Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Korenia']Ja obecnie mam taki zapas, że nie potrzebuję. Nie wiem jak inni ;)[/QUOTE]
Mnie się już skończyły tak daaaaaawno temu, że nie pamiętam hehehe

Chętnie się dołączę do zamówienia, jeżeli ktoś robi. Na okres świąteczny potrzebuję :) [B][COLOR=red]Proszę info na PW!!!!
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']a mam pytanie, może ktoś będzie wiedział - te paski miesne, np. z kurczaka i indyka są miekkie czy twade?[/QUOTE]

One nie są tak miękkie, że się np. zwijają, łatwo jest je łamać, są raczej kruche, niż miękkie - u nas sprawdziły się jako smaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']jest jakaś stronka gdzie można sobie oglądnać te śmierdziele ? skad zamawiacie ?[/QUOTE]
Myślałam o gryzaki.pl, bo to sprawdzony dostawca, przynajmniej dla mnie. Mogę zrobić zamówienie do siebie, tylko musimy wcześniej się zrzucić i zapłacić przelewem, bo ja nawet nie mam, żeby założyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Mnie się już skończyły tak daaaaaawno temu, że nie pamiętam hehehe

Chętnie się dołączę do zamówienia, jeżeli ktoś robi. Na okres świąteczny potrzebuję :) [B][COLOR=red]Proszę info na PW!!!!
[/COLOR][/B][/QUOTE]

Moja droga, bo my w międzyczasie zamawiałyśmy kolejną turę :P:P

My zawsze zamawiamy stąd: [url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7211591[/url] tak jak już mówiłam od 250 zł przesyłka gratis ;) nie miałyśmy nigdy żadnych problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam prośbę, macie może namiary na [URL="http://www.dogomania.pl/members/40852-Reksiu21"]Reksiu21[/URL]?
Pamiętam, że kiedyś pomagała w wyadoptowaniu spanielka jak dobrze pamiętam z Wrocławia właśnie, był czarny, trochę problemowy, to było już dość dawno temu, wzięła go na tymczas do Niemiec i znalazła domek. Potrzebuję pomocy kogoś, kto mieszka w Niemczech i pomaga w adopcjach. A może znacie jeszcze kogoś innego, kto mógłby pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to możemy zamówić stąd w sumie, mnie jest obojętne: [url]http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=7211591&p=2[/url]

Czy ktoś będzie w końcu zamawiał? Zależy mi na czasie, bo mój pies właściwie nie ma obecnie gryzaków i zaczyna świrować. Możemy zrobić tak, żeby każdy spisał, co chce zamówić - ja mogę to zamówić ze swojego konta i na swój adres, bo na pewno odbiorę, i tak siedzę w domu przez najbliższy czas (jak zamówimy np. dziś, to jutro by już było). Każdy podliczy kwotę, za jaką będzie jego zamówienie, podam Wam konto na PW i jak dostanę wpłaty, to całość wyślę przez płacę z allegro, żeby doszło od razu. Ode mnie odebrać sobie będziecie mogły kiedy chcecie (mieszkam przy Rynku), a jak zamówimy, to zobaczymy, ile wyjdzie i czy załapiemy się na darmową wysyłkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dobra, to możemy zamówić stąd w sumie, mnie jest obojętne: [url]http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=7211591&p=2[/url]
[/QUOTE]
Nie żebym ja was zmuszała, bo ja i tak na razie nie zamawiam ;) mam dwa worki smrodów i wystarczająco śmierdzą ;) pokazałam tylko że można zaoszczędzić sporo na przesyłce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']nie ja bardzo dziekuję :) mój futrzak ma ograniczone z koniecznosci takie rarytasy[/QUOTE]

No u nas pojawiło się ograniczenie ze względu na alergię na drób, musieliśmy zrezygnować nie tylko ze smaków i gryzaków drobiowych, ale i z BARFa, niestety...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...