Jump to content
Dogomania

Daktylek wraca z adopcji:( brakuje pieniazkow na hotelik.Prosze o pomoc!


Recommended Posts

Rozwazam mozliwosc zabrania psiaka z hoteliku

trzy osoby na watku,zadnch deklaracji....zgubil mnie optymizm,myslalam,ze ladne zdjecia,psiak wykastrowany,odchlony,odrobaczony,zaszczepiony,pelny pakiet i,ze ktos wypatrzy Daktylka

A tu nic...tylko dlugi....za pazdziernik...a za chwile za listopad...

dobrze,ze Murka poczeka na kase,tylko skad ja wziac?????

Bardzo mnie to martwi:(

Link to comment
Share on other sites

Akurat weszłam na Dogo... :(

Dora, to jest chyba nieuniknione... Nie mamy wyjścia.

Ten czas u Murki na pewno nie jest stracony. A ogłaszany Daktylek będzie nadal przecież.

Szkoda, ale to nie jest tragedia. Tak bywa.

Nie możemy doprowadzic do tego, że dług będzie nie do spłacenia. Właśnie wczoraj trafiłam na taki wątek jednego z psów u Murki... Nie możemy tak.

Daktylek ze swoim dobrym usposobieniem zniesie powrót na stare śmieci dobrze.. :)

Dług u Murki nie jest przerażający i powoli się go spłaci.

Smutno mi bardzo, ale jakie mamy wyjście, Kochana?.... :( :(

Chyba że Ktoś widzi inne wyjście...

 

Murko, poczekasz?  :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Mogę zadeklarować 60 zotych miesiecznie na psiaka od grudnia. a w listopadzie mogę dac jednorazowo 100 złotych. dajcie znać co dalej planujecie z psiakiem.

Bardzo Ci dziekuje...:)

ale to chyba niczego nie zmieni,koszty hotelikowania sa duze,a oprocz Twojej deklaracji innych nie ma.

Daktylek nie ma gdzie wrocic,na tymczasie jest Wafel dopiero zabrany,Daktylek nie moze....

ale w hoteliku tez nie moze bez pieniedzy......kolo sie zamyka.....

Link to comment
Share on other sites

Nie możemy wziąć Daktyla na BDT, bo mamy już 3 psy bezpłatne (w tym jeden nieadopcyjny) i kilka zadłużonych hotelowiczów... Mogę jedynie opuścić z 12 zł do 10 zł/doba. Na pieniądze oczywiście mogę poczekać. Myślę, że jess wspomoże Daktylka tak jak pomagała Soni i innym psiakom pod naszą opieką.

Link to comment
Share on other sites

Murko, nie możesz brac psiaków na BDT, bo bardzo szybko przestałabyś w ogóle je brac... To logiczne.

Zawsze straszne bałam się długów, bo wiem, że ja mając kłopoty ze swoimi długami, zaraz mogę wpędzic w kłopoty Tego, u kogo je mam :(.

Dora musi to przemyślec. 

Ja mogę zadeklarowac 100 zł miesięcznie. Ale z myślą o tych długach w pierwszej kolejności. Nawet jeśli Dora weźmie Daktylka z hoteliku, będę wpłacac... To będzie moim priorytetem na Dogo teraz. ;)

Pomoc Jess byłaby bezcenna. Jess bardzo pomogła kiedyś Soni, która teraz jest w mojej Rodzince. :)

Ale może byc tak, że i z pomocą Jess i z Twoją obniżką opłaty, Murko, może byc ciężko.

Oczywiście każdego dnia Daktyl może znaleźc Dom. Bo taki jest cel. :)

Dora na pewno napisze...

 

Biedny jesteś Daktylku. Ale wiele psów ma gorzej... :(

Link to comment
Share on other sites

no to mamy już 210 zł na 310 zł:)

 

Ja deklaruje 50 zl miesiecznie. W grudniu wysle za listopad , grudzien I 6 miesiecy do przodu.

 

no to z deklaracją Elisabet i monikapf, oraz ze zniżką Murki, mamy 160 zł na 300 zł/310 zł niezbędnych, to już połowa; wiem, że się uda Daktylkowi; 

 

 

Asiuniab, obyś miała rację... 

Fajnie, że wędrujesz po Dogomanii z banerkiem Daktylka. :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Kochane...:)

czytam i nie moge uwierzyc,przed chwila psinka nie miala nic,a teraz tyle kaski...:)

Dziekuje Murko za obnizke...:) no i ze poczekasz na pieniadze.Bardzo sie tym martwilam,ze juz nigdy nie wyjde z dlugow.

Dziekuje stalym...:) cioteczkom Ingrid i Elisabecie...:)..:) od poczatku jestescie z Daktylkiem/

i wszystkim nowym cioteczkom,ze zajrzaly do czarnulka...:)

jest bezpieczny,bardzo sie ciesze:)

Link to comment
Share on other sites

Mogę zadeklarować 60 zotych miesiecznie na psiaka od grudnia. a w listopadzie mogę dac jednorazowo 100 złotych. dajcie znać co dalej planujecie z psiakiem.

 

A ja  się bardzo cieszę, że u Daktylosa pojawiła się "nowa" Dobra Dusza. :)

Ale nie nowa Dogomaniaczka. ;) A tak przez chwilę myślałam po ilości postów...

Monika, masz piękne zdanie w podpisie. :) :)

 

Dora, musimy dac radę. :)

 

Konto Daktyloska jest w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze raz ja...

Rano poleciały do Daktylosa moje stałe deklaracje za listopad i grudzień. :)

Dziekuje Ingrid...:)

teraz potrzebuje Daktylek ogloszen,ja juz oglaszalam gdzie tylko moglam

prosilam moze ktos moze na szarik.pl  ,ja sie nie moge tam zalogowac i moze na cafeanimal/tez tam nie moge/

moze trzeba oglosic go na inne miasta niz Krakow i Warszawa,bo tam sie juz opatrzyl

moze na Rzeszow? Wroclaw? Poznan?

Gabi,ktora byla u Murki znalazla fajny domek w Poznaniu

moze i on mialby szanse......

oglasza go Viva,ale tez nic......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...