Jump to content
Dogomania

Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(


Recommended Posts

Już piszę co u nas.

Na Meggi obróżka działa. Ogólnie wyciszyła ją i uspokoiła. Już się tak nie ekscytuje np. zakopywaniem kocyka. Z sikaniem też lepiej. Nie napiszę, że w ogóle w domu nie sika bo to byłaby nieprawda. Jednak sika tylko do tych psich kuwetek, któe kupiłam wcześniej. Nie zauważyłam żeby sikała na dywam czy kanapę. I zdarza jej się to tylko wtedy gdy przerwy między spacerkami są naprawdę długie np. w nocy czy jak jestem w pracy. Poprzednio było tak że potrafiła np. pół godziny po spacerze przysiąść na dywanie i sobie posikać...

 

Na razie tyle tych naszych obserwacji  :) .

Link to comment
Share on other sites

Ciekawostka jest taka... że tylko tu na dogo, zetknęłam się z problemem siusiania i picia na podłożu stresowym!( próbuję rozmawiać z ludźmi, którzy mają psy?..  nikt nie zauważył takiego problemu u swojego psa!  nawet Ci ludzie, którzy wzięli młode psy ze schroniska)  AlfaS czy Twoja sunieczka, dużo pije?

Link to comment
Share on other sites

Już piszę co u nas.

Na Meggi obróżka działa. Ogólnie wyciszyła ją i uspokoiła. Już się tak nie ekscytuje np. zakopywaniem kocyka. Z sikaniem też lepiej. Nie napiszę, że w ogóle w domu nie sika bo to byłaby nieprawda. Jednak sika tylko do tych psich kuwetek, któe kupiłam wcześniej. Nie zauważyłam żeby sikała na dywam czy kanapę. I zdarza jej się to tylko wtedy gdy przerwy między spacerkami są naprawdę długie np. w nocy czy jak jestem w pracy. Poprzednio było tak że potrafiła np. pół godziny po spacerze przysiąść na dywanie i sobie posikać...

 

Na razie tyle tych naszych obserwacji  :) .

 

Pieknie dziekuje Alfa za ta informacje. Zwlaszcza, ze napawa optymizmem...:) Oby z kazdym dniem i bylo coraz lepiej i Megi wytrzymywala bez siusiania coraz dluzej.  Jesli siusia tylko juz do kuwet, to jest to wielki postep, no i ulga...

To dopiero kilka dni, jak ma zalozona obrozke, mozliwe, ze za 2,3 tygodnie stres odpusci zupelnie i skoncza sie te klopoty.

Oby tak bylo :)

Bardzo chcialabym oczywiscie, by i Lonia tak pozytywnie zareagowala na te feromony. Swoja droga, ciekawa jestem jak sie je pozyskuje...trzeba bedzie poszukac info i poczytac...

Za jakis miesiac juz wroce i oczywiscie obrozke Loni zakupie. 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Meggi dużo pije  :( . Tzn. wg mnie raczej nie ale jak np. nasza pani wet zapytała ile ona dokładnie pije to nie byłam w stanie odpowiedzieć. W domu mam dwie duże miski z wodą i z obu piją wodę moje dwie suczki, trzy koty i nawet gołąb. Ja widzę jak ona podchodzi do miski i pije ale ile tego jest to trudno mi powiedzieć... Z drugiej strony zaś, powinna pić sporo bo ma chore nerki i wskazane jest żeby sporo piła...  

 

A już jak jestem w pracy to w żaden sposób nie jestem w stanie się zorientować ile wypiła.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na razie nic nie wiem.Irena od 03.03.15 odpoczywa w Sanatorium w Krynicy Górskiej,wraca pod koniec marca.Bez babci kiepsko zapewne jest ale muszą sobie dawać radę,nie ma wyjścia.Babci też należy się odpoczynek.Gdyby coś było nie tak Agnieszka by zapewne zadzwoniła do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Juz wiem.

Niestety, Lonia nadal sika.  Nadzieje na DS zatem prysly...Lonia wraca do mnie i trzeba bedzie nadal szukac jej stalego domku.

Jestem ogromnie wdzieczna tak Anuli, jak i DT, ktory Lonie przygarnal, bo dzieki temu moglam pojechac do dzieci. 

Mam nadzieje, ze z pomoca Dogomanek uda sie znalezc Loni DS...wszak cuda sie zdarzaja...i ze nie zostane z tym sama...

Link to comment
Share on other sites

Anusiu, jasne że nie!... jesteśmy z Tobą( bardzo brakuje tych emotikonek, teraz bym Ciebie tuliła)

ciekawe ???? ... skoro... Lonia jednak wraca do Ciebie... to chyba będzie możliwość sprawdzenia?!  czy to ma podłoże behawioralne? 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Anusiu!!! :)

Az boje sie powrotu tego lejka (lejki?)...stale sprzatanie lub bieganie co pare godzin na prawie 3 pietro, to nic fajnego...

Jesli AlfaLS tu zaglada...-  prosze, napisz Ciociu, jak sprawdza sie ta obrozka u Megi.

Cos trzeba bedzie pomyslec...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...