Jump to content
Dogomania

CHARLIE, CHARLIE - szczęśliwy w DS:)


Maciek777

Recommended Posts

Dziękuję Wam za powrót do Charliego :jumpie:

Nowe dogo całkiem fajne, ale trzeba się przyzwyczajać od zera :nonono2:

Co do braku subskrypcji to powiedzieć, że jestem zły to jakby nic nie powiedzieć :lookarou:  Mam nadzieję, że wrócą. Podobnie jak możliwość wysyłania PW...

 No właśnie ! od ok. godz. staram się ogarnąć, ale słabo mi idzie :(

Subskrypcje? mam, az za dużo, chciałam kilka usunąć (stare bazarki) i nie mam pojęcia jak to uczynić, a w każdym wątku jest na górze opcja "śledż temat" i chyba o to lottto

a brak pw pozbawia mnie bazarkowania :(

Link to comment
Share on other sites

Moje subskrypcje wróciły w całości, ale jeśli chodzi o wiadomości to jest masakra.

Najbardziej rozbawił mnie komunikat "nie możesz wysłać wiadomości bo użytkownik X zakończył konwersację" :pissed:

Wysłane wsiąkły lub wyparowały

Link to comment
Share on other sites

Ale subskrypcje są tylko, że wszystkie na jakich się było, jeśli bazarek się skończył i wyrzuciliśmy go z subskrypcji to go znowu mamy, chyba trzeba zrobić sobie porządek, ale jeszcze się boję coś tu ruszać.

 Mam w substrykcjach bazarki/ wątki, które dawno usunęłam  ... nie boję się i chciałam zrobić porządek - nie da się !

Dogomania fejsowa :(

Młodym nie przyspoży specjalnego kłopotu ogarnięcie, ale ja .... :chaos: potrzebuję czasu

Link to comment
Share on other sites

A ja przed chwilą sprawdziłem i mogę wysłać PW bo nawet już jedno dostałem to odpisałem :jumpie:

Subskrypcje też wróciły!!! W liczbie 709  :madgo: Nawet nie mam czasu by je teraz kasować. Nawet nie wiem jak...

Gusiaczku, masz rację - dogo wygląda jak FB :question:

Do tego przycięli awatarki i/lub dali jakieś czarne pasy. No i pojęcia nie mam kto jest online :flop:

Link to comment
Share on other sites

 No właśnie ! od ok. godz. staram się ogarnąć, ale słabo mi idzie :(

Subskrypcje? mam, az za dużo, chciałam kilka usunąć (stare bazarki) i nie mam pojęcia jak to uczynić, a w każdym wątku jest na górze opcja "śledż temat" i chyba o to lottto

a brak pw pozbawia mnie bazarkowania :(

W moja zawartość jest wszystko gdzie zostawiliśmy swój post

Jeśli zrobimy selekcję na  TYLKO TEMATY wtedy ja ma te które sama założyłam w selekcji TYLKO POSTY to tam gdzie zostawiliśmy kiedyś swój post i przez to ja znalazłam moje subskrybowane wątki - niestety tylko do września ubiegłego roku - pewnie przez to że każdy ma ograniczoną ilość na "przechowywanie " a ja z powodu bazarków mam ich dużo i pewnie przez to mam tylko do września ubiegłego roku.

LUBIANA ZAWARTOŚĆ  to poprzedni folder z subskrypcjami. Teraz żeby zaznaczyć temat w prawym górnym rogu strony mamy ŚLEDŹ TEN TEMAT a żeby go odznaczyć klikamy w tym samym miejscu tylko wtedy już tam pisze PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK

 

 z PW jest teraz tak ,ze możemy tylko mieć na poczcie 50 wiadomości - poprzednio 200. I teraz jeśli ktoś ma przepełnioną skrzynkę starymi wiadomościami to nić do niego nie da rady się wysłać. Nusi taka osoba pousuwać wiadomości do mniej niż 50 

 

 

A ja przed chwilą sprawdziłem i mogę wysłać PW bo nawet już jedno dostałem to odpisałem  :jumpie:

Subskrypcje też wróciły!!! W liczbie 709   :madgo: Nawet nie mam czasu by je teraz kasować. Nawet nie wiem jak...

Gusiaczku, masz rację - dogo wygląda jak FB  :question:

Do tego przycięli awatarki i/lub dali jakieś czarne pasy. No i pojęcia nie mam kto jest online  :flop:

Aby sprawdzić lub wysłać do kogoś PW najeżdzasz myszką na nick  - pokazuje się wtedy okienko :)

16336802894136973319.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki b-b :jumpie:

Widzę, że dobra z Ciebie informatyczka :laugh2_2:

 

Jeśli komuś coś przepadło to tu jest kopia starego dogo, ale sam jeszcze tam nie wchodziłem:

http://www.dogomania.com/forum/topic/142879-kopia-starej-dogomanii/

Wcale nie informatyczka tylko wszędzie się dopytywałam i prosiłam o pomoc  trochę sama pokombinowałam :D (młodszym lepiej się zorientować w nowym dogo bo bywają na większej ilości forach )

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie informatyczka tylko wszędzie się dopytywałam i prosiłam o pomoc  trochę sama pokombinowałam :D (młodszym lepiej się zorientować w nowym dogo bo bywają na większej ilości forach )

Niestety nie zaliczam się do młodszych bo takiego forum jeszcze nie widziałem :eviltong:

 

A co znaczy napis w czarnej ramce, na dole z prawej strony : z 1 zaznaczonymi postami...idź?

Nie bardzo wiem o co chodzi :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

ciocia a gdzie sprawdzic oprócz profilu oczywiście czy ktoś jest dostępny ??? Za Boga dojśc do tego nie umiem :(

Niestety tego jeszcze nie wiem...Zmienili dogo na lepsze? OK  ale powinni jakąś instrukcję obsługi do niej dać :diabloti: 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się :) czekam na wątek " masz problem z nowym dogo tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania" ;)

Stron przybywałoby szybciej niż w czasie awantur :evil_lol:

 

Chyba nie da się sprawdzić czy ktoś jest online. Może jeszcze tego nie dodali...

 

A wie ktoś co to za 3 kropki pod awatarem? Ludzie z kilkoma postami maja jedną. Czy to oznacza stopień zaawansowania? Jakoś bardzo szybko się go dostaje i już nic dalej nie przybywa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...