Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Izabela124.']Okropnie :diabloti: Łyse króliki są fuj :shake: Ale jak mu futerko odrośnie to znów będzie śliczny :loveu:[/QUOTE]

fajne to ciałko w dotyku, takie delikatne i bardzo cieplutkie :loveu:
gdybym nie wyrwała to lada dzień zacząłby mi się zatykać

Link to comment
Share on other sites

Kasiunia nigdy nie kłamie też po prostu to nie są tematy na dogo...tu się gada o psach i tyle! :diabloti::eviltong:
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że zaczęłam bawić się jak nigdy i cieszyć się życiem na maxa :razz: Obudziła się we mnie moja ciemna strona mocy i póki znów nie uśnie to podejrzewam że będę dalej tutaj bardzo rzadkim gościem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']żonkila powiedz Ty mi, furminatorem go tak załatwiłaś ? :D
i po co to ? każdemu królowi trzeba to robić ?[/QUOTE]

Rękami i nie trzeba ale można. Zbytnio nie mam czasu na codzienne czesanie go żeby stopniowo się pozbywać kłaków dlatego czekam aż nowe futro zaczyna kiełkować i wtedy zaczynam rwać. Futro wychodzi kłębami niemalże samo, królika to nawet nie boli... Teodor przy tym siedzi grzecznie chyba że zbliżam się do miejsc gdzie nie lubi gdy się go dotyka (np. nad omykiem albo przy skokach).
Miejsca gdzie stara sierść nie jest jeszcze 'wyparta' przez nową łatwo wyczuć...ja wtedy kończę rwanie dlatego Teodor jest taki do połowy wyrwany, na bokach bowiem jeszcze całkiem mocno trzymała się stara sierść i gdybym się uparła to wyrwałabym ją bez robienia królikowi krzywdy ale poczekam tydzień/dwa i będzie sama wychodziła tak jak góra.
Robię mu tak bo Teodor ma problemy z zatorami i gdy tylko przychodzi czas na całkowitą wymianę szaty to go wolę wyskubać żeby nie bać się że zaraz mi się zatka i będę musiała koło niego skakać żeby go wskrzesić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...