Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

Już się soboty nie możemy doczekać ;) Dajcie proszę znać co z wizytą przedadopcyjną i umową ;) w razie czego to mój mail: [email protected]

 

Ja się wypowiem w kwestii wizyty.

 

Natalko, wizyta odbyła się u Twoich rodziców dla Figuni.

 

Poznałam osobiście Twojego brata i męża. Przez cały czas mam kontakt z Tobą i Panią Beatką, cudowne filmiki, foteczki Figuni i pozostałych piesków. 

 

Pomagasz psiakom finansowo, sama robisz wizyty, nie przechodzisz obojętnie obok psiaków błąkających się po ulicy.

 

 

Nie widzę potrzeby robienia wizyty.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites


Ja tez dopiero teraz mogłam dorwać sie do komputera, ale podobnie jak Elunia wiadomości miałam przez telefon od Gabrysi.
Do tej pory nie moge uwierzyć, ze to prawda, czy to przypadkiem nie sen.
Sarunia bedzie miała cudny prezent na Mikołaja, ale my rowniez.
Prezent najlepszy, z najlepszych wspaniały dom Saruni!!!

Tez nie moge uwierzyć, ze dwie psiny, kochane psiny, ktore udało nam sie tu razem wszystkim uratować, bedą teraz rodzina.

Gabrysiu, jakie my jesteśmy Ci wdzięczne za to, ze zaproponowałaś Sarunie Natali.

Natalko a Ciebie po prostu kocham!!!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tez dopiero teraz mogłam dorwać sie do komputera, ale podobnie jak Elunia wiadomości miałam przez telefon od Gabrysi.
Do tej pory nie moge uwierzyć, ze to prawda, czy to przypadkiem nie sen.
Sarunia bedzie miała cudny prezent na Mikołaja, ale my rowniez.
Prezent najlepszy, z najlepszych wspaniały dom Saruni!!!

Tez nie moge uwierzyć, ze dwie psiny, kochane psiny, ktore udało nam sie tu razem wszystkim uratować, bedą teraz rodzina.

Gabrysiu, jakie my jesteśmy Ci wdzięczne za to, ze zaproponowałaś Sarunie Natali.

Natalko a Ciebie po prostu kocham!!!

 

To wszystko było zapisane w gwiazdach. Przeznaczenie i tyle, a teraz byle do soboty!!!

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie do Gemmei...jakieś skuteczne metody przekonywania męża do drugiego psa proszę ;) :)

 

Izunia skorzystaj z rad, bo tak byc nie może, zeby Fazi nie miał kolegi lub koleżanki do towarzystwa ;)

 

Usunęłam banerek Saruni, żeby zrobić miejsce na nowy (innej bidusi).

 

Ula, jak Figu da Ci znać czy pojedzie w sobotę proszę napisz, bo ja obiecałam pati dać znać czy będziemy korzystać z jej transportu.

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, trzeba jęczeć i marudzić przez około miesiąc... ale jednorazową dawkę ograniczyć do jakiś 2 zdań, żeby na raz nie dostał za dużej i nie urwał tematu ;)
A tak serio to zależy od uporu. I Twojego i męża ;) mój nie tyle, że nie chciał psiaczka... on nie był pewny czy chce ;) dlatego udało mi się go przekonać tym marudzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi, trzeba jęczeć i marudzić przez około miesiąc... ale jednorazową dawkę ograniczyć do jakiś 2 zdań, żeby na raz nie dostał za dużej i nie urwał tematu ;)
A tak serio to zależy od uporu. I Twojego i męża ;) mój nie tyle, że nie chciał psiaczka... on nie był pewny czy chce ;) dlatego udało mi się go przekonać tym marudzeniem.

 

No to Izunia do dzięła!!!

Link to comment
Share on other sites

ale wspaniała wiadomość , Sarunia jedzie do nowego domku do Warszawy a w jakiej dzielnicy będzie mieszkała to może ją odwiedzę  ;)

 

 

Saruniu życzę Ci szczęścia przecudna psinko  :)

 

Dorciu, Sarunia docelowo jedzie do Bydgoszczy. Z Warszamy odbierają ją nowi Państwo, czyli Natalia z mężem.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam z Lento odpowiedź na ogłoszenie Saruni.

Cytuję w całości kopiuj/wklej

"biore psa zaadoptuje psa"

koniec cytatu:) :)

Komentarz też zbędny:(

 

Jak najbardziej zbędny!!!

 

Najgorsze, że jakiś biedak może do tej szalenie elokwentnej osoby trafić.

 

Wiele osób chce oddać psiaka, bo np. dziecko ma alergię (czytaj: znudził się) i odda byle komu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...