Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Kashdog']Uwielbiam Twoją galerię !
Zawsze, kiedy bym nie weszła jest co poczytać :diabloti: Nie wiem co się stało, że jakimś sposobem uciekłyście mi na dalsze strony, ale postaram się do tego znowu nie dopuścić ![/QUOTE]


uciekliśmy bo ja rzadko ujawniam swoją obecność na dogo no i zdecydowanie rzadziej tu zaglądam ;)
jakoś tak mi na tą chwilę szkoda czasu na siedzenie przy komputerze...staram się dni wolne wykorzystywać jakoś sensowniej bo ich ilość nie jest powalająca ;)

zając też żyje :)

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06703.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

oj Córcia co ja tu czytam .....:lol:


ale nie martw się , ja po tym jak kolega wyciagnął mi w klasie krzesło spod tyłka uwaliłam go tym krzesłem w czerep ...więc nie daleko padło jabłko :lol:
aha kolega przeżył i potem nawet po przeprowadzce mieszkaliśmy w jednym budynku i mimo iż skończywszy podstawówkę poszliśmy do różnych LO , mieliśmy wspólną książkę do języka rosyjskiego:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na pierwszy rzut oka mogę stwierdzić że żyjemy :) ...ja średnio ale puls jeszcze mam :)
Salsa i Teodor też wyglądają na żywych aczkolwiek nie wiem co u nich bo ostatnio rzadko się widujemy. Może być też tak że ktoś mnie robi w trąbę i kiedy zdechły przez zaniedbanie to ktoś je przerobił na maskotki nakręcane i nakręca wtedy kiedy ja mam przyjść do domu.... obiecuję że zrobię dochodzenie w tej sprawie i dam znać czy nadal mam zwierzęta czy po prostu extra pluszaki :)

Mamy wakacje i ja w domu praktycznie jestem gościem...mam też niestety wrażenie że i działający mózg jest gościem ostatnio w mojej głowie. Teraz chwilowo chyba zawitał ale na jak długo to nie wiem....jest sobota także obawiam się że za niedługo mnie opuści.

Piszę głupoty także chyba kończę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Dobrze, że czasem oznaki życia dajesz :D[/QUOTE]

też mnie cieszy że czasami jestem w stanie ogarnąć to że żyję xD hahaha
teraz też wróciłam przed chwilą do domu a wyszłam wczoraj o 14 i już w mojej głowie krąży jedna myśl 'wyjść!' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

widziałaś na fejsbóniu ;)
ale co mi tam...jak się chwalić to się chwalić ;)
to nie wszystkie jakie wyszły spod mojej ręki, tylko że kilka sztuk znajomi mi pokradli

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06266.jpg[/IMG]



Doginka, nie narzekaj....ostatnio dałam zdjęcia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...