Jump to content
Dogomania

Zajrzyj, a przekonasz się, że warto pomagać..Karolek, Bambo, Łatka, Plamka,Papilonek i Jeżynka już bezpieczne..na pomoc czekają kolejne bezdomniaki!!!


Recommended Posts

Wstawiam linki do zbiórek na ostatnio uratowane trzy psy, proszę o udostępnianie na fb, może ktoś zechce wesprzeć :

Staruszek Vincent z Zawady: trafił do hoteliku 300zł/za miesięc + karma, w lecznicy pozostał dług w kwocie 724zł

https://zrzutka.pl/3m52eb?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3Gnx1qH3Yf1IG5YEaLNxFG3o0QOAft8S_qa1bezXpghdUj_JmvrCuR-co

Piesek z chorą skórą Majki, hotelik za 350zł/ za miesiąc+ karma , w lecznicy do zapłacenia jest 238zł

https://zrzutka.pl/5ex8ee

 

Piesek terierkowaty znaleziony "przy okazji", Miki/ Muniek, obecnie do jutra w dt, potem nie wiadomo, w lecznicy do zapłacenia za niego jest 117zł.  Piesek jest gotowy do adopcji, zdjęcia zrobione w dt .

https://zrzutka.pl/v9a9wd?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR0g9rqZ7gqvkVuwquzZTn4Tjt7aoJp0QskibpNsBTi0-_PGOYmkaCm8aYw

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sharka napisał:

Ala, może zwrócę się o pomoc dla staruszka do skarpety im Talcott?

Dziękuję. Na fb jest wprawdzie spory odzew, ale ciągle brakuje do spłaty faktury w przychodni, dobrą karmę ktoś już zaoferował, pieniądze będą też potrzebne na dalsze leczenie, bo w tej chwili ma wydane leki na tydzień, w piątek ma być u niego lekarz.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Udostępnione a trzecia zrzutka osiągnęła cel i została wyłączona przez organizatora.

Tak, zbiórka na terierowatego pieska została zakończona. Wystarczy na zapłacenie w przychodni. On na razie jest w dt, wprawdzie  tylko kilka dni ma tam zostać, ale kosztów nie ponosimy, oprócz karmy, którą już kupiłam . Tak,że na razie sytuacja jest opanowana. Czekamy na dom dla Mikiego/ Muńka , bo jest gotowy do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sharka napisał:

dziewczyny przyznały wsparcie w kwocie 200 zł, Alu wyślij proszę nr konta skarbnikowi Skarpety - asikowskiej, a po wpłynięciu kaski na konto wstaw proszę banerek Skarpety :)

Dziękuję Ci bardzo :) To może podam konto hoteliku ? Pieniądze byłyby na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2020 o 17:49, Tyś(ka) napisał:

Mam ciągle w głowie myśl, która nie daje mi spokoju... że Zorka przebywa w Wojtyszkach albo Radysach... gdzieś wciśnięta w budzie... i dlatego nikt jej nie widzi :( Za chwilę dołączę do wydarzenia.

Jest taka możliwość że mogła być odłowiona do Wojtyszek ponieważ niektóre okoliczne gminy mają z nimi podpisana umowę. Jednak ja sprawdzałam na stronie internetowej psy nowo przybyłe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2020 o 17:49, Tyś(ka) napisał:

Mam ciągle w głowie myśl, która nie daje mi spokoju... że Zorka przebywa w Wojtyszkach albo Radysach... gdzieś wciśnięta w budzie... i dlatego nikt jej nie widzi :( Za chwilę dołączę do wydarzenia.

 

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jest taka możliwość że mogła być odłowiona do Wojtyszek ponieważ niektóre okoliczne gminy mają z nimi podpisana umowę. Jednak ja sprawdzałam na stronie internetowej psy nowo przybyłe.

Ja też zaglądam i piszę do schronisk, ale odpowiedź jest zawsze jedna,że jeżeli nie ma jej wśród nowo przybyłych psów, to znaczy że nie ma ...

Link to comment
Share on other sites

Wizyta pa w Pruszkowie ogarnięta, kocurek wczoraj pojechał do domu :)

A tutaj wstawiam zdjęcia Hasia, za którego kastrację płaciła Akcja Sterylizacja ( Fundacja Ostatnia Szansa).  Hasio nadal szuka domu;  jest spokojnym, uroczym psem o nietypowej urodzie :)

72758376-401979944052573-805990804539362

72882812-639555429907195-647898458006487

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...