Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

Ja się nie dziwie pytaniom, tylko ile jeszcze mam się tłumaczyć. Dokładnie warunki są takie jak napisałaś i masz racje kto będzie chciał psa umieścić to umieści, na chwile obecną spotykam się z samymi pochwałami. To, że działam krótko legalnie jako hotelik, nie podwarza w żaden sposób moich kompetencji jako opiekuna. Od dziecka wychowywałam się z psami, czy ktoś kto nie ma hoteliku a ma kilka psów to jest złym opiekunem. Co do certyfikaty sama go raczej nie napisałam, a usług porządkowych nie wykonuję odkąd mam psy pod opieką. Jeśli ktoś ma ochotę oglądać zdjęcia na fb jest strona, ja zwyczajnie nie mam czasu latać z aparatem i zamieszczać zdjęć na każde zawołanie.Ja zawsze odpowiadam na pytania jeśli są to rozsądne pytania, a nie podteksty typu, przy takiej ilości psów opieka nie taka. Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie.[quote name='Malgoska']jaki certyfikat lidera roku, jakich usług?
betkak sory; działasz jako firma sprzątająca; pod koniec lutego 2014 roku dopisałaś do swoich usług hotelikowanie zwierząt i inne - i to nie jest żadna tajemnica każdy moze sobie wejść w net i sprawdzić;
jak można zostać liderem roku 2014 działając na rynku nieco ponad dwa miesiące ??
wiem, że masz serce, i to Ci się chwali, oby tak do końca, ale musisz przyznać, że nie zajmowałas się wczesniej usługowo zwierzętami więc jak można zostać liderem roku w tym temacie ,dopiero zaczęłaś działalność.
W przeciągu dwóch miesięcy przyjełaś do siebie kilkanaście psów;
Bardzo bym chciała, żebyś dała radę zarówno finansowo jaki i fizycznie sprostać temu zadaniu.
Może wstaw zdjęcia boksów, żeby wszyscy mieli jasność jak wyglądają. Jak ktoś będzie chciał umieścić tam psa to umieści.
I nie dziw się, że Ci którzy być może będą pomagać w utrzymaniu u Ciebie psów, pytają i proszą o odpowiedzi; tyle już było niemiłych sytuacji na dogo.






dla mnie domowe miejsca to domowe i to nie boksy tylko pies mieszka w pokoju razem z domownikami;
zdaje się, że kilka psów u betki tak mieszka ale reszta to boksy zrobione w dolnej kondygnacji domu oraz boksy w byłym budynku gospodarczym (kiedyś chyba chlewnia?). Odnowione i wyremontowane.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betkak']Ja się nie dziwie pytaniom, tylko ile jeszcze mam się tłumaczyć. Dokładnie warunki są takie jak napisałaś i masz racje kto będzie chciał psa umieścić to umieści, na chwile obecną spotykam się z samymi pochwałami. To, że działam krótko legalnie jako hotelik, nie podwarza w żaden sposób moich kompetencji jako opiekuna. Od dziecka wychowywałam się z psami, czy ktoś kto nie ma hoteliku a ma kilka psów to jest złym opiekunem. Co do certyfikaty sama go raczej nie napisałam, a usług porządkowych nie wykonuję odkąd mam psy pod opieką. Jeśli ktoś ma ochotę oglądać zdjęcia na fb jest strona, ja zwyczajnie nie mam czasu latać z aparatem i zamieszczać zdjęć na każde zawołanie.Ja zawsze odpowiadam na pytania jeśli są to rozsądne pytania, a nie podteksty typu, przy takiej ilości psów opieka nie taka. Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie.[/QUOTE]

Czyli tak naprawde twoja działalność to usługi porządkowe pod nazwą Perfekt ? i hotelik do niego dopisałaś?
To moze lider w sprzątaniu ?
Zgadzam się z cioteczkami, że jedna osoba przy takiej ilości psów nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki, nie wspomnę juz że podniosłaś stawkę, przy takich warunkach i ilości czasu to skandal.

Link to comment
Share on other sites

Ja też zaczęłam zadawać pytania po tym co przeczytałam na tym wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare/page49"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzieś-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostają-Miłość-i-odzyskują-Wiare/page49

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Doda proponuję poczytać dokładnie PKD, owszem od 1lutego prowadzę firmę porządkową Perfekt, pod koniec lutego dopisałam PKD na prowadzenie Hotelu dla psów, z wykształcenia jestem kucharzem, ukończyłam kurs przedstawiciela handlowego, asystenta osoby niepełnosprawnej, prowadzę również spotkania z osobami uzależnionymi i ich rodzinami(czysto charytatywnie) widzisz coś w tym złego?

Hotel prowadzę wspólnie z mężem a to nie jedna a 2 osoby. O jaką opiekę się martwisz?
Weterynaryjną?-wet jest na każde zawołanie.
Spacery wybiegi?-spacer 3x dziennie, popołudniowy to wybieg luzem
Karmienie?, utrzymanie czystości? pielęgnacja? no proszę o co ci chodzi?

Patrz a ze stawkami to Ci nigdy nie dogodze, najpierw źle bo za mało teraz źle bo za dużo. Przy jakich warunkach? Widziałaś boksy po remoncie? Miałaś okazje przyjechać tu z Ayame nie zrobiłaś tego. Czy cena 9zł / dobę wydaje Ci się wysoka?

Doda wypowiadasz się na temat bezwiednie, podłapałaś temat i go ciągniesz. Mam nadzieję, że jako troskliwa ciocia przyślesz mi tutaj kontrolę z OTOZU, policję bo Ty chyba nie masz kompetencji do wydawania takich opinii.[quote name='Doda_']Czyli tak naprawde twoja działalność to usługi porządkowe pod nazwą Perfekt ? i hotelik do niego dopisałaś?
To moze lider w sprzątaniu ?
Zgadzam się z cioteczkami, że jedna osoba przy takiej ilości psów nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki, nie wspomnę juz że podniosłaś stawkę, przy takich warunkach i ilości czasu to skandal.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

betkak Ty nigdy nie bedziesz wiedziala o co nam chodzi.........:lol: jak zwykle. Tak, bedzie 30 psów i oczywiście każdy 3x dziennie spacery a może jeszcze jeden spacerek dla każdego gratis.
Spacerkami kiedyś będziesz nazywała kręcenie się w boksach.. . napisałabym dużo, dużo... ale to wątek ONka, więc Koniec dyskusji , są pw .


Zrobię oneczkowi bazarek jak będzie juz w hoteliku , troche w pozniejszym czasie jak ogarne sie z moimi bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeżeli macie zamiar psiaka wyciągać do Hotelu to do znanego dobrego Hotelu.Betkak oferuje dobrą cenę i warunki domowe ale przy 30 kojcach to nie bardzo to widzę aby psy miały należytą opiekę,ponieważ to jest nie możliwe.A teraz krzyczcie na mnie bo przeważnie tak jest.[/QUOTE]

Anula!
Ja bynajmniej nie będę na Ciebie krzyczeć - dobre spostrzezenie! Muszę tylko sprostować, to nie jest 30 kojców, tylko 30 stanowisk w chlewni!
I nazywa się to hotelik domowy, bo psy są w budynku gospodarczym, a nie w kojcach na wolnym powietrzu.
Służę zdjęciami, jakie otrzymałam na PW.
Ponadto sama Betkak napisała, że ma dwoje dzieci - 3 i 10 lat, a mąż ma swoją firmę. Więc zapewne zbytnio pomagać nie może.
Taka jest prawda i nie nalezy się podniecać ceną, która zapewne jest promocyjna - na rozkrecenie hoteliku. Potem zapewnie wzrośnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']betkak Ty nigdy nie bedziesz wiedziala o co nam chodzi.........:lol: jak zwykle. Tak, bedzie 30 psów i oczywiście każdy 3x dziennie spacery a może jeszcze jeden spacerek dla każdego gratis.
Spacerkami kiedyś będziesz nazywała kręcenie się w boksach.. . napisałabym dużo, dużo... ale to wątek ONka, więc[B] Koniec dyskusji , są pw .
[/B]

Zrobię oneczkowi bazarek jak będzie juz w hoteliku , troche w pozniejszym czasie jak ogarne sie z moimi bazarkami.[/QUOTE]

Prawdę trzeba pokazywać, a nie cichcem na PW Doda!
Tak wygląda ten domowy hotelik - nie rozumiem jak można reklamować się w ten sposób??!!
Wystarczy samo hotelik, bo z domowym nie ma on nic wspólnego!
[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc1/t1.0-9/s403x403/10175968_609334039157565_1662735309_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/t1.0-9/10151275_609334359157533_915709084_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/t1.0-9/10151328_609334132490889_1474635818_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1607004_609334712490831_794120931_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam epe musisz dokładniej mnie śledzić bo zdjęcia masz nieaktualne. Co do firmy mojego męża to znajdź lepszy punkt zaczepienia lub lepiej wywiad przeprowadź , bo mój mąż ma firme na naszej posesji, obydwoje pracujemy w domu. Szkoda, że nie umieściłaś zdjęć z boksów właśnie w domu, nie wysilaj się też nieaktualne. A wogóle to kto upowarznił Cię do upubliczniania psów, z którymi nie masz nic wspólnego?Zajmij się lepiej pomocom psu dla, którego tu przyszłaś a nie nakręcaniem ludzi.[quote name='epe']Prawdę trzeba pokazywać, a nie cichcem na PW Doda!
Tak wygląda ten domowy hotelik - nie rozumiem jak można reklamować się w ten sposób??!!
Wystarczy samo hotelik, bo z domowym nie ma on nic wspólnego!
[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc1/t1.0-9/s403x403/10175968_609334039157565_1662735309_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/t1.0-9/10151275_609334359157533_915709084_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/t1.0-9/10151328_609334132490889_1474635818_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1607004_609334712490831_794120931_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Cóż, musiałam się tu zalogować żeby się wypowiedzieć, co specjalnie splendoru mi nie dodaje.

Droga epe, w czym jest problem? Nigdy remontu nie przeprowadzałaś? (moje kondolencje, u siebie w takim razie musisz mieć straszne bagno, no ale to nie jest przedmiotem tego wydarzenia). Przedmiotem tego wydarzenia nie jest również podważanie kompetencji Hoteliku Psia Przystań i dyskredytowanie jego warunków czy sposobu zajmowania się psami. No ale jesli już tak bardzo chcesz się taplać w bagnie jakie sama tu robisz głosząc oszczerstwa i nieprawdę to przedstawiam FAKTYCZNY stan na dzień dzisiejszy panujący w szykanowanym Hoteliku: psy majczą czysto w odnowionych i wyremontowanych boksach, ciepło, są doglądane i dopilnowane, mają sucho, dostają o czasie jedzenie, picie, leki, są socjalizowane i przygotowywane do późniejszej adopcji. Weterynarz jest na każde zawołanie. Masz wątpliwości to pojedź i sprawdź. (Hotelik, jeśli możesz wstaw aktualne zdjęcia, mi ich po prostu nie puszcza, nie wiem dlaczego, może z powodu zamieszczenia ich na prywatnym serwerze)

W czym więc jest problem? W niskich cenach? W profesjonalnej opiece i poświęceniu ludzi, którzy oddają swoje serce i czas by pomagać bezdomnym i często chorym zwierzętom? Rozumiem, że są ludzie robiący business na nieszczęściu innych, zwierząt również, ale Hotelik Psia Przystań do takowych się nie zalicza. Czyżby zostały naruszone Twoje prywatne interesy? A może te ataki mają zupełnie inne podłoże i dlatego naruszasz czyjąś prywatność wyciągając sprawy rodzinne i prywatne, zupełnie nie związane z wydarzeniem i jego bohaterem, bo coś Cię gdzieś "strzyka"?

p.s. Droga epe, Twoje chodzenie i śledzenie zostało zauważone, jeśli nadal będziesz je praktykowała to sprawa zostanie zgłoszona do stosownych władz jako nękanie (uwierz mi, że w sieci nie jest się bezkarnym i anonimowym) ;)

Miłego dnia :)

Edited by sydonia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sydonia']Cóż, musiałam się tu zalogować żeby się wypowiedzieć, co specjalnie splendoru mi nie dodaje.

Droga epe, w czym jest problem? Nigdy remontu nie przeprowadzałaś? (moje kondolencje, u siebie w takim razie musisz mieć straszne bagno, no ale to nie jest przedmiotem tego wydarzenia). Przedmiotem tego wydarzenia nie jest również podważanie kompetencji Hoteliku Psia Przystań i dyskredytowanie jego warunków czy sposobu zajmowania się psami. No ale jesli już tak bardzo chcesz się taplać w bagnie jakie sama tu robisz głosząc oszczerstwa i nieprawdę to przedstawiam FAKTYCZNY stan na dzień dzisiejszy panujący w szykanowanym Hoteliku: psy majczą czysto w odnowionych i wyremontowanych boksach, ciepło[B], [SIZE=3]są doglądane[/SIZE][/B] i dopilnowane, mają sucho, dostają o czasie jedzenie, picie, leki, są socjalizowane i przygotowywane do późniejszej adopcji. Weterynarz jest na każde zawołanie. Masz wątpliwości to pojedź i sprawdź. (Hotelik, jeśli możesz wstaw aktualne zdjęcia, mi ich po prostu nie puszcza, nie wiem dlaczego, może z powodu zamieszczenia ich na prywatnym serwerze)

W czym więc jest problem? W niskich cenach? W profesjonalnej opiece i poświęceniu ludzi, którzy oddają swoje serce i czas by pomagać bezdomnym i często chorym zwierzętom? Rozumiem, że są ludzie robiący business na nieszczęściu innych, zwierząt również ale Hotelik Psia Przystań do takowych się nie zalicza. Czyżby zostały naruszone Twoje prywatne interesy? A może te ataki mają zupełnie inne podłoże i dlatego naruszasz czyjąć prywatność wyciągając sprawy rodzinne i prywatne, zupełnie nie związane z wydarzeniem i jego bohaterem, bo coś Cię gdzieś "strzyka"?

p.s. Droga epe, Twoje chodzenie i śledzenie zostało zauważone, jeśli nadal będziesz je praktykowała to sprawa zostanie zgłoszona do stosownych władz jako nękanie (uwierz mi, że w sieci nie jest się bezkarnym i anonimowym) ;)

Miłego dnia :)[/QUOTE]

Nowa cioteczko (a moze drugi nick? albo raczej znajoma) pogrubiłam twoja wypowiedz.
No tak, tylko potwierdzilaś moje obawy, jak psy są tylko [B]doglądane [/B]to faktycznie jedna osoba z dwójką małych dzieci przy 30 psach da radę :):):)
Pod postami epe TYLKO SIĘ PODPISAĆ. Nie dość że betkak podniosła cenę , od maja będzie 300 zł miesięcznie za 'siedzenie' w boksach, wypuszczenie do zdjęć, karmienie, to jest poprostu skandal.. kolejny pseudo-hotelik.
Firma sprzątająca się nie udała, więc wymyślili hotelik :)
betkak, skoro wszędzie pokazujesz zdjecia hoteliku i piszesz jakie to skromne warunki, to nie rozumiem dlaczego cenę podniosłaś ?

sydonia- grozisz nam ?! poszperaj trochę po dogo, to zobaczysz ile hotelików okazało się pseudo-hotelikami, ile psów nacierpiało, ile syfu. Myślisz że jak pogrozisz to się cofniemy i pozwolimy na to wszystko ??? NIE, jest wolność słowa i myślę że mamy prawo dyskutować o tym. Tu chodzi o bezdomnych zwierzakach.

Edited by Doda_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Nowa cioteczko (a moze drugi nick? albo raczej znajoma) pogrubiłam twoja wypowiedz.
No tak, tylko potwierdzilaś moje obawy, jak psy są tylko [B]doglądane [/B]to faktycznie jedna osoba z dwójką małych dzieci przy 30 psach da radę :):):)
Pod postami epe TYLKO SIĘ PODPISAĆ. Nie dość że betkak podniosła cenę , od maja będzie 300 zł miesięcznie za 'siedzenie' w boksach, wypuszczenie do zdjęć, karmienie, to jest poprostu skandal.. kolejny pseudo-hotelik.
Firma sprzątająca się nie udała, więc wymyślili hotelik :)
betkak, skoro wszędzie pokazujesz zdjecia hoteliku i piszesz jakie to skromne warunki, to nie rozumiem dlaczego cenę podniosłaś ?

.
Wróćmy do tematu ONka.[/QUOTE]

Proponuję zasięgnąć wujka google i dokształcić się w kwestii znaczenia zwrotu DOGLĄDAĆ! epe nie było w PSIM HOTELIKU więc to zwyczajne bicie piany celem zaszkodzenia, zaszkodzenia PRZEDE WSZYSTKIM PSOM!

Dalej są to tylko pomówienia i proponuję pojechać tam na wizytację.


Reszty nie komentuję bo jest równie absurdalna jak ten stek pomówień rzucanych na Hotelik Psia Przystań przez znudzone i nie do końca stabilne psychicznie osoby.

p.s. Widzę, że zostały naruszone interesy nie tylko jednej osoby, żałosne to i chore, ale to WASZA CHOROBA :D

Link to comment
Share on other sites

znów stosy obelg i postów nadających się do niczego
skoro zapytanie o warunki wywołało taką reakcję odpowiedz nasuwa się sama
łatwo nazwać znudzonym i niestabilnym psychicznie człowieka który pyta i porusza niewygodny temat
a wystarczyło umieścić zdjęcia, skoro te które widzimy są stare...

Link to comment
Share on other sites

Marta72, to też poprosiłam o to Hotelik Psia Przystań, ale jak widać "panie" oczerniające Hotelik bardziej interesuje życie prywatne osób go prowadzących. Wszystko w temacie. Poza tym daleko do Hoteliku nie macie więc można sprawdzic osobiście.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia inne niż te które są zmieszczne
pies to nie krowa ani świnia,by trzymać go na sianie na betonowej działce !!
jestem przerażona tymi zdjęciami które widzę i nie mam pojęcia jak można takie warunki nazywać hotelowymi już tym domowym dam spokoj bo to już totalne nieporozumienie

i powiem jeszcze tyko, że jak ktoś broni takich warunków przetrzymywania psów, to dla mnie nie do pojęcia!

Edited by Marta72
Link to comment
Share on other sites

Wystarczy zajrzeć na moją stronę na fb, wysilić się trochę. Sydonia nie jest osobą z dogo i słusznie, ja również nie mam zamiaru uczestniczyć w tej farsie.[quote name='Doda_']wiecie co? moim zdaniem sydonia to jedna z tych cioteczek, ząłożyla sobie drugi nick. Pisma bardzo charakterystyczne.
Napewno nie jest to ktoś nowy.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam dwie strony wątku - myślałam, że coś dobrego zadziało się w sprawie psa, który potrzebuje pomocy ...... a tu ciocie w niewybrednych słowach "walczą" o dobro psów ...... zupełnie nie rozumiem tej dyskusji - jeżeli, ktoś decyduje się na umieszczenie psa w jakimś miejscu to chyba jest to oczywiste, że jedzie i osobiście sprawdza warunki a potem go odwiedza ......

Wydaje mi się, że Beata z hoteliku wypowiedziała się, że psa przyjąć do siebie nie może - więc o co ta dyskusja ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Wystarczy zajrzeć na moją stronę na fb, wysilić się trochę. Sydonia nie jest osobą z dogo i słusznie, ja również[B] nie mam zamiaru uczestniczyć w tej farsie[/B].[/QUOTE]

Betkak!
Ty mówisz o farsie??
Wprowadzasz ludzi w błąd ogłaszając się wszędzie jako hotelik domowy. Chyba nie masz zielonego pojęcia jak powinien domowy hotelik wyglądać.
Wkleję link z FB - ogłasza się jeden taki - zobaczysz jak to powinno wyglądać!
Mnie głównie o to chodzi, że poniekąd oszukujesz używając tej nazwy.
Po drugie - Doda ma rację, pisząc o trudnościach w wypełnieniu obowiązków przy 30 psach - a do tego usilnie dążysz. Jesteś bardzo aktywna na FB w poszukiwaniu "lokatorów". Zresztą zapewne tak sobie założyłaś - 30 boksów w chlewni dla 30 psów po 300,-
No i właśnie podniosłaś na 300,-
Hotelik to nie tylko przechowalnia - z niektórymi psami trzeba pracować - czy u Ciebie tak będzie? - doba ma tylko 24 h.Łatwo "nabrać" 30 psów - trudniej się potem wywiazać.
Za 300,- jest wiele innych, prawdziwych hotelików, gdzie z psami się pracuje, lub jak trzeba wykonuje ćwiczenia rehabilitacyjne - a jak tam czarny długowłosy ON z Tarnowa? Będziesz miała dla niego czas? On powinien mieć ruch, aby stawy pracowały - same leki nie wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Wystarczy zajrzeć na moją stronę na fb, wysilić się trochę. Sydonia nie jest osobą z dogo i słusznie, ja również nie mam zamiaru uczestniczyć w tej farsie.[/QUOTE]

No to znajomą-czytaj mój powyższy post,wystarczy troszeczkę się wysilić. Ja nie mam aż tyle wolnego czasu co Ty (i to bardzo zastanawiajace przy 15 psiakach+dzieci), żeby biegać po FB i bawić się w detektywa. Nie wiesz o co nam chodzi? powyższe posty o wszystkim mówią.
Jesteś pseudo-hotelikiem, to tylko kwestia czasu żeby i pozostałe cioteczki to zauważyły.
Koniec dyskusji z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Wystarczy zajrzeć na moją stronę na fb, wysilić się trochę. Sydonia nie jest osobą z dogo i słusznie, ja również nie mam zamiaru uczestniczyć w tej farsie.[/QUOTE]

chlew nawet odmalowany to nie miejsce dla psa!

mam nadziję, że Twoi klienci również to rozumieją

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...