Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

[quote name='abilab']kto nie był niech żałuje[/QUOTE]
O TAK! :)
[quote name='abilab']Wyszłam z domu o 12 wrocilam o 17.30 a co! psy uwalone zmeczone ale jakie szcześliwe ! czekam az bros wstawi zdjecia[/QUOTE]
Ja pół godzinki wcześniej, za to wyszłam przed 12, co więcej ledwo doszłam z powrotem :D Ból stawów przez następny tydzień nie pozwoli mi zapomnieć o PRZEFAJNYM spacerze :) Moje śpią do tej pory z małą przerwą na jedzonko hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No ja już ide spać zaraz, czyli bardzo wcześnie ;)

Zdjęcia mi róznie powychodziły, co sie da to jutro wkleję- liczę na Brosikową.


Aha,
[B]WAŻNE- PRZEKLEJAM ZA PSIMI RATOWNIKAMI:

[/B]Zaginęła 4 miesięczna suczka owczarka staroniemieckiego - Jaszkotle k/ Wrocławia
[INDENT]20.10 wieczorem w Jaszkotlu w okolicach cmentarza zaginęła 4 miesięczna suczka owczarka staroniemieckiego, czarna, długowłosa. Suczka pobiegła za labradorką na cmentarz, labradorka wróciła sama. Sunia ma na sobie czerwoną obrożę, z diodami, ma chipa.
Porozwieszane są już po okolicy ogłoszenia, od wczoraj jej szukają, wołają, ale jak kamień w wodę, nigdzie jej nie ma.

Sunia rozpoczęła szkolenie na psa ratownczego w naszej Fundacji, bardzo się martwimy o malucha!!!

Bardzo prosimy o wszelkie informacje na numer telefonu właścicielki 601385114.

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1165/e7cca52632db4a01.jpg[/IMG][/URL][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Proszę cioteczki oglądac do woli :) zdjecia ze spacerku wczorajszego, moje psisko do teraz poleguje spokojnie na poslanku ino zadziera w gorę powiekę :)

[SIZE=5]
[url]https://picasaweb.google.com/115009895026842236542/Dogospacer22102011?authkey=Gv1sRgCNmHyKSe8LTKKA#[/url]
[URL="https://picasaweb.google.com/115009895026842236542/Dogospacer22102011?authkey=Gv1sRgCNmHyKSe8LTKKA#5666636699688051890"] [/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie - czy ktoś z Was mieszka gdzieś na muchoborze wielkim? niedługo się tam przeprowadzamy i zastanawiam się czy są tam jakieś fajne tereny spacerowe?

Wiem tylko o parku tysiąclecia, ale szczerze mówiąc nigdy tam nie byłam i nie wiem jak wygląda. Właściwie słyszałam tylko jedną negatywną opinię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']mam pytanie - czy ktoś z Was mieszka gdzieś na muchoborze wielkim? niedługo się tam przeprowadzamy i zastanawiam się czy są tam jakieś fajne tereny spacerowe?

Wiem tylko o parku tysiąclecia, ale szczerze mówiąc nigdy tam nie byłam i nie wiem jak wygląda. Właściwie słyszałam tylko jedną negatywną opinię.[/QUOTE]

Proponuję nie pytać tylko brać psa i sprawdzić osobiście- generalnie właśnie o to chodzi w dobrym spacerze ze swoim psem, aby eksplorować otaczający teren- wtedy i on i my mamy przyjemność zapewnioną ;)


Karola PIĘKNE FOTKI :loveu: Dziękujemy bardzo! Widać, jaki był przekrój wielkości dogo-psiaków- może właśnie to zachęci pozostałych do następnych spotkań :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie psiaka który dogaduje się z suniami to zapraszam na wspólne zwiedzanie okolicy :)
W którym miejscu bedziecie mieszkać?? ;)

My mieszkamy na Muchoborze Wielkim i tereny całkiem fajne jeśli chodzi o spacery. Park Tysiąclecia - szczególnie od strony Nowego Dworu jest jednym wielkim pustym polem, więc dla psiaków super, od strony Factory-fajnie się chodzi po 'lesie'.Na Muchoborze też fajne tereny są od ul. Kunickiego (boczna Stanisławowskiej) - wieeeelka przestrzeń bezludna, jeziorko, czasem jakiś wędkarz się napatoczy.
Następne - wały nad Ślęzą, od mostu do mostu kółeczko zajmuje godzinkę szybkim krokiem więc akurat na samotny spacerek. Wada - sporo psów i ich właścicieli tam chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zaginęła koleżanki suczka 4 miesięczna owczarek staroniemiecki (podobna do ON tylko cała czarna) - wejdźcie poczytajcie może gdzieś Wam wpadnie w oko
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216427-Zagin%C4%99%C5%82a-4-miesi%C4%99czna-suczka-owczarka-staroniemieckiego-Jaszkotle-k-Wroc%C5%82awia[/url]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Proponuję nie pytać tylko brać psa i sprawdzić osobiście- generalnie właśnie o to chodzi w dobrym spacerze ze swoim psem, aby eksplorować otaczający teren- wtedy i on i my mamy przyjemność zapewnioną[/QUOTE]
tak, mam taki zamiar, ale jeszcze trochę czasu mamy, z jakiś miesiąc do przeprowadzki i chciałam się tak mniej więcej dowiedzieć :)


[QUOTE]Jeśli macie psiaka który dogaduje się z suniami to zapraszam na wspólne zwiedzanie okolicy
W którym miejscu bedziecie mieszkać??

My mieszkamy na Muchoborze Wielkim i tereny całkiem fajne jeśli chodzi o spacery. Park Tysiąclecia - szczególnie od strony Nowego Dworu jest jednym wielkim pustym polem, więc dla psiaków super, od strony Factory-fajnie się chodzi po 'lesie'.Na Muchoborze też fajne tereny są od ul. Kunickiego (boczna Stanisławowskiej) - wieeeelka przestrzeń bezludna, jeziorko, czasem jakiś wędkarz się napatoczy.
Następne - wały nad Ślęzą, od mostu do mostu kółeczko zajmuje godzinkę szybkim krokiem więc akurat na samotny spacerek. Wada - sporo psów i ich właścicieli tam chodzi.[/QUOTE]
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
czyli w parku jest fajnie, to dobrze, bo już myślałam, że jest to miejsce mocno zaludnione, no i mniej przyjemne. Na Kunickiego mieliśmy zajęcia 'wychowacze' mojego psa to wiem gdzie to. Wydawało mi się, że to jakoś dalej, muszę zobaczyć na mapce.

Będziemy mieszkać na końcu Zagony(od Mińskiej, nie Trawowej) Co do mojej suki to na ogół jest pozytywnie nastawiona do innych psów tylko muszą się poznać 'z bliska' :)

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam tereny zalewowe na Ślęzą (Par Tysiąclecia). Cudowny teren dla psiaków. Kiedyś zapuściłam się dalej i doszłam wzdłuż rzeki aż do Lotniczej ;)

Ktoś w weekend (sobota najlepiej) na Tor Wyścigów Konnych na Partynice? :>

Link to comment
Share on other sites

to co mówicie brzmi super :)

Ulv, może jakby spotkały się w mniejszej grupie byłoby lepiej, Wena trochę chyba była jednak zestresowana na zlocie, przynajmniej tak mi się wydawało - zwłaszcza w niektórych wypadkach.
W ogóle chętnie bym kiedyś wpadła na większe spotkanie wrocławiaków, ale ciągle się boję, że Wena zrobi raban(bo wiadomo jak jest więcej psów to może być trochę gorzej, nie z każdym psem się dogada) i trochę mnie to zniechęca, a już od jakiegoś dłuższego czasu planuje, że się odważę, ale coś mi nie wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="red"][U]UWAGA NA WNYKI !!![/U][/COLOR][/B]
W okolicach Parku Tysiąclecia jakiś debil zakłada wnyki. Jeden pies nie żyje, jeden kot stracił łapę. Mam już odrobinkę danych na temat osoby która przypuszczalnie to robi, kilka osób już wydzwania na SM i policję kiedy tylko zauważy coś niepokojącego. Proszę Was o to, żebyście też reagowali widząc podejrzane, cienkie druty (zazwyczaj struny od gitary). Im więcej osób będzie 'truło' mundurowym o problemie tym łatwiej będzie coś zrobić. Uważajcie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc'][B][COLOR="red"][U]UWAGA NA WNYKI !!![/U][/COLOR][/B]
W okolicach Parku Tysiąclecia jakiś debil zakłada wnyki. Jeden pies nie żyje, jeden kot stracił łapę. Mam już odrobinkę danych na temat osoby która przypuszczalnie to robi, kilka osób już wydzwania na SM i policję kiedy tylko zauważy coś niepokojącego. Proszę Was o to, żebyście też reagowali widząc podejrzane, cienkie druty (zazwyczaj struny od gitary). Im więcej osób będzie 'truło' mundurowym o problemie tym łatwiej będzie coś zrobić. Uważajcie ![/QUOTE]

To jakaś masakra. Policja powinna coś z tym zrobić, potem jeszcze jakieś dziecko w to wpadnie i będzie dopiero...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iskra_wroc']Wiesz coś na ten temat konkretniej?? W razie czego proszę daj znać..
Pare dni temu hasior znajomej przyniósł jej z wnyku odciętą nogę sarny, taką już zasuszoną... Co to będzie kiedy spadnie snieg:([/QUOTE]
Jak kiedyś byłam u weta z Amy to była babka z MW, której bokser wpadł we wnyki właśnie w parku. Prawie łapę stracił, milimetr od ścięgna było, ale było to z 5 lat temu...

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam- byłam kiedyś świadkiem, jak we wnyki wpadła sarna. Mimo natychmiastowej pomocy kilku osób, nie udało się zwierzaka uratować. Podejrzewam, że spanikowany pies moze tak samo zginąć w krótkim czasie- a naprawdę taki cienki drut wpija się w ciało i jest go potwornie ciężko poluzować czy ściągnąć..... natomiast jeśli zapętki się wokół łapy - bardzo szybko przecina skórę czy ścięgna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...