Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Jeżeli można - bardzo proszę o powstrzymanie się od reagowania na prowokacje. Wiem, że jest to bardzo trudne, ale czasem tak trzeba.
Pozdrawiam serdecznie, Usiata :)


Można, można, a nawet trzeba :)
Ciągle sobie to obiecuję, nawet w sygnaturze zapisałam, ale czasem faktycznie trudno wytrzymać.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda jest jak ten wrzód na dupie. Jątrzy, aż wreszcie pęknie. Czekamy.

 

Masz wrzód? Nie wiedzialam.

też czekam na jego pęknięcie.

 

Można, można, a nawet trzeba :)
Ciągle sobie to obiecuję, nawet w sygnaturze zapisałam, ale czasem faktycznie trudno wytrzymać.

 

Poprzyklejaj karteczki zolte na scianach w pokoju, na lodowce, na CZOLE, ustaw w telefonie przypomnienie.

Link to comment
Share on other sites

Masz wrzód? Nie wiedzialam.

też czekam na jego pęknięcie.

 

 

Poprzyklejaj karteczki zolte na scianach w pokoju, na lodowce, na CZOLE, ustaw w telefonie przypomnienie.

Doda, miałaś odszukać watek, ale może uda Ci sie w pierwszej kolejności wizytę Ayme i elik u missieek.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mądra topi powiedziala na innym watku

 

 

Naganiaczki nie slysza, nie widza,
a jak juz troche zobacza to i tak nie zrozumieja...

 

wklejam, nie dlatego ze temat wyczerpal, ale dlatego ze udajecie ze tych postow nie widzicie.

Nic sie nie dzieje, nic nie ma, betkak o parwo wiedziala od poczatku, ma spore doswiadczenie, liczy sie oczywiscie JAKOSC a nie ILOSC.... blablabla, chcecie zyc w takim przekonaniu

 

ale nic z tego.

 

Mądrości Topi komentować nie będę.

Co zaś do ignorowania postów, Doda, to tobie nikt nie dorówna w temacie. Po mistrzowsku ignorujesz niewygodne dla ciebie pytania. 

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, sprawa prosta. to było na wątku Astera.

A co chcesz tym udowodnić? To, ze my w odróżnieniu od was nie komentujemy na ślepo tylko sprawdzamy osobiście?

Chcesz dowieść, ze nigdy nie chciało się wam ruszyć i sprawdzić zanim zaczęłyście ludzi obrzucać błotem?

 

Super, jestem za.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale numer.
Ayame, dobrze, że nie przypominałaś cioci o wpłatach dla Chani. Wpłaty przychodziły, tyle tylko, że nie na aktualne konto Chani, a na konto, którego od dawna nie używam, bo bank potrąca mi każdorazowo za SMSy, które wysyła ażebym potwierdziła przelew, który chce zrobić. To konto w Credit Agricole BP.
Widocznie takie konto podałaś cioci, a przynajmniej podejrzewam, że to przelewy od cioci. Wysyła je pan Wacław R. z N.S. Czy to te przelewy od cioci ?
Jeśli tak, to bardzo Cie proszę, podaj to aktualne konto Chani, bo konta w C.A. nie używam. i zamierzam go zlikwidować - z powodu zachłanności banku.
Dzisiaj przez przypadek, zupełnie nie związany z psiakami zaglądnęłam do C.A. i ze zdziwieniem zobaczyłam, że jest na nim 100,00 zł. Wpłaty były zrobione 26.01. i 16.02. br. po 50,00 zł. Dlatego myślę, że to wpłaty od cioci, bo mówiłaś, że ma taką kwotę wpłacać.
Zrobiłam przelew na aktualne konto Chani i dopiszę jak przelew przejdzie. Prawdopodobnie w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Jupi! To miło :) Bardzo się cieszę, że wpłaty przechodzą.
To na pewno to co ma być.
Czyli ze stanem konta Chani jest minimalnie lepiej.
Cieszę się.

Też się cieszę :)
Będę mogła dopłacić brakującą cześć do hotelu za luty i jeszcze trochu zostanie :)
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie pokryje wszystkiego. Mamy tyły.

Trzeba będzie dorobić bazarkami, tylko fanty potrzebne. Ja mam trochu, ale niestety muszę zaopatrzyć Maszeńkę, bo po tych awanturach z najlepszymi opiekunkami bezdomnych zwierząt, zainteresowanie Maszą znacznie spadło. Masza ma tylko 35 zł deklaracji, a hotelik 300 :(
Dostałam fanty od Nutusi, to ewentualnie mogłabym zrobić bazarek po 50 % dla Maszeńki i Chani, ale mam problem ze zdjęciami. Nie umiem robić ładnych zdjęć fantów :( a bez ładnych zdjęć, to będzie małe zainteresowanie.
Link to comment
Share on other sites

Ja, z bazarku przeleję jutro, bo czekam jeszcze na 1 wpłatę od cioci majowa.


Chani ma teraz zapas, a Moira jest pod kreską. Brakuje do zapłaty za hotelik za luty
20,00 zł - Chani
80,00 zł - Moira

Ayame może przelać 100 zł, jakie Chani ma teraz na koncie, ażeby uzupełnić wpłaty za luty, a jak Moira będzie miała kasę, to przeleję na konto Chani 80 zł.
Czy zrobić tak ?
Link to comment
Share on other sites

WIesz Elik, rozwiązanie kiusi, nie byłoby zaległości. Ale niech kasa zostanie tam, gdzie była wpłacona. Nie chciałabym, żeby ktoś z Deklarowiczów poczuł się oszukany.

Ja dorzucę dla Moiry 40 zł. Miałam chwilę pod kreską i zgłosiłam obsuwę z wpłatami, ale wychodzę na prostą, więc dam radę. 

Biorąc pod uwagę koszty leczenia Kaori, to 40 zł nawet nie zauważę. A jak się dziewczyna wyadoptuje, to może faktycznie na jakiś bazarek coś się uzbiera?

Link to comment
Share on other sites

WIesz Elik, rozwiązanie kusi, nie byłoby zaległości. Ale niech kasa zostanie tam, gdzie była wpłacona. Nie chciałabym, żeby ktoś z Deklarowiczów poczuł się oszukany...


Po zastanowieniu się doszłam do wniosku, że masz rację. Moira ma szanse na dom i gdyby się powiodło, zaległości nie będą się powiększały i damy radę uregulować wszystkie należności :)
Link to comment
Share on other sites

elik, na wątku krakowskich zwierzaków http://www.dogomania.com/forum/topic/9409-w%C4%85tek-krakowskich-zwierzak%C3%B3w/page-939Jagienka proponuje fanty :) ja w najbliższym czasie nie będę w stanie zrobić bazarku, ale pomyślałam o Tobie, bo pisałaś o Chani, że jest w trudnej sytuacji finansowej i że będziesz chciała zrobić bazarek. Więc daję znać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...