Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

[quote name='elik']Super wieści :) A wydawało się, że socjalizacja potrwa bardzo długo.[/QUOTE]

Trzeba go było trochę odstresować i dać mu więcej uwagi i zajęcia. prawdopodobnie zajęcia sportowe, jakie ma z dziećmi również przyczyniają się do jego formy. A pomyśleć, ze na początku demolował kojec, gryzł swój ogon i bał się ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ayame Nishijima']Trzeba go było trochę odstresować i dać mu więcej uwagi i zajęcia. prawdopodobnie zajęcia sportowe, jakie ma z dziećmi również przyczyniają się do jego formy. A pomyśleć, ze na początku demolował kojec, gryzł swój ogon i bał się ludzi.[/QUOTE]
No właśnie, zmiana niesamowita :)


Edit
Dzisiaj (8.09.) na konto Chani wpłynęło 150,00 zł przekazane od Astera. Bardzo dziękujemy :loveu: :Rose::Rose::Rose:

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja się tu w ogóle nie umiem znaleźc :(

Jak mozna tak diametralnie zmienić zasady użytkowania, nie dając informacji co i jak zostało zmienione.

Właściciel portalu zupełnie olał użytkowników, bez których to forum nie istniałoby, a co za tym idzie, nie miałby z niego zysków.

Trzeba na nowo stworzyć subskrypcje. Na górze po prawej stronie trzeba kliknąć w "Śledź temat" i wybrać opcję z rozwijającego sie menu.  Pojawi sie cyferka informująca ile osób ma subskrypcje dabego wątku. Ten wątek na razie tylko ja subskrybuję.

PW można znaleźć na samej górze strony na czarnym pasku - ikonka otwartej koperty. Tam też są olbrzymie zmiany. Jak na razie nie kumam w czym rzecz. bo widzę korespondencję z uwagą "skasowane", a jednak są widoczne. No to jak skasnowane ???  :nonono2:

Czarna magia :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Cześć, swoje 25zł ze stałej Astera oddaje do dyspozycji, wedle uznania na Kore lub Witusia. Deklaracje za wrzesień wysyłam na stare konto z dopiskiem dla Astera do rozdysponowanie wedle uznania. Proszę o przysłanie na prywat nowych danych do przelewu dla wybranego pieska. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć, swoje 25zł ze stałej Astera oddaje do dyspozycji, wedle uznania na Kore lub Witusia. Deklaracje za wrzesień wysyłam na stare konto z dopiskiem dla Astera do rozdysponowanie wedle uznania. Proszę o przysłanie na prywat nowych danych do przelewu dla wybranego pieska. Pozdrawiam

Wielgachne  D Z I Ę K I  :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Cześć, swoje 25zł ze stałej Astera oddaje do dyspozycji, wedle uznania na Kore lub Witusia. Deklaracje za wrzesień wysyłam na stare konto z dopiskiem dla Astera do rozdysponowanie wedle uznania. Proszę o przysłanie na prywat nowych danych do przelewu dla wybranego pieska. Pozdrawiam

 

 

Niestety, ma zapchaną skrzyneczkę :(

 

Mpca35 bardzo proszę wyczyść skrzyneczkę. Teraz skrzyneczka PW mieści tylko 50 wiadomości.

 

 

deklaracja wrześniowa dotarła na moje konto, zatem przekażę dla Witusia jako jednorazową wpłatę.

 

elik, w takim razie napisz do moca35 swoje dane bankowe, żeby wpłacała pieniądze dla Kory.

Link to comment
Share on other sites

deklaracja wrześniowa dotarła na moje konto, zatem przekażę dla Witusia jako jednorazową wpłatę.

 

elik, w takim razie napisz do moca35 swoje dane bankowe, żeby wpłacała pieniądze dla Kory.

No właśnie napisałam w poprzednim poście, że niestety nie mogę wysłać do Niej PW, bo ma zapchaną skrzyneczkę. W starym dogo w profilu były podane (jeśli ktoś podał) adresy e-mail. Teraz tego nie ma i jak skrzynka zapełniona, to kicha :(

Może tu zaglądnie i przeczyta moją prośbę o odgruzowanie skrzyneczki, albo ktoś Jej przekaże moją prośbę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Melduję wykonanie przelewów:
 
137,50 zł dla Chani na konto elik
137,50 zł dla Witusia na konto Fundacji Amicus Canis
 
Cieszę się, że można pomóc kolejnym psiakom :) Asterowi życzę nieustannie dużo szczęścia w domku :)

 

Potwierdzam i bardzo dziękuję w imieniu Witusia, Fundacji i swoim:)
Pieniążki już na koncie:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...