreć! ...ale to chyba powinni wiedzieć psiarze:eviltong:

[B]Ulv[/B] wie, że ona ŻADNEGO dźwięku z siebie nie potrafiła wydobyć:roll: Natomiast teraz nadrabia z nawiązką:cool1: i w świat nadal szerzy się opinia, że owczarki to "darłoki", a ona tak ze strachu tylko :shake:, bo to cholernie wrażliwe psy są...

A Twoje to natręty są, jak chcą się bawić?? Opisz troszkę, jak się kumplują z innymi:cool3:

[B][U][COLOR=red]WSTĘPNIE CZWARTEK MOŻE BYĆ???[/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek'][B]Gamba [/B][U]tylko jedno zastrzeżenie jest![/U] Moja wariatka drze japę na powitanie, co absolutnie oznacza jedynie, że się boi, a nie że chce zeżreć! ...ale to chyba powinni wiedzieć psiarze:eviltong:

[B]Ulv[/B] wie, że ona ŻADNEGO dźwięku z siebie nie potrafiła wydobyć:roll: Natomiast teraz nadrabia z nawiązką:cool1: i w świat nadal szerzy się opinia, że owczarki to "darłoki", a ona tak ze strachu tylko :shake:, bo to cholernie wrażliwe psy są...

A Twoje to natręty są, jak chcą się bawić?? Opisz troszkę, jak się kumplują z innymi:cool3:

[B][U][COLOR=red]WSTĘPNIE CZWARTEK MOŻE BYĆ???[/COLOR][/U][/B][/quote]

Ani jedno ani drugie nie jest natretne ;)
Lalka to ta sunia z mojego podpisu i też na powitanie drze japę!Ale tylko na powitanie!Bardzo łagodna do suk i psów,zawzyczaj zajmuje się swoimi sprawami na spacerach i pilnuje się mnie!Kalif jako pan i władca w tym dueci Lali swojej pinuje!Nie jest agresywny,upierdliwy i napsatliwy,jeżeli pies nie bedzie miał do niego zadnego ale to zostawi go w spokoju!
Dopiero kutro bede wiedział czy czwartek mam wolny !

Link to comment
Share on other sites

Miałem zamiar wysłać PW do kilku osób z Wrocławia, ale chyba lepiej będzie, jak tutaj napiszę wszystko. A o co chodzi? Oczywiście o spotkanie :).
W najbliższą środę i czwartek będę we Wrocławiu na szkoleniu. Jadę w środę z samego rana i od razu przyjeżdżam na szkolenie, które kończy się o godzinie 17. Potem szybki meldunek w hotelu i mam czas na spotkanie.
Hotel, w którym będę zakwaterowany, mieści się przy ulicy Piłsudskiego 66. Do Wrocławia przyjadę pociągiem, więc nie będę miał za dużych możliwości komunikacyjnych. Jeśli jednak ktoś mnie pokieruje, w który autobus, czy tramwaj mam wsiąść, to chyba dam radę :).
Jeśli ktoś będzie miał czas i chęć na spotkanie, to proszę o kontakt:
- telefon: 792 902 028
- gg: 902 028
- Skype: kazoo1981
- e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Oczywiście tutaj też można pisać :).
Tak na koniec wspomnę jeszcze, że przy okazji moich delegacji miałem już przyjemność spotkać się z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=11428"]Peterem[/URL] i wspaniałą [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=64732"]Panią Edytką[/URL], której stadko BBBBB zna chyba połowa Dogo :), kieleckimi wolontariuszkami oraz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=1238"]Izis[/URL].
Wiem, że nie zawsze znajdzie się czas na takie spotkanie, bo w Warszawie byłem już dwa razy, ale nie udało mi się z nikim spotkać. Mam jednak nadzieję, że się uda i poznam osobiście kolejną "zapsioną" osobę :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...