Jump to content
Dogomania

Largo - błękitny szczeniaczek z chorymi łapkami - zostaje na zawsze w DT


Recommended Posts

Super wiadomość :klacz: , wiadomośc dnia :jumpie:  :laugh2_2: Troszke się spodziewałam i mocno za taki finał kciuki zaciskałam, a poza tym, to jak takiego kochanego Largusia oddać komuś? Jeszcze tylko ta biedna łapeczka niech wróci do normalności i bedzie pełnia szczęścia

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że po tym wszystkim jest szczęśliwe zakończenie. I nie ukrywam, że pierwszy raz dziś poczułam zazdrość, że "mojej" wirtualnej Helenki nikt nie chce. Jej wycofanie nie zachęca do adopcji i nie wiem co będzie dalej, bo całe życie przed nią. Jeśli ktoś chciałby zajrzeć do Helki to zapraszam, http://www.dogomania.com/forum/topic/92499-psy-z-lasu-hela-i-rudy-co-z-nimi-dalej-b%C4%99dzie/page-138 Helka ma teraz 4 lata i zero telefonów o dom, zresztą nie do końca jest adopcyjna. Jest wycofana, że dom, do którego miałaby pójść musiałby ją zaakceptwać taką jaka jest. Wtedy zapewne coś by drgnęło małymi krokami. Szukam jej też płatnego DT, w którym byłoby mało psów, może być jedna, który też w razie co mógłby ją zatrzymać na zawsze. Szkoda, że nie jest z typu budzących miłość...
Jak dobrze, że DT Largo zakochało się w olbrzymie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...