Jump to content
Dogomania

Usia i Mila w swoich domkach:)


ewu

Recommended Posts

Pojawiam się u psiuniów, zobaczyłąm banerek na którymś wątku. Nie mam jak pomóc na razie, ale przynajmniej podnoszę. Tak jak było napisane psiaki trzeba koniecznie rozdzielić, wiem coś o tym.

Ja zbyt długo zwlekałam, nie miałam pomysłów i to pogłębiało wycofanie moich dzikich braci, wspierały się w nieufności. Teraz jak już są rozdzielone (zbyt późno) jest im bardzo trudno.

Będę zaglądała i jeśli będę mogła jakoś pomóc to  służę swoją osobą/radą.

Link to comment
Share on other sites

Pojawiam się u psiuniów, zobaczyłąm banerek na którymś wątku. Nie mam jak pomóc na razie, ale przynajmniej podnoszę. Tak jak było napisane psiaki trzeba koniecznie rozdzielić, wiem coś o tym.

Ja zbyt długo zwlekałam, nie miałam pomysłów i to pogłębiało wycofanie moich dzikich braci, wspierały się w nieufności. Teraz jak już są rozdzielone (zbyt późno) jest im bardzo trudno.

Będę zaglądała i jeśli będę mogła jakoś pomóc to  służę swoją osobą/radą.

Bardzo dziękuję:)

Martwię się strasznie, czas mija a mnie dobija bezsilność i odległość...

Miesiąc temu miałam je gdzie umieścić ale niestety nie udało się organizacyjnie, teraz wszystko się zmieniło i nie wiem co począć:(

Link to comment
Share on other sites

Ustawiłam sobie banerek, mam nadzieję, że więcej osób się pojawi, bo w kupie siła w końcu. W oczkach tego psiaczka z banerka widzę to samo przerażenie co u mojego Karolka. Naprawdę niełatwe to wyzwanie, trzebaa psiaczki jak najszybciej socjalizować, każdy dzień pogłębia problem. Bardzo współczuję, gdyż znam to wszystko. Może fejsbuk pomoże. Ja jestem ciemna w tym temacie, ale moim psiakom koleżanka założyła wydarzenie i jeden z braci znalazł dzięki temu bezpłatny dt, to był prawie cud. Nie wiem jak pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

Najmniejszy szczeniak nie żyje:(

Wanda właśnie dała mi znać.

Serce mi pęka, nawet nie wiadomo dlaczego piesek zmarł :(

Piesek zmarł w zeszłym tygodniu.

Przerasta mnie to wszystko:(

Strasznie mi żal tego maluszka  :-(

 

Szkoda, że jak był zorganizowany transport i mogły do mnie przyjechać na BDT to Wanda w ostatniej chwili poinformowała, że nie może wydać szczylków.

Teraz jeden nie żyje, dwa dziczeją, a do tej pory pewno miałyby już domki.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będzie chętny DT, pomogę w transporcie do Warszawy.

 

Wielkie dzięki :Rose: :Rose: :Rose:

 

Biedne szczeniaczki. Tam gdzie są nie mają szans na socjalizację i w efekcie na DS :(

 

Szukamy DT dla tych biedaków.
 

 

Strasznie mi żal tego maluszka  :-(

 

Szkoda, że jak był zorganizowany transport i mogły do mnie przyjechać na BDT to Wanda w ostatniej chwili poinformowała, że nie może wydać szczylków.

Teraz jeden nie żyje, dwa dziczeją, a do tej pory pewno miałyby już domki.

Tak, to była wielka szansa dla tych maluszków. Szkoda, że nie została wykorzystana.

Link to comment
Share on other sites

To jakieś żarty są !!! Był BDT i nie mogła wydać. Psiak umarł w zeszłym tyg i teraz daje znać..... Nie widziała, że coś jest nie tak z maluszkiem ???

 

Biedny dzieciak :(.

Niestety to są fakty. Myślę, że nikt nie śmiałby żartować w taki sposób.

 

Cholerka, no... To wszystko nie jest takie proste. A na FB szukałyście pomocy? Ja nie mam konta, kompletnie nie wiem o co tam chodzi, ale czasem tam łatwiej o pomoc niż na dogo, gdzie wszyscy zapsieni po kokardki.

No właśnie, nie jest takie proste, dlatego bardzo proszę nie oceniajmy tego co się stało. Nie zawsze dzieje się tak, jak chcielibyśmy, żeby było. Oprócz potrzebujących psów, są także potrzeby ludzkie, które w pewnych sytuacjach muszą byś priorytetowe.

Skupmy się na szukaniu pomocy dla pozostałych maluszków.

Basia przekazała mi nr telefonu i będę dzwonić w sprawie DT.

Link to comment
Share on other sites

To była wściekłość i ironia .....

Tak też to odebrałam :)

 

...

Mi w tej całej beznadziejnej sytuacji szkoda jest ewu. Została poproszona o pomoc, biedna szuka, kombinuje, martwi się o psiaki....

Masz rację. Dlatego musimy ze wszystkich sił szukać dla tych maleństw nowego schronienia.

Link to comment
Share on other sites

Może na wydarzeniu FB suni i szczeniaka z krzywą łapką wstawić apel o tych maluchach?

Ja niestety nie mam jak pomóc z miejscem nawet awaryjnie, bo mamy w domu na DT psa z jajami Capillarii i nie chcę ryzykować zdrowia tych maluchów... Także mogę pomóc tylko w dowiezieniu ich.

Wątpię, żeby to było parwo, to przy zaawansowanej chorobie łatwo rozpoznać. Trzeba brać pod uwagę poważne zarobaczenie, obejmujące już układ oddechowy. Potrzebne jest regularne odrobaczanie, tylko i aż tyle..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...