Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Malwi']wały tymczasowe ... już to pisałam na innych wątkach - jak piszecie to piszcie proszę dokłądniej bo się panika później robi... zalana Gwarecka, Dokerska i Ignuta wody max do pasa[/QUOTE]

Wały tymczasowe to jedyne wały, które tam są. Nie ma tam 'normalnych' wałów...

Link to comment
Share on other sites

na kozanowie są wały które są przy działkach od strony Odry - jak usłyszałam że na kozanowie pękły wały pomyślałam właśnie o nich ... dlatego proszę podawać dokładne informacje od razu - po co się denerwować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']na kozanowie są wały które są przy działkach od strony Odry - jak usłyszałam że na kozanowie pękły wały pomyślałam właśnie o nich ... dlatego proszę podawać dokładne informacje od razu - po co się denerwować.[/QUOTE]

Ślęza płynie zupełnie od drugiej strony Kozanowa, wały od Celtyckiej (przy działkach) są jak na razie całe, ale woda dośc wysoko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']no tak - ja to wiem , tylko w pierwszej chwili jak był komunikat podany o przerwaniu wałów nic nie mówili o Ślęzy ... kompletnie nic ... powiedzieli " Przerwał się wał na kozanowie woda zalewa budynki"[/QUOTE]

Na TVN24 cały czas mowili, że to Ślęza we wrocławskim wątku też napisałam, że na Gwareckiej, nie na Celtyckiej. Pętla autobusowa też zalana - wiem bo mojej mamy siostra mieszka na Celtyckiej, pierwszy blok przy Odrze, a kuzyn pomaga umacniac wały...

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że ostatnio strasznie ze mnie "wyrodna córka" i rzadko tu zaglądam :oops:, ale...

Podobno nie ważne gdzie i co o tobie piszą, byleby nazwiska nie przekręcili... no i nie przekręcili! ;) W tym wypadku imienia Funi (mojego i Tośki zresztą też) w majowym wydaniu "Przyjaciela Psa"! Tych, którzy mieli okazję poznać Funię i trochę o niej posłuchać pewnie nie zdziwi, że stała się jedną z bohaterek artykułu pt. "Pupil na gigancie" :evil_lol:. No i się pochwaliłam!
P.s.
A żeby było choć niewielkie nawiązanie do tematu przewodniego niniejszego wątku (a nie tylko przechwalanki, pękającej z dumy, właścicielki wschodzącej megagwiazdy masmediów ;)), to powiem, że zdjęcie Funi (oraz moje i Toski) zostało zrobione w "naszym" Parku Wschodnim!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynak']Wiem, że ostatnio strasznie ze mnie "wyrodna córka" i rzadko tu zaglądam :oops:, ale...

Podobno nie ważne gdzie i co o tobie piszą, byleby nazwiska nie przekręcili... no i nie przekręcili! ;) W tym wypadku imienia Funi (mojego i Tośki zresztą też) w majowym wydaniu "Przyjaciela Psa"! Tych, którzy mieli okazję poznać Funię i trochę o niej posłuchać pewnie nie zdziwi, że stała się jedną z bohaterek artykułu pt. "Pupil na gigancie" :evil_lol:. No i się pochwaliłam!
P.s.
A żeby było choć niewielkie nawiązanie do tematu przewodniego niniejszego wątku (a nie tylko przechwalanki, pękającej z dumy, właścicielki wschodzącej megagwiazdy masmediów ;)), to powiem, że zdjęcie Funi (oraz moje i Toski) zostało zrobione w "naszym" Parku Wschodnim![/QUOTE]
A już się zaczynałam martwić, gdzie Was wyniosło.... ;)


[B]WAŻNE:[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186912-Moj*****-wroc%C5%82aw-kozan%C3%B3w-pow%C3%B3d%C5%BA!?p=14809132#post14809132[/URL]

gosikf&dogs znowu grozi podtopienie!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

hej, ludziska JESTEM we Wro codziennie (oprócz niedzieli i wtorku) i mój pies wariuje!!!!!!

Kto może się ze mną spotkać gdzieś we Wro, żeby psy pobiegały w godzinach: rano do 9:30 i od 19:00 do usranej? :) :D

Info ma moją kom 605095144

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziewczyny, czy któraś z Was wybiera się w czwartek do schroniska?
Znajoma ze spanielowego znalazła tymczas dla tego młodziutkiego spanielka:
[URL]http://www.spaniele.pl/viewtopic.php?t=4990[/URL]

Dziewczyna ta pisze tak:
"Jadę w czwartek po tego młodziutkiego spanielka,żeby go wykąpać i uczesać,bo znalazł się chłopak co go bierze na tymczas! Trochę boję się sama jechać bo nie znam psiula a muszę przywieźć go tramwajem. A z kimś zawsze lepiej,tym bardziej,że nie wiem jak on się będzie zachowywał."

Jeśli ktoś chciałby pomóc, to dajcie znać, przekażę jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Dziewczyny, czy któraś z Was wybiera się w czwartek do schroniska?
Znajoma ze spanielowego znalazła tymczas dla tego młodziutkiego spanielka:
[URL]http://www.spaniele.pl/viewtopic.php?t=4990[/URL]

Dziewczyna ta pisze tak:
"Jadę w czwartek po tego młodziutkiego spanielka,żeby go wykąpać i uczesać,bo znalazł się chłopak co go bierze na tymczas! Trochę boję się sama jechać bo nie znam psiula a muszę przywieźć go tramwajem. A z kimś zawsze lepiej,tym bardziej,że nie wiem jak on się będzie zachowywał."

Jeśli ktoś chciałby pomóc, to dajcie znać, przekażę jej.[/QUOTE]

Asiu, odpisz Jej, że zdarzało się jechać z wielkimi, dorosłymi bądź starszymi psami, zupełnie obcymi 1 raz tramwajem, czy autobusem i dało się radę ;) Niech nie cyka- toż to niewielki gówniarz- jak będzie fikał kaganiec na pyszczydło i do widzenia! :)

Link to comment
Share on other sites

Też chętnie bym się wybrał ze swoim mopsem.
Nie wiecie czy są organizowane jakieś spotkania psów młodszych około 4-6miesięcy ? Chciałbym aby mój pies pobawił się trochę i pobiegał z rówieśnikiem , 4 miesiące mops i dorosły owczarek czy labrador to troszkę utrudnione połączenie do zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...